Rüya yorumu

Hayaller çarşambadan perşembeye mi geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayaller sebepsiz değildir. Kader, rüyanın önemli olduğunu açıkça ortaya koyuyor ve gördüğünüzü ciddiyetle değerlendirmenizi istiyor. Öyleyse, çarşambadan perşembeye rüyalar gerçek olur mu?

Dördüncü gündeki vizyonlar bir insanı mutlu edebilir ya da gelecekteki sıkıntılara karşı uyarabilir. Sabahları belli kurallara uymanız önemlidir, böylece gördükleriniz gerçek olur veya tam tersine kehanet gerçekleşmez.

Uykunun nüansları

Rüya belli parametrelere uyuyorsa bir rüya durumu gerçek olabilir. Neye bakmalı?

  • Eğer uyumak için parti olsaydın, rüya peygamberdir. İş yerinde umutları bekleyebilirsiniz.
  • Vizyon çok sayıda katılımcı ile oldu.. Morpheus, arka planda çalıştığını tahmin ediyor. Sorunlardan kaçınmak için tutumunuzu profesyonel tarafa çevirmelisiniz.
  • Sen akrabaları hayal. Ailenin sana ihtiyacı var. Ayrıca, aile işine dikkat etmeli ve kendi elinize almalısınız.
  • Bir rüyada aktif bir tutum sergiledin mi? Gerçekte, hayallerinizi, düşüncelerinizi ve düşüncelerinizi gerçekleştirme şansınız olacak.

Çarşambadan Perşembeye uyku çözme

Ne hayal ettiğinizi hatırlamak önemlidir. Eylem nerede gerçekleşti, kimler vardı? Sık sık, hayatınızı büyük ölçüde değiştirebilecek rüyalar o gecededir. Bu araziler nedir?

Eski ilişki

Eski bir koca ya da erkek arkadaşın:

  • O hatırlıyor ve seni kıskanıyor.
  • Yakında onunla kavga olacak.
  • Özlüyorsun
  • Yakında durum bir vizyonla oynanacak.

Rüya tatlım

Bir rüyanın içinde neşeli ve gülümseyen bir sevgili, hayatta sana güvendiğini ve duygularını en iyi şekilde hissettiğini söylüyor. Sevimli hanımların göz yaşarttığı rüya, ona işkence eden bir tür endişedan bahseder. İçtenlikle onunla konuşmalısın.

Seçtiğiniz çıplak görürseniz, o zaman rüya size yalnız olması gerektiğini açıklamaya çalışıyor.

Bir kaza hayal

Bir kazanın olduğu bir rüya, dikkatli olmanızı ister. Sevdiklerinize, çevrenizdekiler için daha da dikkatli olun.

Bir kaza yaşarsanız, planlanan ve planlananların gerçekleşmeyeceği konusunda sizi bilgilendirir. Bir rüyada öldüklerini görürseniz, akrabalarınızdan destek bekleyin.

Tabut hayal

Tabutu gören adamı büyük karlar bekliyor. Ayrıca çevreden dolandırıcılık bekliyoruz. Bazı rüya kitaplarında sevmek için bir rüya yorumlanır.

Hamilelik hayal

Vizyon, bir çocuğu hayal eden kadınlara gelir. Fakat uykunun anlamı vardır. Evliliğe bakire hamilelik rüyalar. Ek olarak, böyle bir rüya gerçekte zorluklar ve sorunlar vaat ediyor.

Hayalci kız kardeşi

Bu gibi akrabaların bir rüyada ortaya çıkması, finansal istikrar ve refahı öngörür. Gerçekte sizde yoksa, işyerinde bir terfi bekleyin. Eğer sadece erkek kardeşleriniz varsa ve bir rüyada var olmayan bir kız kardeş vardı, o zaman çevreye bakın. Yakında ihanet edeceksin.

Rüya anne

Eğer anne bir rüyada hamileyse, rüya doğum ve bir kız kardeşin ya da erkek kardeşin görünüşünü tahmin eder.

Hayalperest adam

Bir adam hayattaki değişimi sembolize eder. Kadınlar uykusunda bakıma ihtiyaçları olduğunu söylüyor. Bir müşteri bulmak istiyorlar. Erkekler başarılı bir sonun hayalini kurar.

Hayal görmüş aşk

Eğer bir rüyada seviliyorsanız, o zaman aşık bir erkeğin dikkatine ihtiyacı var. Ona duygularını itiraf et. Aşık bir kız arkadaşı görüyor musun? Onun sorunlarına girme ve aşkla uğraşma.

Hayal görmüş sağlık

Çarşambadan perşembeye kadar bir rüya görüyorsanız, sağlığınız tehlikede. Yakın gelecekte hastalığın üstesinden geleceksiniz. Anketi geçtin mi? Rüya doğrudan yapılması gerektiğini söylüyor.

Yüksek ateş, viral kaynaklı bir enfeksiyon anlamına gelir. Sindirim sistemi ile ilgili sorunlara düşük. Hayal görmüş doktorlar veya hemşireler hastalık vaat ediyor. Doktorun uzmanlığına dikkat edin. Belki de bu alanda hastalık bekleniyor.

Hayalinizdeki ev

Çarşambadan perşembeye kadar vizyondaki bir ev, bela ve bela demektir. Eski arkadaşlarınızla tanışmak için evinize giren konuklar.

Temizlenmemiş ve kirli evi mi hayal ettin? Hoş geldiniz, ancak beklenmedik misafirler bekliyoruz.

Tatil ya da etkinlikten önceki heyecan, akrabalarınızla bir ev gördüğünüz bir rüyaya işaret ediyor. Boş bir eşyasız konut yalnız olduğunuzu söylüyor.

Gerçekleşecek mi gelmeyecek mi?

En sevdiğim rüya, bir ayin gerçekleştirerek gerçeğe dönüştürülebilir. Uyandığınızda, şu sözleri söyleyin: "Bu vizyon hayatımda parlak bir olaydır." Ayağa kalk, üç kez ibadet et ve gördüğünü bırak.

Bir kabusu gerçeğe dönüştürmek için, sanki boşmuş gibi, bırak gitsin. Pencereden bakın ve üç kez söyleyin: "İnanmıyorum!". Öğle yemeğinden önce vizyonunu birine söyle.

Pin
Send
Share
Send
Send