Rüya yorumu

Neden bir kadını olta ile balık avlamak?

Pin
Send
Share
Send
Send


Dreamwalking balıkları uğurlu bir sembol olarak kabul edilir, ün ve servet umut vericidir. Balık sembolü Hıristiyanlıkta bir tür saflık ve doğruluk olarak kullanılır. Her durumda, balık hayalperestin hayatındaki önemli değişiklikleri hayal eder. Neden bir kadını olta ile balık avlamak?

Genel yorum

Bir kadın için balık tutmak onun enerjisinin, şansının ve girişiminin bir sembolüdür. Bir hayali doğru yorumlayabilmek için arsaya eşlik eden olayları dikkate almak gerekir:

 • balık ne kadar büyüktü;
 • canlı, ölü veya çürümüş balıklar;
 • Hayalperestin yaşadığı duyguları.

Su birikintisi içinde sıçramasına balık görmek - liyakat ve onur tanıma. Hayalini kurduğun şey yerine getirilecek. Bu balığı elinizle yakalamaya çalışıyorum - faydaları tanımayı denemek zorundasınız. Havuzda dururken bir balık yakalayın: yetenekleriniz sayesinde başarı kazanırsınız.

Elindeki balıkları yakala - düşmanların makinelerinin başarılı bir şekilde üstesinden gelmek için. Ne yaparlarsa yapsın, işinizde ve projelerinizde başarı bulacaksınız. Eğer bir balık avlıyorduysanız, ancak onu yakalayamazsanız - çaba sona erdikten sonra zaman henüz hasat edilmedi. Bir dakika bekle

Balığa gidiyor - yeni bir girişime. Sonucu kaderi belirleyen önemli bir olay sizi bekliyor. Bu, hayati çıkarların herhangi bir alanı için geçerlidir - finans, kişisel yaşam veya iş. Yorum, yakalanan balık sayısına bağlı olacaktır: av ne kadar büyükse olayın sonucu o kadar iyi olur.

Balıkçılık izle - Güvenilir bir arkadaş ve danışman olacak iyi bir insanla tanışmak. Bu kişi, mutluluğunuz için daha fazla mücadele etmeniz için size ilham verecek, önemli başarılar için yeni bir güç dalgası elde edeceksiniz.

Balık - mutluluğun sembolü

 • Bir rüyada güzel balıkların tefekkür - Hayattaki keyifli deneyimler için, çok mutlu anlar yaşayacaksınız. Akıllı akvaryum balığının uçsuz bucaksız ev işleri vaat ediyor. Her zamanki duruma rağmen, hayati bir enerji ve mutluluk dalgası hissedeceksiniz.
 • Genç bir kız için balık görüntüsü yaşamda mutluluk vaat ediyor. Şu anda hayalperest, kendisini her yönden saran sorunlardan endişe duyuyorsa, o zaman yakında bulutlar dağılacak ve hayatın güneşi kıza sıcaklığını verecek.
 • Bir rüyada lezzetli balık yiyin - başarılı bir satın alma için aileye ekleme ve ortaktan dikkat belirtileri.

Balık - maddi şansın sembolü

 • Balık tutmak - paraya. Kader hayalperesti tercih eder ve yakında zengin bir nakit para kazanacak. Beklenmedik hoş olaylara veya haberlere pazarda balık görmek ve satın almak. Canlı balık ile bir rüya refah, mutluluk, refah ve iyi şanslar vaat ediyor.
 • Balıkları yakala ve ye - engellere. Bununla birlikte, yemeğin tadı hayalperest tarafından beğenilirse, tüm engeller kolayca üstesinden gelinebilir. Yemeğin tatsız tadını hissedin - zor bir durumu çözmek için arkadaşlardan yardım istemek zorunda kalacaksınız.
 • Hayal komploları hayalperest balığa gidiyor ve dişli hazırlar, büyük bir satın alma işlemine işaret ediyor. Uzun zamandır hayal ettiği başarılı bir satın alma yaptığınız için şanslısınız.

Balık - karşılıklı sevginin sembolü

 • Bir kadın bir balık hayal ettiyse, yakında başarılı bir evlilik bekliyor. Yalnız kadınlar bu komplo kaderinizle bir buluşma yapmanızı öngörür - yaşamınız için yoldaşınız olacak güvenilir bir insanla tanışacaksınız. Evlilik başarılı ve güçlü olacak.
 • Rüyadaki balıklar güzel ve büyük olsaydıNişanlınız kıskanılacak bir yakışıklı ve zeki insan olacaktır. Kötü bir tahmin, hayalperestin canlı balıkları temizlediği bir rüyadır - bu gözyaşları, ayrılıkları ve aşkı hayal kırıklığına uğratmaktır.
 • Kötü bir alâmet Tanıdık olmayan bir kadın tarafından bir balığın yenildiği bir rüya. Mutlu sendikanızı bozmaya çalışan bir komploya sahipsiniz. Sevdiklerinizle olan ilişkileri korumak için adımlar atın.
 • Çanak tanıdık bir kişi tarafından yerseyani, entrikalar yakınlarınız tarafından kurulur. Nedense, sendikanız yakın insanları sevmiyor, onu yok etmeye çalışıyorlar.

Balık - hayat denemelerinin sembolü

Bu durumda rüya hayalperestin hayatındaki sıkıntıya neden olur mu?

 • Bazı rüya kitapları, balık görüntüsünü, özellikle denemelerin ve yaşam mücadelelerinin bir sembolü olarak yorumlar. hayalperest balıkları sudan yakalayamazsa. Ancak, yaşamdaki zorluklar ve denemeler aşılabilir olacaktır. Hayalperest, tasarlanan hedeflere ulaşmak için tüm çabasını göstermek zorunda kalacaktır.
 • Kötü bir alâmet sayılır hasta veya ölü balıkları yakalamak. Bu hastalık, çeşitli deneyimler ve güçlük vaat ediyor. Kayıp ve kayıplara, almayacağı bir kadın eşlik edecek.
 • Balık ağı görmek - hayatın sıkıntılarına dolaşmış. Ancak başarılı bir problem çözme büyük kar ve neşe vaat ediyor. Kollarınızı sarmanız ve işe gitmeniz gerekiyor - başaracaksınız. Ağ kesildiyse - ne yazık ki, kederden kaçınılmaz ve hedefe ulaşmak inanılmaz derecede zor olacak.

Videoyu izle: Alışılmadık Balık Yakalama Yöntemleri - Herkes Görmeden İnanmıyor (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send