Rüya yorumu

Hayaller pazartesiden salıya gerçek oluyor mu?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bu sorunun cevabı size kalmış. Rüya kitaplarına inanın veya hayalleri psikoloji açısından yorumlamayı tercih edin. Şimdi peygamberlik rüyalar olup olmadığını anlamaya çalışalım: tercümanlar ve psikoterapistler bunun hakkında ne söylüyor. Öyleyse, aynı pazartesiden salıya rüyalar gerçek mi oluyor?

Astrolojik bakış açısı

Astrologlar inanıyorlar: Salı, Mars'ın himayesinde olduğu haftanın günü. Bu gezegene savaş tanrısı adını verdi, bu yüzden hayallerin yorumlanmasında iz bıraktı. Pazartesiden salıya gece görüşlerinde astroloji açısından nadiren kehanet vardır. Ancak bu tür rüyalar çoğunlukla olumsuzdur.

Çok sık, Salı günü rüyalar, çatışmalar, çalkantılı sahneler, kavgalar bir insana çekilir ve atmosfer son derece gergindir. Salı gecesi, bilinç tüm birikmiş negatif enerjiyi fırlatır. Bu nedenle, kötü bir hayaliniz varsa üzülmemelisiniz - zihin saldırganlıktan, kızgınlıktan, sosyal yaşamdan memnuniyetsizlikten, negatif enerjiden kurtulur.

Astrologlar şunları önerir:

  • Eğer pazartesiden salıya kadar uyumak son derece rahatsız edici ise, hatta bir kabus olsa bile, bu bir işarettir - enerjinizi işe yarar şeyler yapmaya yönlendirmenin zamanı geldi.
  • Gece görüşü çok parlaksaunutulmaz, “bırakmama”, yaşamındaki önemli değişiklikleri bekle, ruhsal gelişimine yönelik.
  • İnsanlar salı günkü rüyaları nadiren hatırlar., ancak başarılı olursanız - doğası gereği bir lidersiniz, kendinizdeki organizasyonel nitelikleri göstermeye çalışın
  • Sabahları gözyaşlarıyla uyandın.Tüm gün boyunca ruhta nahoş bir tat var. Rahatlamak ve uzaklaşmak için, kendinize sevdiğiniz bir gün düzenleyin - evde kalabilir, banyo yapabilir, lezzetli bir akşam yemeği hazırlayabilirsiniz.
  • Rüyada biri kazanırsaBu, gerçek hayatta yakında herkesi aşma şansının olacağı anlamına gelir. Kaçırmayın

Salı hayallerine büyük önem vermek buna değmez - nadiren kehanet ederler. Ancak genellikle psikolojik rahatsızlık verir. Kötü gece görüntülerini hatırlamamak için, uyanma saatini 30 dakika olarak değiştirin (yarım saat önce veya sonra kalkın). Bu, çalar saatin çalacağı uyku aşamasını değiştirecektir. Şanslıysanız, rüyaların hatırlanmadığı yavaş bir aşamada uyanacaksınız.

Görüş psikoterapistleri

Ünlü psikoterapistlerin yazılarında belirtilenler: hayaller - gerçek deneyimlerin, izlenimlerin, düşüncelerin ve duyguların bir yansıması. Tüm bunlar, insan zihninde hayali bir şekilde iç içe geçmiş ve hayallerdeki imgelere dönüşmüştür. Bir insanın her gece 4-5 rüya gördüğünü bilinmektedir. Hayaller gerekli, beyni boşaltıyorlar ve dinlenmelerine izin veriyorlar. Gece boyunca uyku aşamaları yavaşdan hızlıya değişir. Hızlı aşamada bir insanın bir hayali vardır. Ancak şu anda uyanırsanız hatırlar.

Vücut genellikle bir insanı rüyalar yoluyla bir şeyler hakkında uyarır. Bu nedenle, pazartesiden salıya kadar uyumak iyi olabilir. Bilim adamları tarafından yapılan deneyler bunu doğrulamaktadır. Örneğin:

  • Uçuruma düşmeyi hayal ediyorsanız, bir kardiyoloğa gidin: bu rüyalar vücudun kardiyovasküler hastalıkların varlığına dair bir işaretidir.
  • Bir deney yapıldı: bir kişi belli bir şekilde bağlandı ve bisiklete bindiğini hayal etti.
  • Oda soğuksa ve battaniyenize uyuduğunuzda, karda oturduğunuzu hayal edebilirsiniz.
  • Bir kız uçuruma düştüğünü hayal ediyordu, ama son anda yüzü görmeyen bir adam elini uzattı. Rüya, evlenene kadar kıskanılacak bir düzenlilikle tekrarlandı. Sonra rüya son kez geldi ve adam kocası oldu. Böyle bir rüya, problemin gerçek hayatta çözüldüğü zaman geçen yalnızlık korkusunun bir yansımasıdır.

Bu tasavvuf değil, sadece psikolojidir. En azından ünlü masasını hayal eden Mendeleev'i hatırlayın! Bilim adamı bu konuda çok düşündü ve beyin bir ipucu verdi. Vücudun savunma mekanizmalarını uyku yoluyla harekete geçirmesi nadir değildir. Örneğin, bir üvey annesi tarafından hakaret edilen bir kız, ölmüş bir anneyi hayal edebilir ve ona kötü bir kadına nasıl cevap vereceğini öğretebilir. Bazen bir rüya gerçek ihtiyaçların bir yansımasıdır. Rahipler genellikle dinin basitçe açıkladığı erotik rüyalar görür: "şeytan cazibesi". Bu aslında cinsel memnuniyetsizlik belirtisidir.

Beynin uyku yoluyla verdiği sinyalleri doğru şekilde tanımanın öğrenilmesi önemlidir. Ve sonra rüya kitaplarına ihtiyaç duyulmayacak - siz hangi rüyaların gerçekleşip hangilerinin gerçekleşmeyeceğini anlamayı öğreneceksiniz. Ve haftanın günü önemli değil.

Pin
Send
Share
Send
Send