Rüya yorumu

Rüya yorumu: Neden saç telleri dökülüyor rüya?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyadaki saç, psikoloji alanındaki uzmanlara göre, dış dünyayla olan ilişkimiz, ruhun ve dengenin uyumu. Ne olduklarına bağlı olarak: bakımlı, kıvırcık, düşmüş veya sadece kısa tüylü, rüyayı farklı şekillerde deşifre edebilirsiniz.

Ne saç telleri düşüyor? Rüya kitapları bunun hakkında ne söylüyor?

Bir rüyada saç parçası

Genellikle saçla ilgili rüyalar hayalperestin hayatındaki genel uyumu ve karı tahmin eder, ancak bir öküz tarafından dökülmek veya onları dışarı çekmek, gördüklerinin resmini tamamen değiştirir ve bu nedenle açıklama farklılaşır:

 1. Eğer rüyadaysa, saçları taramak, ellerinde veya tarakta bir iplikçik var, yakında yaşamınızda zor zamanlar olacağı gerçeğine hazırlıklı olun. Ailede kavgalar, akraba ve arkadaşlarıyla duygular ve uyuşmazlık olabilir. Mutsuzluk ve ciddi hastalıklar da daha sonra görülebilir. Bu nedenle derhal sağlığa dikkat edin ve evde ve sokakta çok dikkatli olun, böylece talihsizlik olmaz.
 2. Başka bir açıklama hedeflerinize ve umutlarınıza engellerin ortaya çıktığını söylüyor. Burada hayalleri ve arzuları gerçeğe dönüştürmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Böyle bir sonucu olan umutsuzluğa değmek değmez, biraz kuvvet uygulayın ve sabırlı olun, o zaman her şey gerçekte ortaya çıkmalı.
 3. Zamanlar vardır Özellikle uyku için olumsuz bir neden yok. Böylece kız görünüşü hakkında çok endişelenerek, bilinçaltına aşırı coşkusu nedeniyle ne olabileceği konusunda uyarıda bulunan bir program oluşturur.
 4. Nerede uyuolos insan müdahalesi olmadan kendiliğinden düştüCiddi kayıplardan bahseder, büyük bir zorluk ile mutluluk verilecektir, ancak çok fazla zorluk olacaktır.
 5. Dövüş sırasında saç dökülmesi Diğer çalışanlarla bir ekipte beceriksiz davranışı hakkında uyarabilir. Burada, doğrudan çalıştığı insanlara yönelik tutumu revize etmek gerekiyor, aksi takdirde otorite kaybı, böyle bir durumda güvenebileceği daha az kötü olacaktır.
 6. Uykunda kel kalmak - Vinç ters işareti. Bu ciddi bir hastalığın yaklaşımını ve vücudunuzu ihmal ettiğini gösterir. Yakın gelecekte doktorunuza danışın ve sağlığınızı dikkatlice izleyin. Başka bir açıklama böyle bir rüyadan geliyor - belirlenen hedeflere ulaşma yolunda ciddi zorlukların ortaya çıkması.

Astrolojik rüya kitaplarının yorumlanması

 • - hayvan kürklü bir parça rüyaKötü işaret, sevgilinizle veya yakın arkadaşınızla tamamen hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Sağlık ayrıca aşırı sinir yükü ve hayal kırıklığı nedeniyle sizi de hayal kırıklığına uğratır. Dışarıdan, iyi görünebilirsin, ama vücudun içsel sorunları hissedilir.
 • - Dövüş hayvanlarının birbirlerini parçaladığını görmek, ayrıca olumlu bir şey vaat etmiyor. İhanet ve aldatma yakında hayattaki diğer dostlarınız olacak. Etrafınızdakilere bir göz atın, onlara daha yakından bakın; bir numarayı kimin bekleyeceğini göreceksiniz.
 • - kafanızdan düşen saç yığınları finansal alanda zarar sembolü. İşiniz çökebilir ve hiç bir şey kalmaz. Muhtemel malzeme düşüşü ya da büyük miktarda para kaybı. Bu süre zarfında, ilk para toplamı yatırmaya karar verdiğiniz yere ve bu girişimin ne kadar güvenilir ve karlı olduğuna özellikle dikkat etmeniz gerekir. Bir kez daha, tüm olası çıkışları dikkatlice hesaplayın ve çok sayıda olumsuz koşulla bunu reddedin.

Ancak, bu rüya için olumlu açıklamalar var:

 • Saç dökülmesi, depresyona girdiğiniz düşünceleri ve hisleri aldığınızı gösterebilir.Bu, güneş ışınlarına tekrar gülümsemenizi ve tekrar eğlenceli ve başarılı olmanızı sağlar.
 • Diğer kaynaklara göre saç dökülmesi, sürekli stres ve başarısızlıktan dolayı vücut yorgunluğunu simgelemektedir.. Belki de bu, bilinçaltı seviyesindeki sıradan olumsuz duyguların serbest bırakılmasıdır. Böyle bir rüya, yaşam anlayışınızı değiştirmenizi isteyebilir ve kendinize sevmeye ve ilgilenmeye başlayabilir, dinlenip uyuyabileceğiniz zamanınızı alabilir.

Temel olarak, tüm yorumlar, mevcut yaşamınızla ilişkili olumsuz olayları açıkça ifade eder. Öte yandan, iç dünyanızı ve başkalarına karşı tavrınızı tamamen yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini söyler. Sağlığınızı dikkatlice izleyin ve başarısızlıklardan vazgeçmeyin.

Pin
Send
Share
Send
Send