Rüya yorumu

İşten kovulma hakkında ne rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Patronunu arar ve kovulduğunu ilan eder. Korku, tahriş, hakaret ve yanlış anlama ... "Ne için?" - Sence ve ... uyan. Yakın gelecekte iş aramak zorunda kalmayacağınızı anlıyorsunuz, ancak kovulma rüyasının neyden geldiği ilginç. Hadi böyle bir rüyanın kehanet edip edemeyeceğini ve olmasa da ne anlama geldiğini anlamaya çalışalım. İşten kovulma hakkında ne rüyalar?

Değişim, değişimi bekliyoruz

Bazı rüya kitaplarının yazarları tartışıyor: bir kişinin işten çıkarılmasının bir sebeple hayal ettiğini. Böyle bir rüya, mevcut düşüncelerinin hepsinin onun yerinde olup olmadığını düşünerek meşgul olduğunun bir işaretidir. Büyük olasılıkla, pozisyon, maaş, meslektaşları ile ilişki veya yönetim gereksinimleri ile memnun değilsiniz. Sen kendin istifa etmekten mutlusun, ama henüz düzgün bir alternatif görmedin.

Değişime olan susuzluk işe yarayabilir ve çalışmayabilir:

 • İkinci yarı ile ilişkiden memnun değilsin
 • Ebeveynlerle çatışmalardan bıktınız, onlarla yaşıyoruz
 • Çocuklar yaramaz, ama nasıl iletişim kuracağınızı bilmiyorsunuz
 • Yeni bir işe başlamayı hayal ediyorsun, ama başarıdan emin değilsin
 • Genellikle başkalarının değersiz davranışlarıyla zayıflık gösterirsiniz - kaba açıklamalara tepki göstermeyin, nahoş taleplere anlaşmazlıkla cevap vermeyin

Hayal görmüş ehlileştirme, cesaretinizi toplamanız ve kesin olmayı öğrenmeniz gerektiğinin bir işaretidir.

Duygular uykunun değerini nasıl etkiler?

Bir rüya işten çıkarmanın yorumlanması, bir rüyada hangi duyguların yaşandığına bağlıdır. Heyecan verici görevlerden kurtulmuş neşe? Ya da kariyerinin bittiği hayal kırıklığı? Podsidevshih meslektaşlarına öfke? Ya da parasız kalmaktan korkma?

Duygusal duruma bağlı olarak yorumlama aşağıdaki gibi olabilir.

 1. Panik hissettin. Senin için işten çıkarılma - bir felaket, daha fazla umut görmüyorsun. Böyle bir rüya sadece sorun vaat ediyor. Siz ve gerçek hayatta size verilen sorumluluklarla baş edemezsiniz. Belki de yakında para cezasına çarptırılacak, ikramiyelerden mahrum bırakılacak veya kınamayacaksınız. Bir araya gelin ve tam güçle çalışmaya başlayın. Sorunu dramatik bir şekilde çözün - işleri değiştirin veya becerileri geliştirin.
 2. Rüyadaki işten çıkarılma seni üzmediyse sakin ol. Gerçek hayatta, işinizi kaybetme riski yoktur. Büyük olasılıkla, takım üyeleri ile mükemmel bir ilişkiniz var, içindeki yetkilileri sevmiyorsunuz. Sen mükemmel bir işçisin ve kariyer basamaklarını yükselterek başarma şansın var.

Bir rüyadaki herhangi bir duygu, gerçek korku ve duygularınızın bir yansımasıdır. Bir rüyadaki işten çıkarılma, meslektaşlarınızın sizi “ezmesi” nden kaynaklanıyorsa, gerçek hayatta onlara güvenmezsiniz. Analojiyle uykunun tüm olaylarını yorumlayabilirsiniz.

Olumlu yorum

Rüya kitaplarında, hayalindeki işten çıkarmanın olumlu yorumları da bulunabilir. Bu tür yorumlar var:

 • Rüyada sadece kovulursanızama aynı zamanda bütün akrabalar, yakın arkadaşlar, iyi bir işarettir. Hoş olaylar, beklenmeyen karlar veya büyük bir kutlama bekleyin. Aslında, birisi yakında evlenir.
 • Bir rüyada işten çıkarılma nedeni meslektaşları ile çatışmalar iseAyrıca üzülme. Premium veya planlanmamış bir promosyon için bekliyorsunuz.
 • Bir rüyada kendi isteğinize göre bir uygulama yazarsanız.gerçek hayatta henüz önemli bir kararın alınmadığı anlamına gelir. Kader gelecekteki tüm yaşamınızın bağlı olacağı bir seçim sağlayacaktır.
 • Sadece kovulmakla kalmaz, aynı zamanda utanç içinde kalırsanızuyan ve sevin! Yakında büyük bir borcunuz olacak. Ya da uzun zamandır ertelenen her şeyi öde.
 • Eğer bir rüyada, mektupla işten çıkarma mektubu aldıysanız, kaderle tanışmayı bekliyorsun. Ama bu pek hoş olmayacak: hayatta kötülük isteyen bir kişi olacak. Muhafızlarında ol.

Bu yorumlar popüler ve astrolojik popüler rüya kitaplarında verilmektedir.

Eğer bir rüya seni kovmazsa?

Belki de bir rüyadaki işten çıkarılma sizi etkilememiştir, başka birileri. Eğer yakın bir akraba, iyi bir arkadaş veya senin için önemli olan başka biri ise, o zaman böyle bir rüya iyi bir şekilde işaret etmez. Gerçek hayatta bir rüyada görevden alınmakta zorluk veya büyük sıkıntı beklemektedir ve kurtarmaya gelmeniz gerekir.

İşveren işçisini rüyasında işten çıkarırsa, ya sen? Ayrıca kötü bir işaret. Yakın gelecekte, birine karşı haksız davranmanız gerekecektir. Ancak sonuçta durum olumlu bir şekilde çözülecektir.

Pin
Send
Share
Send
Send