Rüya yorumu

Neden birçok sinek hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Sinek, olumsuz duygulara neden olan en tatsız böceklerden biridir. Ve bir rüyada, çok sayıda sinek içeren arsa, tatsız bir uyanıklık sedimenti bırakır. Neden birçok sinek hayalini kuruyorsun? Bu rüyanın bütün ayrıntılarını düşünün.

Genel yorum

Can sıkıcı böcekleri bir rüyada görmek, bir hayalperestin hayatının donuk ve donuk bir gidişatı anlamına gelir: bir şeyi değiştirme zamanı. Sinekler yapışır ve hayalperesti ısırırsa, yaklaşmakta olan sorunu sembolize eder.

Dahası, olaylar hayalperestin kontrolü dışında olacak ve onlarla baş etmek zor olacak. Ölü sineklerin birçoğunu görün - güçlük: Bir olay yüzünden çok gergin olmalısın. Sinekler ayrıca yakın bir ortamda tatsız bir insanı sembolize eder ve bu da çok fazla soruna neden olur.

Görülen çizim, resmin özelliklerine göre yorumunu değiştirir:

 • sineklerin bulunduğu yer;
 • böceklerin boyutu nedir;
 • böceklerin sırtları ne renkti;
 • Bir olayda hangi olayların gerçekleştiği.

Pencerede sinek gördüğünü hatırlarsanBu hayatta birçok düşmana sahip olduğunuz anlamına gelir. Evde uçar - sıkıntılara ve hatta ateşe. Yiyeceklerin üzerinde sürünen böcekleri görmek - korkudan, tavandan - sevilen birine, saça ihanet etmek - sağlıksızlığa.

Ne kadar çok böcek gördünsedaha yoğun olan yakın çevre ile ilişki olacaktır. Birçok rüyada uçar - uyuyan dedikodu, varsayım ve söylentiler ile çevrilidir.

Büyük sinekler - kötü düşüncelerin sembolü, kara güçlerin hayalperestini etkiliyor (Beelzebub - sineklerin prensi). Hayatınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor: doğru yolda mısınız? Tapınağı ziyaret etmek, itiraf etmek, azizlere dua etmek acı vermez.

Sızan böcekleri görün - nahoş insanları rahatsız edeceksiniz. Onlardan kurtulmaya çalışın. Sinekler balda düştü - kuşatılmaması gereken iltifatlarla kuşatılmışsınız.

Bir rüyada sineklerin rengi

 • Siyah renkli sinekler, meslektaşlarla ilişkilerin bozulmasına karşı uyarılır.
 • Yeşil sırtlı böcekler, pek çok nahoş sıkıntıya yol açar ve telaş, üzüntü ve sıkıntı yaratır; bir yandan yeşil bir sinek - değerli bir şeyin kaybına.

Sinekler ile eylemler

 • Bir rüyada böcekleri yakala - dedikodunun nesnesi olacaksın.
 • Sinekkapan birçok yapışkan uçar - sıkıntılarla başa çıkacaksınız, ama ruhtaki kalıntı kalacak.
 • Bir rüyada zehirli böcekler - sinir bozucu ortamdan kurtulma, değersiz insanlarla ayrılma zamanı.
 • Bir rüyada bir sinek sürüsü öldürmeye çalışıyor - sıkıntılarla başa çıkmayı başaracaksınız, ancak çaba sarf etmeniz gerekiyor.
 • Düşmek sevgili kıyafetlerinizden uçar - İlişkilerin kaçınılmaz şekilde soğuması ve ayrılmasının.
 • Bir rüyada saldıran böceklerle savaşamazsın - Hayattaki iftiraların ve hakaretçilerin saldırısını bekliyoruz, sorunlar sizden daha güçlü olacak.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Modern tercüman Bir rüyadaki sineklerin görünümünü yaklaşmakta olan bir güçlük olarak görür. Hayalperest böcekleri yakalamayı başardıysa, gerçekte problemlerle başarılı bir şekilde baş edecekti. Ayrıca, uyku bulaşıcı bir hastalığın habercisi olabilir, bu yüzden sağlıkla ilgilenmeye değer. Sağlık sorunları yoksa, yakında çevre ile ilgili bir dizi küçük rahatsız edici çatışmaya gireceksiniz.

Evrensel Rüya uyarıyor: düşüncelerinizi değiştirmeli, durgun yaşamınıza yeni bir akım getirmelisiniz. Etrafınıza dikkat edin: Yakın arkadaşlarınız arasında dedikodu, iftira ve kıskanç var. Böceklerin büyüklüğü ne kadar büyük olursa, durumla başa çıkmanız o kadar zor olacaktır. Böcek sizi ısırdıysa veya onu uzaklaştıramazsanız durum karmaşıklaşacaktır. Kıyafetlere yapışmış uçar, ağzınıza tırmanın - koşullar sizi şaşırtacak.

değirmenci rüyadaki sinek avcısının dedikodu dedikodusunu sembolize ettiğini düşünüyor. Sinek yakalayıcıda çok sayıda böcek var - durumla başa çıkacaksınız, ancak hoş olmayan olayların yankıları uzun süre kendilerine hatırlatacak. Bir kız için bu hikaye hayattaki ve ilişkideki sorunları öngörür.

Freud göz önünde bulundurur: Bir rüyadaki sinekler, çocukları sembolize eder. Sinekleri dövmek ve sürmek - çocuklara karşı olumsuz duygulara sahip olmak. Uğultu yapan böcekler - bir dizi problemle baş edememe, çocuklarda öfkenin ortadan kaldırılması.

konsey

Düşler, mevcut engellere veya tehlikelere dikkat etmeleri konusunda uyarır ve öneride bulunur. Unutma, zorluklarla uğraşmaktan çekinmiyorsan onurlu en zor durumdan her zaman çıkabileceğini unutma.

Pin
Send
Share
Send
Send