Rüya yorumu

Rüya yorumu: otobüsle gitmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Gece rüyalar gizemli bir şeydir. Onların bir anlamı var mı? Kesinlikle evet. Hayallerin yorumlanmasında astrologlar, kahinler ve psikoterapistler hiç şaşırtıcı değil. Uyku, gerçek düşüncelerin, özlemlerin ve deneyimlerin bir yansımasıdır. Beyin uyku sırasında dinlenir, gün içinde yaşanan her şeyden kurtarır. Bu nedenle, rüyalar gerçek hayatı etkiler.

Ya otobüste olduğunu hayal ettiyseniz? Böyle bir banal arsa ne anlama geliyor? Hayal kitaplarının yardımıyla anlamaya çalışalım.

Psikoterapistlerin bakış açısı

Hayallerdeki toplu taşıma, sosyal yaşamınızın bir simgesi, başkalarıyla ilişkilerin bir göstergesidir. Bu nedenle, hangi şartlar altında rüyanın konusu geliştiği önemlidir.

En yanlış yapılan yorumlar, isyancıların tarif ettiği düşlerin anlamları olan popüler rüya kitaplarında verilmiştir. Psikoterapistlerin bakış açısına dayanarak hayalleri yorumlamak çok daha ilginç. Otobüste kendi bakış açısından bir yolculuk, aşağıdaki anlamına gelebilir.

 1. Boş bir otobüste seyahat ediyorsanızbu, gerçek hayatta yalnız olduğun ve benzer düşünen insanlarla iletişim kurmaya cüret edebileceğin anlamına geliyor. Ya da yalnızlık sadece tehdit ediyor - belki yakında arkadaşlarını kaybedeceksin. Dikkatli olun, ölümcül hataların sevdiklerinizle iletişim kurmasına izin vermeyin.
 2. Otobüs doluysa, ezilme içindesiniz, rahatsızsınız, o zaman gerçek hayatta sosyal stresi yaşıyorsunuz. Sizinle ilgili bir yaygara var, dikkat etmesi gereken çok fazla gereksiz insan var. Bu, çok sayıda müşteriyle sürekli olarak etkileşimde bulunmanız gereken işlerle ilişkili olabilir. Dinlenmeye ihtiyacınız var - tatil yapın ve kendinizle yalnız olun.
 3. Otobüste oturursanızhoş müzik çalıyor, rahatlıyor ve bir rüyada kendinizi rahat hissediyorsunuz ve gerçek hayatta her şey iyi ve huzurlu. Etrafınızda sizi seven ve takdir eden insanlar var. İletişim kurmada ve yeni bağlantılar kurmada sorun yok. Böyle bir rüya olumludur.
 4. Eğer iletken size gelirse, Hamit ve ödeme tonu gerektirir, uyarı. Gerçek hayatta, belli yükümlülüklerle bağlı olduğunuz hoş olmayan biriyle çevrili. Onları mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya çalışın ve iletişim kurmayı bırakın. Aksi takdirde, kötü sonuçlara yol açacaktır.
 5. Otobüsündeysen, birine koltuk verdin.Bunu istememiş olsanız da, büyük olasılıkla sınırları nasıl çizeceğini bilmeyen kibar bir insansınız. Seninle "git" hepsi ve muhtelif. Kes şunu - zorlaş. Sınırları koyun, şikayetleri yutmayın ve fikrinizi savunmayın. İnsanlara uyum sağlayarak kendinize iyi tutumlarını kazandırmazsınız, ancak kendinizi bir tüketici olarak görmenize izin verir.
 6. Morpheus krallığında sen şirkette otobüs sürme? Yanında kim var Çevre - gerçek hayatta sana yakın olan insanlar? Bu bir işaret - onlar size sadık ve hayatın her koşulunda size her zaman eşlik ediyorlar. Yakınlarda düşman ve kötü niyetli olanlar varsa, yaşamda onlardan çekilmeyi umarsınız.

Hayalleri psikoloji açısından yorumlamak oldukça basittir. Benzetme yaparak, "toplu taşıma - sosyal yaşam" gece görüşünün tüm koşullarında yorumlanabilir. Ancak bir otobüse seyahat etmenin, alamayacağınız özel bir araca transfer etme arzusunun bir yansıması olabilir.

Otobüsle uykunun popüler yorumu

Tahminciler ve astrologlar hayalleri biraz farklı yorumluyorlar. Onlara göre uyku olayları geleceği gölgelemektedir. En popüler yorumları topladık.

 1. Otobüsle yolculuk genç bir kızın hayalini kuruyorsaBu gelecekteki hoş olmayan olayların bir işaretidir. Yakında hayatta onu üzecek bir şey olacak. Ancak sorun hızla bitecek.
 2. Evli bir bayanın aynı hayali Konukların yakın varışlarını veya beklenmedik, ancak hoş çabaları ön plana çıkarır.
 3. Evli erkekler için uykuda olumsuz değer. Otobüste yolculuk işle ilgili problemleri ve işlemlerde başarısızlığı ön plana çıkarır. Ya da karısına ihanet etmek - muhtemelen ihanet etmek, ayrılmak.
 4. Rüya rüya çocuğuysaBu iyi bir işaret. Yakın gelecekte hoş bir sohbet onu bekliyor. Belki de daha sonraki yaşamlarda büyük ölçüde yardımcı olacak faydalı bir tanıdık ortaya çıkacaktır.
 5. Bir kaza olursa, uyku kötü bir anlamı vardır. Finansal durumu etkileyen olası advers olaylar. Belki dolandırıcılara av düşeceksin ya da kendi suçun olmadan işini kaybedeceksin. Uyanık olun.
 6. Evlenmemiş adam bir rüya gelecekteki hoş olayları ön plana çıkarır. Yakında parayla ilgili dilek dileği gerçekleşecek. Bir pazarlık yapmak mümkün olacak veya yetkililer ödülü takdir edecekler.

Unutmamak için uyandıktan hemen sonra rüyayı kaydetmeye çalışın. Sonra en doğru yorumlama için tüm nüansları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send