Rüya yorumu

Hangi yavru ayı yavruları?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden yavruları olan bir ayı hayal ediyorsun? Bu rüyanın anlamı farklı şekillerde yorumlanabilir: Rüya kitaplarında çeşitli yorumlar verilmiştir. Çözmeye çalışalım.

Halk yorumları

Rüyadaki koşullara ve çevreye bağlı olarak değerler farklı olabilir.

 1. Ayı saldırganlık göstermezseve yandaki resmi görüyorsunuz, böyle bir rüya büyük kazanç sağlayabilir. Belki iş yerinde beklenmedik bir bonus, büyük bir hediye veya kazanma beklersiniz.
 2. Eğer rüya evlenmemiş bir kızın rüyasıysa, yakında bir evlilik teklifi alacağına inanılıyor. Ya da kocası olacak bir adamla tanışın. Böyle bir rüya, azimli bir arzunun yakın bir şekilde yerine getirilmesinden bahsedebilir. O gün hoş bir şey bekliyorsanız, olacak.
 3. Uyku negatifse: gıcıkları ayı, sana saldırmaya çalışıyor, dikkatli ol! Yakın gelecekte, büyük bir tartışma bulacaksınız: sevdiklerinizle ilgili bir gösteri ya da üstlerinizle hoş olmayan bir sohbet.
 4. Ayı ile evli bir kadının hayallerini taşıyorsaAilesi iyi gidiyor, ailede hızlı bir yenilenme beklemesin. Yakında hamile kalabilirsin. Ayı yavruları, yeni bir yaşamın sembolüdür.
 5. Canavar aktif saldırıyorsaYavruları korumaya çalışmak, gerçek hayatta yakında bir çatışma, belki de bir mücadele olacaktır.
 6. Bir rüyadaki yavru bir ayı birine saldırırsabir hastalık veya çocuklarınızı koruma gereksinimi vaat ediyor. Belki birileri onları okulda, anaokulunda incitir.

Birçok yönden, değer çevreye bağlıdır. Hayvanlar doğal ortamlarındaysa - ormandao zaman evden misafir beklemelisin. Örneğin, şimdi anne-babanızdan uzakta yaşıyorsanız, yakında sizi ziyaret edecekler.

Eğer bir rüyada bir ayı ve bir ayı kayboluyorsa, ve onları takip ediyorsanız, çalışma yerinin hızlı bir şekilde değişmesini bekleyin. Yolunun nasıl gittiğini unutma. Çevresi aydınlık ve açıksa, yollar temizdir, yeni bir iş zevk ve iyi kariyer olanakları sağlayacaktır. Yabani otların arasında gezinmek zorunda kalırsanız ve etrafı karanlık ve korkutucu ise, servis yeri zor bir sıkıntı haline gelecektir.

Farklı rüya kitaplarında uykunun değeri

Rüya kitaplarının yazarları ayılarla uyumanın anlamını farklı şekillerde yorumlarlar:

 • Çiçek Rüyası Yavruları olan bir ayının yeni arkadaşlıklar doğduğuna söz verdiği söylenir ve bir kız bir rüya görseydi, yakında evlenirdi.
 • Bu gece görüşü farklı olarak kabul edilir. Miller'in Rüyası KitabıYazar, önemli bir konudaki yakın başarısızlıkları ya da (ilişkide bir kızın hayalini kurması durumunda) rakip bir görünüm sergilemektedir.
 • Freud Yazılarında şöyle yazıyor: Bir rüyanın içindeki ayılar, cinsel partnerinizin size yaklaştığının bir işareti olduğunu ve onun için bir yedek aramayacağınızı gösteriyor. Ancak, eğer ayı bir ayıysa, cinsel ilişkiniz yakında başarısız olur.
 • ezoterizmi Ayı uykusuna daha pozitif davranın. Bu, ailede refah, hızlı finansal şans beklediğiniz anlamına gelir.

Psikolojik yorumlama

Bir rüyayı psikoloji bakış açısıyla yorumlamak basittir. Ayı - annenin kişileştirilmesi, kapsamlı anne sevgisi, güvenlik ve ev sembolü. Yavruları ayı - çocukların kişileştirilmesi, masumiyet, yeni bir şeyin doğuşu. Bu açıdan, benzer karakterlere sahip bir rüya aşağıdaki gibi yorumlanabilir.

 1. Ayı sakinseEtrafta sıcak bir atmosfer ve çok fazla ışık var ve yavrular huzur içinde oynuyorlar, sonra gerçek hayatta ailenizde her şey yolunda. Kocası sadık, çocuklar itaatkar, sen mutlusun ve problem görmüyorsun.
 2. Böyle bir rüyanın genç bir kızı olsaydıbir aile kurmak ve kadın olarak gerçekleşmek için bilinçaltı arzusundan bahseder. Veya (kariyercilerle ilgili olarak), uyumlu bir mekanizma olarak çalışacak ve insanlara fayda sağlayacak, kendi “beyin çocuklarını” başarılı bir işletme oluşturmak için.
 3. Bir ayı rüyada uğursuz görünüyor mu? Korkutucu, öfkeli, şüpheli bir şekilde etrafındaki her şeyi inceler ve yavrularını korur mu? Belki de hayatta aynısını hissediyorsun. Ailen tehlikede: Bir rakip göründü, çocuklarınız okulda saldırıya uğradı veya kocanız işini kaybetti. Böyle bir rüya, ailenizi sıyrıklardan korumak için bilinçaltı arzusunu yansıtır.

Tabii ki, rüyaların yorumunu çok ciddiye almamalısınız. Evet, gece görüşü, gerçek korkuların, arzuların, izlenimlerin ve duyguların bir yansımasıdır. Ancak deneyimli bir psikoterapistin bile yorumlayamadığı, tamamen öngörülemeyen resimlere dönüştürebiliyorlar. Bu nedenle hayallere çok fazla önem vermeyin, gerçek bir hayat yaşayın!

Videoyu izle: Stüdyoda Ayı yavrusu! (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send