Rüya yorumu

Hangi beyaz sıçan rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Her ne kadar sıçanlar rasyonel hayvanlar olarak kabul edilmekle birlikte birçok insanda iticidirler. Ancak, çocuklar gibi ev yapımı dekoratif kemirgenler ve ebeveynler bebeklerine evcil fareler alır. Hangi beyaz sıçan hayalleri evdeyim? Ne yazık ki, arsadaki bir sıçan rüyasına iyi gelmiyor - temelde olumsuz olayları ve hoş olmayan haberleri öngörüyor.

Rüyaların farelerle genel olarak yorumlanması

Muhtemelen, sadece bir Hindu sıçanı olumlu bir karakterin rolünü oynayabilir: üzerinde sevgili tanrı Ganesh oturur. Ancak, Ganesh sadece kendisi için bir sıçan seçmedi - önce öfkesini emretti.

Birçok ülkede, bir sıçan imgesi, olumsuz niteliklerin bir sembolü olarak kabul edilir: açgözlülük, aldatma, öfke ve anlam. Beyaz kemirgen, düşmanın arkadaş kılık değiştirmesini sembolize ediyor: yardımsever gibi davranan biri onları sinsice incitiyor.

Birçok tercüman beyaz bir hayvanın görüntüsünü bir kadınla ilişkilendirir. Erkek nüfusu için böyle bir rüya görmek özellikle tehlikelidir: kadına güvenmeyin, sosyal çevrenizi gözden geçirin. Sırt örgü entrikalarının ardında, ana menüyü uygun bir anda değiştirmeyi deneyin. Bir kadın için beyaz bir fare de iyi bir şey vaat etmiyor: yakın arkadaşlar herhangi bir şekilde zarar vermeye çalışıyor.

Hayallerin detaylı bir yorumu, görülen resmin özelliklerine bağlı olacaktır:

  • sıçan rüyada ne yaptı;
  • hayvanın hangi büyüklükte olduğu;
  • hayvanın davranışları neydi;
  • beyaz bir sıçan gördüğün yer.

Kâr için planlarınız varsaBir sıçanın vizyonu para kazanmanın önündeki engelleri gösterir. Kıskançsın.

Hayvanın davranışı agresif olsaydı ve seni ısırdıysa- arkadaşlardan bir numara bekliyoruz. Birisi seni çok kıskanıyor, zarar vermeye veya ikame etmeye çalışıyor. İç çemberden en yakın arkadaş ya da kişi (meslektaşı, komşu) bile bu eylemi yapabilir.

Eğer ısırırken acı hissetmezsenizbu, düşmanı zamanında hesaplayabileceğiniz ve hareketlerini önleyebileceğiniz anlamına gelir. Isırmadan sonra kan akarsa, bilinçaltı akrabaların korunmasına işaret eder: düşmanlara karşı mücadelede destek için onlarla iletişim kurmalısınız.

Rüyada bir sıçan yakalamayı başardıysaGerçekte, ana düşmanı veya rakibi yenmek mümkün olacak. Saldıran hayvanı bir rüyasında öldür - bütünleştiricilere karşı tam bir zafer kazan. Onları etkisiz hale getirebileceksiniz.

Pozitif uyku değeri

Beyaz bir sıçan ne zaman elverişli olayların habercisi olabilir? Büyük bir sıçan görmek - kar etmek. Bu, rüyanın kemirgen katılımıyla tek olumlu yorumu. Hayvan büyüdükçe, daha fazla kar elde edersiniz.

Büyük, temiz bir hayvan yaşamınız üzerinde en olumlu etkiye sahip olabilir: Bir rüya büyük bir kazancı veya sağlam bir mirası ön plana çıkarır. Ayrıca, onlarca yıldır herkesten gizlenen beklenmeyen hazineleri de bulabilirsiniz.

Beyaz güzel hayvan, arkadaşlarınızdan zamanında yardım alabilir ve kapsamlı destek sağlayabilir. Sağlam bir hayvanın bir rüyada ortaya çıkması, karşılıklı yarar sağlayan bir ortaklığın mümkün olduğu başarılı bir kişiyle yeni bir iş tanıdığı hakkında uyarabilir.

Bir vagonda beyaz bir fare görmek için (vagonda binmek) - yeni tanıdıklarınızın görünümüne güvenmeyin. Görünüm aldatıcıdır: gurur verici sözlerin ve hoş davranışların ardındaki açgözlü bencil insanı gizler. Uyku dikkatli olunması ve dış parlaklığa güvenmemesi konusunda uyarır.

Rüya yorumu

Rüya Miller Bir rüyadaki fareyle olan mücadeleyi meslektaşları veya iş ortaklarıyla gelecekteki çatışmaların tahmini olarak tanımlar. Ayrıca, kemirgen yakın çevre, aldatma ve yakın insanlardan gelen kirli bir numara ile ilgili sorun yaratır. Bununla birlikte, sıçan iş dünyasında kötü niyetli istekliler karşısında muzaffer bir zafer gösterebilir.

Rüya Vanga Bu arsanın çifte yorumunu verir. Sıçan hem başarı hem de başarı ile gelecekteki talihsizliklerin ve sıkıntıların haberleşmesini sembolize edebilir. Hayvanı sıçan tuzağında yakalama girişimi - büyüleyici bir aldatmacının Wraith'iyle baş edemezsiniz, yine onun numaralarına düşersiniz. Hayalinizdeki bir sıçanla savaşın - tek başına yaşam sorunları ile başa çıkın.

Nostradamus'un rüya tabirleri Ayrıca bu rüyaya çifte yorum verir. Bir yandan, sıçan mahareti, zaferi, şansı ve eylemlerin verimliliğini sembolize ediyor. Öte yandan, bir kemirgen görmek düşmanlarınız tarafından yeniliyor.

konsey

Bir rüyayı yorumlarken, mevcut yaşam durumunu göz önüne almak önemlidir. Bir kız bir erkekle tanışırsa, beyaz bir hayvan kıskanç hakkında uyarır. Yalnız bir kız için, bir sıçan iyi bir adamla buluşmaya müjde edebilir, ve bu bir düğün olacak. Hayalleri yorumlarken sezgilerinize güvenin, çünkü bu bir bilinçaltı sizinle bir rüyanın konuşmasıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send