Rüya yorumu

Hangi kasırga ve kasırga hayalleri?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayallerimizin anlamı ve yorumlanması modern medeni dünyada özellikle önemli değildir. Ancak, bazı hayaller, en şüpheci insanlar arasında bile korku ve kafa karışıklığına neden olabilir.

Bu gece vizyonları arasında kasırgalar, kasırgalar, kasırgalar bulunmaktadır. Bu, kimsenin karşı karşıya kalamayacağı muazzam bir doğal güç ve güçtür, bu yüzden uyandığı zaman şu soru ortaya çıkar: “Neden böyle bir rüya gördünüz?”

Klasik rüya kitapları bakış açısıyla kötü hava ile ilgili bir rüyayı deşifre etmek

Bir kasırga, bir kasırga, bir kasırga tezahür ve güç bakımından tamamen farklı doğal olgulardır, ancak insanda eşit derecede dayanılmaz güçlerinden korku duyuyorlar. Onlardan sadece güvenli yerlerde gizleyebilirsiniz. Bu unsurlar her zaman yanlarında kayıp ve yıkım kederini getirir.

Açıkçası, popüler rüya kitaplarında açıklama yapılması kesindir. değirmenci:

 1. Bir rüyada kuvvetli bir rüzgar sesi duyulursa - sizi başınızla örtecek olan keder yaklaşımını bekleyin. Planların başarısız oluyor ve seninle birlikte olmak kaderi en iyi yol değil.
 2. Rüya kasırga ise, ağaçları sağır edici bir uluma ile yere büküyorsa - uçurumun kenarında olduğunuzu ve bilinçaltının size gelecekteki kötü hava durumunu anlattığını bilin.
 3. Uyuduğunuzda, bir kasırgadan sonra evinizin kalıntıları üzerindesiniz. iş değişikliği için bekleyin veya başka bir eve veya şehre taşınmak. Bunun için ihtiyaç zaten gecikmiştir.
 4. Tanık tornado yıkımı - size dokunmayacak bir başkasının talihsizliğinin gözlemcisi olarak kalacaktır.

Rüya kitabına göre Longa - Sizinle ilişkilendirilen yıkım, sizden yardım isteyen komşunuza yardım etme konusundaki isteksizliğinden kaynaklanmaktadır:

Kendinizi elementlerin merkez üssünde görmek - sevgi, tutku ve karşılıklı anlayışın büyük mutluluğuna, ama eğer elementlerden muzdarip değilseniz.

Açısından Freud bu tür rüyalar, dünya, çevre görüşlerinde köklü bir değişikliği yorumlayabilir. Bu, yaşamınızda önemli değişikliklere yol açabilir:

 1. Bir kasırganın ardından ciddi görürseniz, insan sağlığına zarar vermek - ilk bakışta kazançlı beklentiler vaat ederek, projede büyük bir hayal kırıklığı bulacaksınız.
 2. Rüyada bir kasırga yaklaşımı yakın arkadaşlarınız ve kız arkadaşlarınız için endişenizi kanıtlar ve ayrıca, bu kişi için korkularınızı ciddiye almayacağına hazırlıklı olmanız gerekir.
 3. Eğer aşıksanBöyle bir rüya, yakınlık konusundaki hayal kırıklığının bir ipucudur.
 4. Ticaret ve ticaretle uğraşmak bir hastalık bekliyorum.
 5. Eğer denizin hizmetçisi iseniz ve seyahat etmeyi seviyorsanız - Yolculuğu durdurun ve aktarın, yol boyunca tehlike olabilir.

Başka mesleklerden insanlar için bir kasırga aileye uyumsuzluk ve güvensizlik getirir.

Modern tercümanlar

Böyle bir rüyanın modern bir şekilde ortaya çıkmasında, bu tür unsurları kötülük, küresel felaketler:

 • en güçlü rüzgar sizinle temkinli bir şaka oynayabilen, içinizdeki azgın tutkuları yatıştırmak için gerçeğe daha temkinli davrandığınızı kanıtlar.
 • rüyada yaklaşan bir emme hunisinden kaçınmayı başardı - Gerçek hayatta sağduyu seni kötü niyetli davranışlardan alıkoyacaktır. Ancak huni sizi kapattıysa, yaptığınız işlemlerden ciddi sonuçlar bekleyin.
 • rüyada bir kasırga görünce yerinde kal - gerçekte, panik ve karışıklık gerçek bir tehditle başını belaya sokmaz.
 • bir rüyada kasırga seni yerden alır - gerçekte acı kaybı ve yoksunluğu ön plana çıkarır.
 • Bir kasırganın sizin yakın ve sevdiklerinizi nasıl emer ve uzaklaştırdığını görürseniz, gerçekleri bekle, akrabaların senden gerçek niyet ve duygularını saklamaya çalışacaklarını bekle.
 • Bir rüyada sadece öfkeli unsurları izliyorsun güvenli bir mesafeden veya yerden - gerçekte ciddi bir girişimin sonuçlarından siz sorumlu olacaksınız. Ancak, elementlerden ölürseniz - sağlığınıza dikkat edin. Ciddi sorunlar olabilir.

Kasırga rüya

Bu olayın vizyonu haftanın günü dikkate alınarak yorumlanabilir. Perşembe günü dışarıdan yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu belirtiyor. Cuma, kişisel yaşamında öngörülemeyen değişiklikler için tehdit vaat ediyor. Maddi zorluklar ortaya çıkabilir. Şabat, yakınlarınız ve sevdikleriniz için tehdit oluşturabilir ve öneride bulunabilir.

Günün saati de böyle bir rüyanın kodunu etkiler. Gündüz rüyalar ortaklarınızın ağırlaştırılmasını ve rekabetçiliğini ön plana çıkarıyor. Kabus, karar vermenin ve fazladan sorumluluk almanın hızlı olduğunu gösterir.

Her durumda, bu rüyalar gerçek hayatta insan davranışının doğru değerlendirilmesi için gereklidir. Hareketlerinizi değerlendirin, en iyisini yapın, kabuslar hayallerinizi ziyaret etmekten vazgeçsin.

Videoyu izle: Bolum 71 Demirde Hayat Karayiplerde Kasırga Sezonu (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send