Rüya yorumu

Hangi altın küpeler rüyalar?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kızların en iyi arkadaşları mücevherdir. Bazen hayal bile ediyorlar! Altın küpelerin hangi hayallerini inceleyelim: beklenmedik bir hediye mi? Bu tür rüyalar için popüler yorumlar ve psikolojik geçmiş için seçenekleri düşünün.

Altın küpelerin rüyaları: Halk yorumlaması

Farklı yazarlar tarafından yazılmış birçok rüya kitabı var. İçlerindeki hayallerin anlamı farklı yorumlanır. Ancak böyle bir rüyanın en yaygın anlamları aşağıdaki gibidir.

 1. İnsanlarla gerçek ilişkilerin bir yansıması olarak altın küpeler. Dekorasyonu gördüğünüz rüya, bir sendikanın yaklaşmakta olduğu sonucu hakkında konuşabilir. Aşk: bir ilişkiye girmek, birlikte yaşamanın başlangıcı, resmi bir evliliğin sonucu. İş: İşletmelerde yeni ortakların ortaya çıkması, tedarikçi firma ile anlaşma veya büyük bir müşteri.
 2. genellikle, rüyada altın - İyi bir şeyin habercisi, mutlaka materyal değil. Bu nedenle, böyle bir rüya kötü bir alâmet değildir.
 3. istisna: kediyi kaybettiğin bir rüya. Bu, kişisel ya da iş hayatında ciddi kayıplara neden olan kötü bir işarettir. Uyarı: İşyerinde sevdiklerinizden ayrılma veya kritik bir durum bekleyebilirsiniz.
 4. Rüyada ise altın rüyasını bir insanın hayalini kuruyorsaBu onun büyük bir sorumluluğu olduğu anlamına gelebilir. Gelecekte, birinin gözaltına alınması gerektiğinde bir durum ortaya çıkabilir. Bir stajyer işyerinde görünebilir veya yakın bir akraba hastalanacak ve bunun için özen gösterilmesi gerekecek. Ayrıca, böyle bir rüya yaklaşmakta olan evlilik veya sevdiği kadının hamileliği hakkında konuşabilir.
 5. Altın küpeler hamile bir kadını hayal ederseO zaman büyük olasılıkla bir çocuğun doğumunu beklemeliyiz. Bir ultrason yap.
 6. Eğer bir rüyadaki küpelerBu, yakalamak üzere olduğun iyi şansın bir simgesi. Hayattan hoş bonuslar bekleyin.
 7. Küpeler bir genç kızın rüyasında belirirsehoş bir haber veya beklenmedik bir sürpriz beklemelidir. Veya gelecekteki yaşamını en olumlu yönde etkileyecek bir olay meydana gelecektir.
 8. Korumak gerekli, eğer bir rüyadaki küpeler dışarıdan bir kadın tarafından giyilirse. Bu, dedikodunun inanılmayacak kadar uzakta olduğuna dair bir işaret olabilir. Dikkatli olun: Arkanızdaki biri kişisel yaşamınız hakkında ateşli bir tartışma başlatır.
 9. Bir rüyada küpeler verirsenizBu iyi bir işaret. İşyerinde iyi haberleri bekleyin: belki yararlı bağlantılar kurun ya da iyi bir anlaşma yapın.
 10. Bir rüyadaki dekorasyonu satın alırsanızo zaman gerçek hayatta ciddi harcamalar bekler. Planlanmamış: büyük bir para cezası ödemek zorunda kalabilirsiniz veya acil araba tamirlerine ihtiyacınız olacak.

Uyandıktan hemen sonra rüyayı en küçük ayrıntıda hatırlamaya ve kaydetmeye çalışın. Böylece tüm ayrıntılarını analiz edebilir ve mümkün olduğunca sadık yorumlayabilirsiniz.

Psikolojik yorumlama

Altın, başarının, maddi refahın, istikrarın bir sembolüdür. Bu açıdan bakıldığında, bu asil malzemenin hayal ettiği küpelerin anlamlarının yorumlanması gerekir.

Rüyalardaki resimler tam da böyle ortaya çıkmaz: gerçekliğin bir yansımasıdır - düşünceler, arzular, izlenimler. Bu nedenle, çevrenizde meydana gelen tüm olaylar ve gerçek hayatta tecrübe ettiğiniz tüm duygular, rüyaların oluşumunu doğrudan etkiler.

Bu nedenle, rüyadaki altın küpeler şöyle diyebilir:

 • yaklaşmakta olan büyük alım hakkında: ertelenen para nihayet yeni bir daireye, araca ya da maddi açıdan sizin için benzer şekilde anlamlı bir şeye dönüşecektir;
 • kişisel hayatınızdaki ciddi olumlu değişiklikler hakkındadüğün, başka bir ülkeye taşınmak, bütün aile ile birlikte seyahat etmek;
 • güveniniz hakkında, maddi istikrar ve ahlaki istikrar: her şey hayatında olması gerektiği gibi gider;
 • gelişme arzunuz hakkında: çevrenizdeki kaliteyi yükseltmek, sürekli daha fazlasını kazanmaya çalışmak, yeni bilgi ve beceriler kazanmaya bağımlısınız;
 • hayatında yeni bir insanın bir ilham kaynağı olacağıiyileştirme veya maddi zenginlik.

Bir rüyasına koyduysan, al, hediye olarak altın küpeler alırsan, sadece olumlu şeylerden bahseder. Kötü bir şey bir rüya olamaz. Ama gece görüşündeki dekorasyon senden uzaklaştırılırsa, onu kaybedersin, kır, koru. Belki yaklaşmakta olan bir olaydan rahatsız olursunuz: olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send