Rüya yorumu

Adam perşembe-cuma arası rüya görüyorsa - bu ne anlama geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Haftanın bu günlerinde rüyalar kehanet olduğuna inanılmaktadır. Öyle mi? Adam perşembe-cuma arası rüya görüyorsa - bu ne anlama geliyor? Çözmeye çalışalım.

Cuma günü rüyalar popüler yorumlanması

İnsanlarda perşembeden cumaya rüyaların peygamber olduğuna inanmak kabul edilir: her zaman gerçekleşir. Ancak bu tür vizyonların yorumlanmasının özellikleri var.

 1. Cumadan cuma gününe kadar hayal kurdum - kocanız, genç adam veya yaşam arkadaşlarınız için potansiyel aday. Bu tür rüyalar daima cinsel ilişkilerle bağlantılı kişisel, kişisel bir şeyi ifade eder.
 2. Rüyayı ne kadar iyi hatırlaman önemlidir.. Tüm detayları en küçük ayrıntıda kolayca anlatabilir misiniz? Yani, rüyanın% 100 gerçek olması muhtemeldir! Arsa hatırlamak zor? Rüyaların yayınlanmasını beklemeyin.
 3. Rüyada bir erkekle beraber bir akşam yemeği yemişseniz evde ya da bir restoranda yemek yiyin, el ve kalbin önerisini bekleyin. Yiyecek - ambulans belirtisi.
 4. Rüyada biriyle aktif bir şeyler oynuyorsanız: saklan ve ara, yakala, yastıkla savaş yap, hediye bekle. Yakında sevilen, bir hayran veya koca size keyifli ve uzun zamandır beklenen bir şey sunacak.
 5. Bir rüyada evlenir misin? Tebrikler: Düğün gerçek hayatta. Yakın gelecekte ne olacağını kesin olarak değil: rüya dönemi bir aydan bir yıla kadar olan bir dönemi gösterir.
 6. Sadece bir erkek değil, aynı zamanda kayınvalide bir anne (potansiyel kayınvalide)? Böyle bir rüya damat / kocanın ebeveynleri ile mükemmel bir ilişkiden bahseder. Daha önce çatışmalar ortaya çıkarsa, siz de onlarla hızlı bir uzlaşmaya varacaksınız.
 7. Bir rüyada hoş olmayan olaylar: kavgalar, hakaretler, ayrılıklar, ölüm habercisi gerçek hayatta eşit derecede nahoş anlar. Sadece "gerçek" negatifde önemli ölçüde daha az olacaktır. Örneğin, bir adamın öldüğünü hayal ederseniz, hastalanabilir. Eğer bir rüyaya karışırsan, o zaman gerçekte küçük bir yerli kavga olacak. Ve böylece, analojiyle.
 8. İhaneti hayal etmek mi? Değişirseniz, eşiniz size güvenmez. Eğer zina yaparsa, şüphelerin var. Güvensizliğin sebebini konuşmak ve bulmak faydalı olabilir.

Halk rüya kitaplarının nihai gerçek olmadığını unutmayın. Sen peygamberlik rüyalarına ne kadar inanırsan, o kadar sık ​​gerçekleşir. O yüzden kötü gece görüşlerini unutmaya çalışın, ama güzel rüyaları hatırlayın.

Perşembe-Cuma günleri arasında düşlerin psikolojik yorumlanması

Klasikleri de içeren ünlü psikoterapistler: Jung, Freud, rüyalar temasını iyice inceledi. Onların görüşüne göre rüyalar, gerçek deneyimlerin, izlenimlerin, arzuların ve duyguların bir yansımasıdır. Bu nedenle, bir erkekle uyumak bu açıdan yorumlanabilir.

 1. Hayallerinde harika zaman geçirdiğin bir adamı hayal edersen: Etrafta hüküm süren romantik bir atmosfer, çiçek veriyor, hediyeler veriyor, yani bilinçaltı olarak bunu istiyorsun.
 2. Rüyadaki bir adam seni atarsa, başka bir şehre gider, sizden zıt yönde ilerler, bilinçaltı kayıp korkunuzdan bahseder. Belki de bir ilişkide, her şey yolunda değil, akrabalarınızın ayrılmasından, ihanetinden, kınanmasından korkuyorsunuz. Sendromu "Romeo ve Juliet".
 3. Eğer bir rüyada sevişirsenya cinsel memnuniyetsizlik hakkında ya da bu genç adam için gizli arzularınız hakkında yazıyor.
 4. Kız erkek arkadaşı rüyalarsaO zaman yakın zamanda onunla ilişkilerini tartışmış olabilirsiniz. Yoksa erkeğinin takdir etmediği, kızdığı, küçük düşürdüğü kız arkadaşı için endişeleniyorsun. Bilinçaltı sorunu çözme arzusu uykuya aktarılır.
 5. Rüyadaki bir adam bir şey verirsebu sizin bilinçaltı arzunuzdur. Sadece sevdiklerinize ne istediğinizi sormaya çalışın, ama bir rüyada değil, gerçek hayatta. Sadece ipucu vermeyin: erkekler doğrudan ifade edilen dilekleri anlar ve yerine getirir.
 6. Eğer bir erkek rüyada ölürsealarm vermeyin. Uyku neredeyse kehanet değildir. Aksine, bu kişiyi kaybetme korkunuzdan, sağlığı için endişelerinizden bahseder.
 7. Rüya yabancıysaBilmiyorsunuz: Bu kişiyi bir yerde kısa bir süre gördünüz (mağazadaki kuyruğunda, bir benzin istasyonunda veya başka bir yerde) ve imajı bir rüyaya düştü. Ama onu kesinlikle kesin olarak gördünüz: bir rüyanın “icat edilmiş” insan olamayacağı kanıtlandı. Gece görüşü, bir insanın gerçek hayatında en az bir kez sizin tarafınızdan görülüyor.

Hayalleri ilk kez yorumlamak imkansız: ünlü psikoterapistler bile Morpheus krallığının sırlarının henüz tam olarak çözülmediğini itiraf ediyor. Bu nedenle, gece görüşlerine çok fazla önem vermeyin. Peygamberlik rüyalara inanmayın: yaşamınızı kendiniz inşa edin ve her türlü yorumlamaya güvenmeyin.

Pin
Send
Share
Send
Send