Rüya yorumu

Kafanda hangi lahana rüyaları var?

Pin
Send
Share
Send
Send


Genelde hayaller, belirli bir durumda nasıl davranılacağına dair ipuçları olarak biziz. Lahanayı gördüğümüz bir rüya, gelecekteki yaşamı etkileyen bir tür ipucudur. Bu nedenle, bu tür resimler dikkatle ele alınmalı ve onları hatırlamaya çalışılmalıdır. Lahana kafalarında neler gördüğünü daha iyi tanımaya yardımcı olacak ayrıntılara dikkat edin.

Rüyalarımızda lahana

Genellikle bir rüyada görülen lahana oldukça elverişli bir işarettir, fakat aynı zamanda olumsuz noktalar da vardır.

 1. Rüya Miller Benzer bir rüyayı olumsuz bir bakış açısıyla açıklar ve hayalperest davranışın başkalarına karşı davranış bozukluğundan başka bir şey getirmez. Gergin olacaksın ve davranış daha çok isyan gibi olacak. Yeşil kafa, hayatın yabancıları tarafından hain işgalini hayal ediyor. İkinci yarına dikkat et. Kalbinde yalnız olmadığına dair şüpheler var. Hoş bir an da mümkündür - işte nakit kar elde etmek ya da sevgili biriyle uzun zamandır beklenen bir toplantı yapmak.
 2. Rüya Miller Rüyadaki lahanayı temizlemenin kötü bir işaret olduğunu söylüyor. Karakterin olumsuz yanlarına dikkat etmek gerekir; ki bu da gurur verici bir şaka yapmaz ve çocuklarınıza zarar veremez. Para hakkında ne düşündüğünüze dikkat edin, israf, bütçenizin tükenmesine yol açabilir.
 3. Ama beyaz lahana rüyada toprağa lahana ekersen, makbuz vaat ediyor. Pişmiş lahana salatası ve zevkle yenen de olumlu anlar öngörüyor.
 4. Taze lahana başkanı eşiniz tarafından ihanete karşı sizi uyarabilir. Yakında seçtiğiniz birinin değişimini öğrenmek zorunda kalacağınız için hazırlıklı olun. Bunun olmasını engellemek için onu izleyin, her şey sizin elinizde.
 5. Karnabahar resimleri Siyah grubun sonunu ve yakın gelecekte, uzun zamandır uğraştığınız olumlu anları beklediğinizi belirtin.
 6. Çürük lahana çıkıyor rüyada böyle kötü bir işaret değil. Yakında anlayacağınız başarısızlıklarınızın gerçek nedenlerini, ardından hayatınızın sıcak ve güneş ile dolu olduğunu ortaya koyuyor.
 7. Tuzlu lahana hakkında rüya yetkililerin nihayet sana dikkat etmeleri ve iş merdiveninde terfi etmeleri veya maaşlarını artırmaları için en iyi öncü. Malzeme stabilitesi artık güvence altına alınmıştır.
 8. Ama yahni yahnisi Kötü işaret Hem maddi alanda hem de ailedeki akrabalarınız arasındaki ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ve olumsuz faktörler ortaya çıkarak hayatınızı bekleyin. Bu hayale özel dikkat gösterin ve ruh eşinizi nasıl duyacağınızı ve belki de bir şeylere nasıl katılacağınızı öğrenmeye çalışın.
 9. Genç lahana - diğer insanlara ve küçük kochanchiki'ye karşı tutumları tekrar gözden geçirmeyi önerir. Bu nedenle, insanlar size güvenmiyor ve kaçınıyor. İletişim taktiklerini değiştirin, işleriniz büyük ölçüde yokuş yukarı gidecek.

Lahana ile eyleme bağlı olarak uyku değeri

 • eğer rüyanda isen lahana kesmeko zaman çocuk sizi çok üzebilir, ancak teselli sizin tarafınızdan olacaktır, çünkü çocuğun kendisi, eylemi için çok endişelenecek.
 • lahana satın almak yakın bir gelecekte akraba veya arkadaşlarınızla ilgili olağandışı olaylara dikkat edeceğinizi söylüyor. Uzun süre hafızanızda kalacak ve hoş bir his getirecekler.
 • ince doğranmış lahana Ailenizdeki küçük çöpün habercisi Belki de kocası için biraz havalı bir başlangıç. Bu hayale özel dikkat gösterin, çünkü soğutma boşanmaya neden olabilir.
 • rüyada lahana yiyin şık bir işaret. Kendiniz için bir hediye bekleyin, ancak başkalarını yemek için görmek için bir arkadaşınıza bir hediye verilecek.
 • uykunda ekşi ya da lahana turşusu - Aşık, sizin lehinize olmayan gözyaşı ve fırtınalı açıklamalarla beklenmedik bir hayal kırıklığı bulacaksınız. Fakat bir süre sonra fırtına çökecek ve ilişki orijinal haline dönecek.
 • lahana hırsızlığı hayallerde, olumsuz bir gelecek vaat ediyor. Olayın gerçekte başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla, büyümeye ve çoğalmaya başlayacak küçük sorunlar ve yanlış anlaşılmalar sağlanır. Saplarının başarısız çalınması ile - rüya kitabı, çok fazla ruhsal titreşim getiren bir maceraya katılacağınız gerçeğine hazırlanmanızı önerir. Bu etkinlik uzun süre hatırlanacak.

Bu tür rüyalar genellikle kısacık ve sabah gelir, bu yüzden çok net bir şekilde hatırlanırlar. Kod çözmenin gelecekteki yaşamınızı yönlendirmenize ve düzgün şekilde ayarlamanıza yardımcı olalım.

Pin
Send
Share
Send
Send