Rüya yorumu

Neden gevşek dişleri düşlüyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Böyle bir rüya nadir değildir ve yorumu birçok rüya kitabında bulunur. Hem olumlu olaylara hem de bazı sıkıntılara söz verebilir. Böyle bir diş rüyasını nasıl doğru yorumlayabileceğimizi anlamaya çalışalım. Peki neden gevşek bir diş görelim?

Gevşek bir diş neden bu rüya?

Ana olaya eşlik eden koşullara bağlı olarak, bir rüyada anlamı farklı olabilir. En yaygın yorumları paylaşıyoruz.

 1. Bir rüyada gevşek diş - bela için bekleyin. Yolda dikkatli olun - bir kaza olasılığı yüksektir. Ve kaza sırasında ciddi şekilde yaralanabilirsiniz.
 2. Eğer şaşırtıcı azı dişleriBu, yaşamınızda bazı belirsizliklerin, istikrarsızlığın bir işaretidir. Muhtemelen tahmin etmediğiniz sağlık problemleri vardır. Aynı zamanda şiddetli stresin neden olduğu depresyonun bir işareti olabilir.
 3. Hayal görmemiş ön dişler - aynı zamanda erken bir hastalık belirtisi. Ama sen hasta değilsin - yakın ya da sadece tanıdık insanlardan biri. Eğer bir diş üst sıralarda baskınsa, aşina olan kadın alt sıradaki bir erkeğin sağlık sorunları olacaktır.
 4. Vücudun seni uykuda uyarması olasıdır: Bir dişçiye ihtiyacım var. Dişin yakında hastalanması, diş etlerinin şişmesi veya stomatitin başlaması olasıdır. Öyleyse rüya iyi peygamber olabilir ve doktorda tedaviye para harcamak zorunda kalır.
 5. Diş bir rüyada ise makaralama, makaralama ve düşme, aileye eklenmesi beklenir. Belki de siz (veya eşiniz) hamile ya da yakında bir büyükanne (büyükbaba) olacaksınız. Uykunun değeri, hayalini kurduğu kişinin cinsiyetine bağlıdır.
 6. Gevşek bir diş hayatta önemli olayların hayalini kurabilir.. Yakında, alışılmış yaşam biçiminizi altüst edecek bazı kaderli bir olay olacak.
 7. eğer bir diş makaradan çıktı, düştü ve sonra yerine yeni bir tane büyüdübu, gerçek hayatta önemli bir şey kazanacağınız anlamına gelir. Evlen, bir daire satın al ya da kariyer basamaklarını tırman.
 8. Korumak gerekli, diş ağrırsa ve kanarsa. Bu, ölümcül olabilen yakın bir akrabanın hastalıklarını haber alan kötü bir işarettir.
 9. Bir diş bir rüyada düşse de, onun yerinde boşluk görmüyorsunuz, acil durum planlarınızı yeniden tanımlayın. Başarısız olabilirler.

Sonuç: Çoğu durumda, bir rüyadaki gevşek bir diş sakıncalı bir işarettir. Böyle bir rüya iyi işaret etmiyor. Ancak bu yorumu çok ciddiye almayın - kendilerine inananlar için rüyadan tahminler gerçek oldu. Plasebo etkisi iptal edilmedi. Bu yüzden olumsuzları ayarlamayın ve sadece iyi rüyalara inanın.

Dişlerle ilgili rüyanın birkaç yorumu

Yukarıda tartıştığımız uykunun değerleri, insanların rüya kitaplarına atıfta bulunur. Astrologlar rüyalara biraz farklı davranırlar. ve kendi yorumlarını sunarlar. Onları listeleriz.

 1. Dişler şaşırıp kalıyor.. Bu, gerçek hayatta güvencesiz bir finansal durumun işaretidir. Maaşın büyüklüğünden memnun değilsiniz, işlerini yapmaktan hoşlanmıyorsunuz, yetkilileri ve meslektaşların entrikalarını dürtmekten bıktınız. İşleri değiştirmeyi düşünmeye değer.
 2. Gevşek diş. Böyle bir rüya, kalbin konusundaki belirsizliğin bir işaretidir. Büyük olasılıkla, özgüveniniz düşük, bu nedenle karşı cinsle olan ilişkiniz acı çekiyor. Takdir ve hakaret etmiyorsun. Biraz bencil olmaya çalış ve kendini daha çok sev. Sorunlar daha az olacak.
 3. Evrensel rüya kitaplarında Bir rüyanın içinde sarsan bir dişin, endişe verici bir psikolojik durumun işareti olduğu söylenir. Amaçlı davaların olumlu sonuçlarından emin değilsiniz. Öz analiz yapmayı bırakın - aslında endişelenmek için bir neden yok.
 4. Rüyada gevşek dişlerden kurtulursanBu iyi bir işaret. Yakında aklınızdan geçen belli bir sorunu çözme şansınız olacak. Doğru yoldasınız - hayat yakında iyileşecek ve parlak renkler ile oynayacak. Çevrede kaderinizde anahtar rol oynayacak bir kişi ortaya çıkması mümkündür.

Bir diş ile bir rüyada ne olduğuna dikkat edin. Sadece durduysa, bu bir şüphe işaretidir. Çıkarırsanız, kısa bir süre sonra bir sorunu çözün. Başkası sizi bir dişten kurtarırsa, o zaman önemli konularda bir asistan görünecektir. Bir rüyada ağrı ve kan - olumsuz bir işaret.

Pin
Send
Share
Send
Send