Rüya yorumu

Kur'an ve Sünnet'teki hayallerin yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Müslümanlar için, rüyalar ve rüyalar beynin basit işi değildir, çünkü bu milletlerden rüyalar bilinçaltının verdiği ve onlar için büyük bir canlılığa sahip olan ciddi bir kehanet taşır.

Ne kadar kötü ya da iyi uyku genellikle rüya kitabı, özellikle Müslümanlar için tasarlanan Kur'an ve Sünnete göre yorumlar. Onlar için en ilginç olanı, diğer inançların temsilcileridir. rüyaların Kuran ve Sünnet'e göre yorumlanması peygamberdir.

Rüya bilimi, rüyada gördüğümüz tüm resimlerin gerçek hayatımızı yansıttığını söylüyor. Diğer insanlara karşı tutumlar ve katılımımızla birlikte ve çevresinde olmayan tüm bu olaylarla ilgili deneyimler. Daha dindar insanlar, ilahi olanları bile, daha yüksek güçlere sahip rüyalar tanımlama eğilimindedir. Aslında, bir rüyada yalnızca uzak geçmişe seyahat edemeyiz, aynı zamanda bir geleceği de görebiliriz. Ve çok net ve canlı, sanki orada bu küçük anları yaşadık.

Bununla birlikte, gördüğü şey her zaman tam olarak bu meselelerden bahsetmez ve biraz farklı şekilde ele alınır. İslam halkı genel olarak dünyayı genel olarak biraz daha farklı algılarlar ve bu nedenle onlar için hayal kitapları tam olarak kendi bakış açılarıyla geliştirilmiştir.

İslam dini ve uyku

Diğer uluslardan farklı olarak, İslam inancındaki bir rüyanın iç dünyadaki manevi dünyayı anlama yüksekliklerine yükselmesi ve ruhlarının çalışması ya da gözlemi olarak görülmesi çok ilginçtir. Kabul edilir. Yüce kişinin kendilerine dikkat etmesi ve daha fazla yaşamın oluşması için onlara ipuçları göndermesi. Resimler o kadar parlak ve renkli olabilir ki, bir tür işaret olarak algılanırlar ve özel açıklama gerektirmezler. Diğerleri ile biraz daha zor, çünkü alegorik anlamda gösterilmişlerdir ve durumları sadece bir tercüman yardımı ile açıklayabilirler.

Bir editör veya filologun eğitimi alan sıradan bir kişi, bir rüya kitabını basamaz. Burada bir kişi görenin gerçek armağanına sahip olmalı, Allah yasalarına göre yaşamalı ve ona bağlı olmalıdır. Ancak bu durumda, rüyaların Kuran ve Sünnet'e göre yorumlanmasının doğru olduğundan ve daha sonraki yaşamda size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Dolayısıyla, böyle bir yayın, büyük bir gözlemci çalışmasından, inançlı işçilerden ve hırslı insanlardan ibaret değildir. Bu nedenle, Müslüman rüya kitabının yorumlanması, modern yazarların açıklamalarından daha güvenilirdir. Açıklamalar sadece bir rüyada gördüklerini anlamak için değil, aynı zamanda İslam'ın imkansız kanuna dokunmak için de bir fırsat sunar. Tarihinin ve kültürünün bazı yönlerini keşfedin.

Müslüman rüyasının bazı yorumları

Müslümanların dine göre, rüyalar iyi ve iyi (Tanrı'dan) ve siyah ve olumsuz (dedikleri şeytan veya şeytandan) ayrılır. Hayaller üç alt kategoriye ayrılır:

  1. İlahi rüyalar her zaman yaşam yolu boyunca parlak ve güvenilir kılavuzlar olarak kabul edilir. Bu, Tanrı veya Allah'ın bir hayalidir. Genellikle böyle rüyalar içinde bir kişi bir tanrı, bir baş melek veya melek görür. Son karar günü aynı zamanda bir rüya olabilir, ama genellikle böyle bir günde bir insan kendini ve dolayısıyla ruhunu kurtarır.
  2. Şeytandan rüya, en ciddi ve korkunç olanı tahmin eder. Bir insanın ruhu için dayanılmaz hale gelir ve büyük bir ağırlık ve korku ile uyanır. Kabul edilir. Bu tür rüyalar Allah'a inanmayan ve ayinleri, günahkârları gözlemlemeyen insanlar tarafından görülür. Bazen böyle bir rüya, uyumak için geçit törenini basitçe gözlemlemeyenlere gelir. Kendini yıkamadan uzandı, geçen gün yaşadığı tüm zorlukları yıkamadı. Bu tür rüyalar hakkında konuşmanıza gerek yok, hatta ruhunuzda taşımak için daha az. Hayatı parlak anlarla doldurarak onlardan kurtulmak gerekir.
  3. Aynı zamanda, bir Müslüman'ın bitmiş bir günde ve bir rüyada yaşamaya devam etmesi, neyin yaşandığına karar verilmesi ve bitmemiş olaylarda yer alması ile olur.

Rüyalar hem erkeklerde hem de kadınlarda peygamberdir. Geceleri, öğleden sonraları rüya görüyorlar, ancak peygamberlik bir rüyanın en iyi habercisi, sabah ya da sabah namazının saatlerinde görülen bir rüya.

Uyuyacak mı gerçek

Kur'an ve Sünnet, rüyanın gerçekleşmesi gerektiğini ve kötülerin sonsuza dek ortadan kaybolması gerektiğini nasıl ve ne şekilde yapmaları gerektiğini doğru bir şekilde açıklar. Hayallerin ancak reklam verdiğimizde ve herkese bir rüyanın başına gelen iyi şeyleri anlattığımızda gerçekleştiği ortaya çıktı. Tersine, eğer kötü şeyler konusunda sessiz kalırsak, onların gerçekleşmesi gerçekleşmeyecek ve tüm kötüler gerçekte ölecek ve beyaz ışığı görmeyeceklerdir.

Müslümanların dini, bir rüyada gördüğünüz her şeyi kelimenin tam anlamıyla yorumlamaya, böylece iyi olan her şeye hayat vermeye, uyurken ve dolayısıyla yaşamınızda ortaya çıkan olumsuz her şeyi öldürmeye ve ezmeye çağırıyor. Ancak aynı zamanda yorumlar, yalnızca İslam'ın düş kitaplarına göre yapılmalı. modern tercümanlar temelde yalan söylüyorlar.

Pin
Send
Share
Send
Send