Rüya yorumu

Hangi adet kanı hayalleri?

Pin
Send
Share
Send
Send


Sıradan yaşam durumları özel bir ilgi görmeden geçer. Olması gerektiği gibi alışkınız. Hayallere karşı farklı bir tutum olmalı, bu yüzden Morpheus aleminde olağandışı hakkında hayal edilen her şey hızlı bir şekilde yorumlanmalıdır. Günlük yaşamda, adet görme yaygındır, ancak uyumak için bir çığlık işareti vardır. Hangi adet kanı rüyalar?

Nüansları hatırla

Tüm detayları hatırlayın, sorumuza doğru cevabı verecekler. Dikkat etmeniz gerekenler:

  • kan miktarı: kıtlık veya bolluk;
  • beklenmedik süreler;
  • kan bacakları aşağı koştu;
  • Kan, yalnızca kıyafetleri değil aynı zamanda mobilyaları da kirletti;
  • kanlı bir conta gördüm;
  • adet görmek için bekledim.

Bunlar en yaygın seçeneklerdir. Her durum kendi şekilde yorumlanır. Rüya tabiri tek bir şeyde birleşir: adet kanı, güç ve enerjinin sembolüdür ve kanar ya da görür, onların kaybına tanıklık eder.

Rüya kitapları ne diyor?

Modern rüya kitabı

Yorum kitabı, aylık olarak sağlık durumunu ilişkilendirir. Genç bir kız için kan görmek, sağlığı aramak demektir. Her şeyi bir kenara bırak ve hastalan. Hamile bir kız böyle bir rüyadan korkmamalı. İyi doğum ve sağlıklı bir bebek hakkında konuşuyor. Sorun için kan lekeli giysiler.

İlk defa hayal edilen veya tekrarlanan, onuncu kez rüyalar, vücudun neredeyse tükenmiş olduğunu ve dinlenmeye ihtiyacı olduğunu bilmenizi sağlar. Kendinizi stresten ve fiziksel çabadan koruyun. Bazı şeylerde kan rahatsız edici bir durumdan bahseder.

Kan görmekten paniklemeye başlarsanız, o zaman bir erkeğe olan hassasiyetinizi ve sevginizi göstermekten korktuğunuzu bilin. Uyku size güzelliğinize, nezaketinize ve duygusallığınıza dikkat etmeniz gerektiğini söylemeye çalışıyor, bu size ilişkide bir başlangıç ​​sağlayacaktır.

Doğu Rüyası

Rüya tabiri şiddetle sağlığınıza dikkat etmenizi önerir. Bir jinekolog ile gizli hastalıkların varlığı için kontrol etmeye değer. Adamın kanını görüyor musun? Yakında bu kişiyle kavga edeceksin. Boş rüya öğleden sonra görülen bir rüyadır.

Kadın rüya kitap

Bir kadın gibi hastalıklara adet kanını görmek için. Uzun süren ve ciddi bir hastalık için kanda toprak. Kader seni uyarır ve kendine dikkat etmeni ister.

Longo hayal

Hayal şu ​​şekilde yorumlanır: gerçek hayatta, seçtiğiniz bir kişiyle romantik bir akşam görmenizi veya geçirmenizi engelleyen bir engeliniz var. Hayal kırıklığı için bekleyin.

Navlun Rüya Yorumu

Psikanalist vizyonu şu şekilde yorumlar: seyahate hazırlanmak, ayrılmaya hazırlanmak için zaman ayırmalı, geç kalmamak için tüm detayları düşünmelisiniz.

Rüya rüya Danilova

Kan görmek bir şeyleri kaybetmek demektir. Kayıp sizin için önemli ve somut olacaktır. Danilova, sevilen veya sevilen kişiden ayrılma demek olduğunu söylüyor.

Rüya Vanga

Gelecekte, bir kadın utanç duyacağı ve pişman olacağı bir eylemde bulunacaktır.

Rüya Miller

Kan kaybet ve gerçek hayatta kurbanlara gör. Bir rüya bir şeyin ya da birisinin uğruna fedakarlık eder, boşuna değil.

Fransız rüya kitabı

Akraba veya akraba ile bir toplantı için bekleyin. Toplantı ne olacak? Cevabı, rüyalarınızdaki duygularınızda bulacaksınız.

Bir kadının adet kanını gördüğü bir rüya, içindeki hislere bağlıdır. Duruma eşlik eden iyi ve aydınlık bir atmosfer, yakın gelecekte sevinç ve mutluluktan söz ediyor. Olumsuz duygular, aksine, üzüntü ve hastalık dikte.

Ezoterik rüya kitabı

Adet görmeyi bekleyin ve akrabalardan yardım almak için boş umutları görmeyin. Adet aniden başladıysa, bir hastalık veya kaybı bekleyin. Çok miktarda kan, birçok önemli sorun vaat ediyor. Bacaklardaki mevcut kan, yakın zamanda ortaya çıkacak kontrol edilemez durum hakkında sizi uyarır.

Aile rüyası

Beklenmeyen aylık ailene sıkıntılar. İtibarınızı mahvedebilecek sırları ortaya çıkarmak için kirli şeyleri görün. Kan bacaklarından aşağı mı aktı? Uyku kadın hastalıkları hakkında konuşur ve doktora gitmeye çağırır.

Ortak rüya kitap

Başka bir kadının kıyafetlerinde adet kanını gördünüz mü? Bu bir kader çağrısı. Sadece bu kişiyle ilgilenmelisin. Hoş olmayan duygularla, bu insana bak, belki de bu senin düşmanın ve kıskançtır.

Bir erkek hayal

Bir erkek için bir rüya, kendi iç hayvan içgüdüsünden bahseder. Rüya bir avcının erkek potansiyelini ortaya koyuyor. Vücudun ve ruhu titizlikle yakın tutana ayakları üzerinde kan. İş yerinde çatışma, kadınsı hijyenik ped gördüyseniz. Erkeklerin eşyalarındaki kan, eş için büyük sevgi gösterir.

Videoyu izle: İlk Âdetim Kâbusa Döndü (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send