Rüya yorumu

Neden kafamdaki bitlerin hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Başınıza sürünen kötü böcekler, sürekli kaşıntı hissedersiniz, sorunun başkaları tarafından bilineceği konusunda utangaç olursunuz ve ... uyanır mısınız? Neyse ki, pediculosis sadece bir rüyada sizi aştı, eczanede ilaç için koşamazsınız. Ama ilginç çünkü kafamda hangi rüyalar bitiyor? Bu gece hayallerinin değerini deşifre etmeye çalışalım.

Bitleri olan bir rüya nasıl yorumlanır

Hayaller sadece resim değildir, gerçek anıların, duyguların, izlenimlerin bir yansımasıdır.

Hayaller hakkında yapılan çalışmaların "ciddi" bilim adamlarını, psikoterapistleri içermesine şaşmamalı: Jung, Freud. İddia ettiler: uyku neredeyse her zaman bir ipucudur. Gece görüşlerinde vücut tehlikeye girebilir, tartışmalı durumlarda nasıl davranılacağı konusunda ipucu verebilir. Bazen rüyalar sadece bir bilinç kaybıdır, beyinden dökülen bir yük. Çok fazla duygu, izlenim ve düşünce olduğunda uyku, zihninizi gereksiz streslerden koruyan koruyucu bir mekanizmadır.

Ulusal rüya kitaplarındaki hayallerin yorumlanması psikologlar tarafından icat edilmedi: insanlar aynı rüyanın neyi hayal ettiğini ve ne sıklıkla gerçekleştiğini analiz ettiler. Asırlık gözlemlere dayanarak ve düşlerin değerlerini belirledi. Bitleri görme, aşağıdakileri ifade edebilir:

 1. Baş biti - kişinin zihinsel yükü olmadığını, gelişiminde durduğunu ve hareket etmediğini gösteren bir işaret. Ruhsal egzersizlere zaman ayırmanız gerekir.
 2. Bitler yakın zamanda bir el teklifi almış bir kızı hayal ettiyse ve kalp nişanlandı ve gelinin durumuna geçti, bu yüzden düğünün üzülme riski var. Aşıklar arasında bazı eksiklikler var. Açıkçası ve önyargısız konuşarak konuşmak gerekir. Belki de kaderi birbirleriyle ilişkilendirme arzusu bu konuşmadan sonra kaybolacaktır. Ya da tam tersine, korku kaybolacak ve evlilik başarılı ve uzun sürecektir.
 3. Bitler evli bir kadının hayalini kuruyorsaBu kötü bir işaret. Bir kızın kocasını kaybetme korkusundan bahseder, çünkü ondan aldatma olduğundan şüphelenir ve rakibini her şeyde kendisinden üstün olan güçlü biri olarak görür. Bu, çalışan evli bayanlar için geçerlidir.
 4. Kız evli ancak işe yaramazsaev işi yaparken, uyku bitkisinin değeri farklıdır. Böyle bir vizyon, geliştirme, yaratıcılık yapma, evdeki rutinden uzak durma ve dolu bir yaşam sürdürme, gizli yetenekleri gerçekleştirme ve hırsları serbest bırakma arzusundan söz eder.
 5. Böcekler erkek girişimci hayal ederseYakında iyi bir kar beklemeye değer. Ve genel olarak, bir işadamı için bitleri olan bir rüya harika bir işarettir! Bir insanın muazzam zihinsel potansiyelinden, birlikte inanılmaz yüksekliklere ulaşmaya yardımcı olacak yaratıcı yapısından bahsediyor.
 6. Genellikle bitler genç yetenekleri hayal eder. Bu tür rüyalar, yaratıcı bir ruhun, yüksek bir yaratıcılık seviyesinin varlığının bir işaretidir. Adam açıkça yetenekli ve "popüler" bir meslek hak ediyor.
 7. Tüm bit rüyası kitapları iyi bir işaret değildir.. Bazı yazarlar tartışıyor: parazitler olumsuz olayların hayalini kurar. Bir kişi hastalanabilir, hayatını tehlikeye atabilir (bir kaza) veya işte başını belaya sokabilir.
 8. Bazı yazarlar şunları düşünür: beklenmedik ziyaretçilerin hayalini bit. Misafir bekleyin: akrabalar, başka bir şehirden arkadaşlar. Büyük olasılıkla, uzun süre sizinle kalacaklar ve sıkılmak için zamanları olacak. Ek olarak, ziyaret maddi refah ve aile üyelerinizin ilişkilerine de varacak.
 9. Rüyada bitler ise inatla sıkarsınBu, gerçek hayatta mevcut sorunlara hızlı bir çözüm göreceğiniz anlamına gelir.

Genel olarak, baş biti olumlu olayları en sık rüya görür. Ancak Jung'u ve vücudun sıklıkla insanları rüyalar yoluyla uyardığını unutmayın. Kafayı kontrol et - belki biten var mı?

Ya bitler senin değilse?

Daha doğru bir yorum için uyku koşullarına dikkat etmelidir.

 • Örneğin, eğer kötü böcekler başka birinin kafasını işgal ettisizinkinden ziyade, yakın bir finansal başarı vaat ediyor. Beklenmeyen bir miras, bir ödül, bir hazine bulmak, piyango kazanmak veya hızlıca çok para kazanmak mümkün olacak.
 • Bir yabancının kafasında bit - hızlı bir başarı işareti, yaşamdaki beyaz çizginin başlangıcı, yeni fırsatların ortaya çıkması. Böcekler tanıdık bir insana saldırdı mı? Kim olduğunu unutma: hayatında büyük bir rol oynayacak (olumlu anlamda).
 • Peki, sen de bir kızsan biti rakip göründü. Böylece kolayca kazanıp hiçbir şey bırakmadan kazanabilirsiniz. Ayrıca uyku, uzun süredir devam eden bir düşmanla hızlı bir uzlaşmayı da kapsayabilir.

Videoyu izle: 12. - Anlatmak İstemedim (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send