Rüya yorumu

Hangi turşu rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Tercümanların çoğu bu sembolde problemleri ve sıkıntıları görür. Hayalperest, ruhla güçlendirilmiş bir dizi yaşam zorluğu için hazırlanmalıdır. Bununla birlikte, yorumlamanın incelikleri, rüyanın arenasının gelişiminin özelliklerine bağlı olacaktır. Kadın turşusu, belli bir sembolizm olan yakın gebeliği hatırlatıyor. Hangi turşu rüyalar?

Genel yorum

Tuzlu salatalıklar çeşitli koşullar altında görülebilir:

  • masada ya da bankada olabilirler;
  • salatalık görülebilir / yenilir / kesilir / alınır;
  • Kış turşusu hazırlıklarını görebilirsiniz.

Bankadaki turşuları görün - taşıma yolundaki tehlikelere dair bir uyarı. Sorundan kaçınmak için yolculuğu terk etmek daha iyidir. Bazen bir rüya, sonuçsuz boş bir iş gezisini ön plana çıkarır.

Turşu taşı - Hayattaki hoş olmayan anlara hazır ol. Yakında beklenmedik olaylar başınıza gelecek ve bu da sizi çok endişelendiriyor.

Bir turşu turşusunu yemek için - hakaret ve hayal kırıklığı yaşları sizi bekliyor. Ayrıca, bir rüyada salatalık yemek, birçok problem getirecek yeni tanıdıklar ortaya koyabilir. Salatalıklı bir adamı beslemek için - ondan haksız bir hakarete maruz kalmak.

Salatalık dökün - borçlarını ödemek ve fon eksikliğine katlanmak zorunda kalacak. Kimseye borçlu değilsen, aldatmaya dikkat et. Ayrıca, bu hikaye akrabaları ile can sıkıcı bir kavga tasvir edebilir. İş adamları için, arsa dürüst olmayan ortakları ile bir toplantı öneriyor: şüpheli insanlara güvenmeyin.

Karısının kocasının turşularını beslediği bir rüya, olası ayrılıkları ön plana çıkarır. Adamın yanında, bir başkasının kocasını ne pahasına olursa olsun almayı planlayan bir sevgili var.

Düğünden önce tuzlanmış salatalık hayal ederseniz, evlilik kırılgan olacaktır: evli bir çiftin ilişkisinin kopmasına neden olacak skandal durumlar olabilir.

Turşu satın almak potansiyel bir zarar, satış ise kar.

Olumlu yorum

Tuzlu salatalıklar hangi durumlarda olumlu olayları önleyebilir? Örneğin, hastalık durumunda: hasta bir kişi yakında iyileşir.

Bir rüya yalnız insanlar için olumlu bir yorum alır: yakında ruh eşinle tanışacaksın. Yalnızlık geçmişte kaldı.

Kadınlar için, yemek turşusu yemek, uyku arifesinde salatalık yememişse, erken bir hamileliği tetikler. Ancak, evlenmemiş kadınlar bu rüya yoksulluğa kadar maddi kayıp vaat ediyor. Kızlar için bu rüya sevgili erkek arkadaşınızdan ayrılmakla tehdit ediyor.

Eksik salatalık turşusu, yaşam yolunda aşılmaz bir engel olduğu konusunda uyarıyor. Son derece uyanık olun, yaşamınızda böyle bir duruma izin vermemeye çalışın. Evli kadınlar için bu hikaye olası bir boşanmayı ortaya koymaktadır.

Turşu ile bir yemek pişirmek - işiniz ve mutfak becerileriniz de takdir edilecektir.

Rüya kitaplarının yorumlanması

  • Freud salatalık uzun şeklinde bir penis sembolü görür. Taze bir elastik salatalık erkeklerde iyi bir potensi gösteriyorsa, o zaman tuzlu - azalması. Kadınlar için bu rüya eşle cinsel ilişkide memnuniyetsizliği gösterir.
  • Mutfak rüyası kitabı Konukların beklenmedik bir şekilde gelişini ve ev sahipleri için ağır olacak olan kehanetleri yapacaklardır: uzun süre yerleşeceklerdir. Hayalperest bu ziyaretten ciddi zararlar görecek.
  • Hergün rüya kitabı yakın gelecekte seyahat planlamaması konusunda uyardı - başarısız olacaklar. Salata için dilim salatalık - arkadaşlarınız veya akrabalarınızla eğlenceli bir buluşma için. Turşu Alış - çile için. Bu şartlar altında, hayalperest yalnız koşullarla baş edemez ve arkadaşlarından yardım istemek zorunda kalacaktır.
  • Rüya rüya Thelomena hayalperestin karakterini değiştirmesi ve aniden yaşamın yönünü değiştirmesi gerektiğine inanıyor. Aksi takdirde, hedeflerinize ulaşamayacaksınız.
  • Küçük Velesov rüya kitabı ailede olgunlaşan bir çatışmaya karşı uyardı, belki de aile mahvolmuş olacak. Akrabalarınıza sabrınızı gösterin, çatışma durumlarını ateş durumuna yakmayın.

konsey

Eğer hayalperestler yemeklerde tüketilen turşu arifesinde, bu rüya onun günlük düşüncelerinin bu konudaki yansımasıdır. Salatalık sebepsiz yere hayal ederse, bilinçaltı canlılığı azaltmak için bir sinyal verir. Bağışıklık sistemini güçlendirmeye dikkat etmeli, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send