Rüya yorumu

Hangi soğan rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Soğanlar bilinçaltında gözyaşlarıyla karşılaştırılır, çünkü dilimleme ve dilimleme işlemine bol miktarda yırtılma eşlik eder. Bununla birlikte, bu sebzenin bahçeden başka bir yorumu daha vardır - yedi hastalıktan. Neden soğan rüyalar - gözyaşı mı yoksa neşe mi? Tüm yorumlama seçeneklerini göz önünde bulundurun.

Genel yorum

Rüya yorumu, rüyanın arsaındaki beraberindeki ayrıntılara dayanır:

  • rüyadaki duygusal haliniz;
  • kaç tane ampul gördün;
  • bir rüyadaki hareketlerin;
  • yay neredeydi?

Rüyada yay görüntüsünü görmek - gözyaşlarına. Düşmanların, kötülükleri ve gıptaları ile size pek çok nahoş anlar getirecek. Düşmanların kötülüklerinin sebebi sizin yaşam başarınızdır.

Bir rüyada ise soğan hasatBu, başarınızın ve değerinizin tanınmasını vaat ediyor. Tüm hedefleriniz gerçekleştirildi ve planlarınız gerçeğe dönüştürülecek.

Eğer rüyada soğanları gözyaşı olmadan temizlemiş olsaydınGerçekte, tüm çabalar başarıyla tamamlanacak ve tüm hedeflerinize ulaşacaksınız. Yayınızı temizlerken ağlıyorsanız, sevdiklerinizin saldırısına hazır olun: ilişkinin netleşmesi nedeniyle kavga edeceksiniz.

Soğan marketten / mağazadan satın alın - sevilen birinin iyileşmesine. Bir bıçağıyla bir yay kesmek ve ağlamak - düşmanlarla bir çatışmada: onların eylemleriyle başını belaya sokarlar. Satmak - Düşmanların entrikalarına çekilmek.

Pek çok soğan başını görün - iş dünyasında büyük başarı için. Ancak, isteksizlerin eylemlerine hazır olun, ruh halinizi ve moralinizi bozmaya çalışacaklar.

Bahçedeki sebzeleri görün - düşmanlardan gelen girişime. Planlarınız uygulanacak ve çizileceksiniz. Bir yumruk içine irade toplayın ve hareket.

Bitki soğan - büyük iş başarısı için. Soğanı tereyağında kızartın - sakin bir geleceğe.

Bir yay - doğru yönü seçmekten şüphe etmek. Sunulan gerçeklere inanmıyorsunuz, alınan bilgilerden şüphelisiniz.

Rüya yorumu

Evrensel tercüman kişisel alanda ve iş yaşamında sorun çıkarır. Düşmanlar arkanızda dedikodu yapacak ve entrikalar inşa edecek. Sebzeleri yemek - sağlık problemlerine: bağışıklık sistemini güçlendirmek için önlemler almanız gerekir. Sebzeyi dilimler halinde kesin - mevcut sorunların başarılı bir şekilde çözülmesi için. Bahçede büyüyen soğan - dairenizin olası soygununa.

Modern rüya kitabı Hasatı planlanan işlerde başarının habercisi olarak görür. Ancak, zafer sizin için zor olacak: çok çaba sarf etmeniz ve birçok engelin üstesinden gelmeniz gerekecek. Piyasada sebze satın almak için - başarılı bir şekilde satın almak için: belki bir mülk veya araba satın alacaksınız. Acı soğan yemek - kedere.

Rüya Miller Rüyadaki bir yay vizyonunu, çevreden siyah gıpta tezahürü olarak görür. Gelecek için planlarınızı paylaşmamaya dikkat edin ve ayrıca kişisel yaşamınızdan kimseye bahsetmeyin. Bir rüyada soğan yiyin - düşmanlar sizi yalnız bırakacaktır. Bahçede sebze büyütün - rakiplerle rekabet etmek. Soğan almak akrabalardan ya da yakın insanlardan sorun çıkarır: sizin desteğinize ihtiyaçları olacaktır.

Medea'yı hayal edin Soğanın imajını, yaşamdaki başarının habercisi olarak kabul eder. Bir sebzeyi kabuğundan temizlemek - zor bir işle baş etmek, hasat - planlanmamış karlar için, acı soğan yemek - gözyaşlarıyla kavga etmek.

Navlun Rüya Yorumu Ampulün yeşil okunu genç ortaklarla cinsel zevk için bir arzu olarak yorumluyor. Altın kabuğu olan meyveler harika cinsel fırsatlardan, ampul bahçelerinden - cinsel rahatsızlığınızdan bahseder. Çürük meyve - iktidarsızlığın habercisi.

Lynn'i hayal et Bu vizyonu, yaşam denemelerinin habercisi olarak kabul edin. Hayalperest acı, gözyaşı ve gönül yarası bekliyor.

Bütün aile için rüya Yayın sembolizminde sadece kötü görür. Hayalperest, daha şanslı ve daha güçlü olacak düşmanın işlenmesinden dolayı iktidarsız kötülükten ağlamak zorunda kalacak. Soğan keserken ağlarsan - düşman sana acımasızca güler. Bir rüyada soğan yiyin - düşmanlara karşı zafer kazanmak için.

A'dan Z'ye Rüya yorumu belki de miras nedeniyle akrabalarınızla bir skandal habercisidir. Ham bir sebze var - arkadaşlarla belada. Kabukları soymak başarının bir işaretidir. Dilim ve ağlamak - düşmanları kazanmak için. Soğanlı bulaşıkları pişirin - dengeli karlar ve maddi başarı için.

konsey

Anlamları ve yorumları uyuşmuyorsa bir rüyayı nasıl yorumlayabilirim? Tercüme yaparken, kişi sezgiye güvenmelidir, çünkü bir rüyada bir kişi kendi bilinçaltından bilgi alır. Ayrıca, mevcut durumunuzu yorumlanırken bir başlangıç ​​noktası olarak düşünmelisiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send