Rüya yorumu

Neden bir süpürgeyle zemin süpürme hayali?

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden bir süpürgeyle zemin süpürme hayali? Bir rüyada temizlik farklı şekillerde yorumlanabilir. Bu eylemin olası tüm yorumlarını inceleyelim.

Bir süpürgeyle zemin süpürme hayalleri: tipik yorumlar

Birçok kaynak, zemini süpürge ile süpürdüğüne işaret eder:

 • Hayatta hızlı kardinal değişiklikler anlamına gelir;
 • neşe ve sükunet getirecek olan olumlu olaylar;
 • aile durumunun iyileştirilmesi: karı / koca ile uzlaşma, çocuklarla ilişkiler kurma, ebeveynler;
 • ev içi sorunların olumlu çözümlenmesi: büyük bir daireye taşınmak, mobilya ya da benzeri bir şey almak;
 • Malzeme değişiklikleri: hızlı prim, beklenmeyen kazanç;
 • hızlı eğlence: belki bir yolculuğa çıkacaksınız ya da bir kutlama daveti alacaksınız.

Rüyada bir süpürgeyle zemini süpürmek gelecekteki değişikliklerin bir işaretidir. Ne olacaklar? Bilinmiyor. Ancak, rüyadaki koşullara ve çevreye bağlı olarak, bu soru daha doğru bir cevap olabilir.

Koşulların etkisi

Bir süpürgenin rüyada neye benzediğini, hangi nesnelerin etrafını sardığını, hangi koşullarda süpürdüğünü hatırlamaya çalış.

 1. Süpürüldü ve sonra aniden bir rüyada bir süpürgeyi kaybetti? Bu, kötü bir hostes olduğunuzu gösterir: ev, karmaşa ve kaosun etrafında hiçbir şekilde düzeni geri kazanmayı başaramaz.
 2. Zemini ve halıyı süpürme? Öyleyse, bilinçaltında hareket etme, yaşam koşullarını daha rahat olanlara dönüştürme, yaşam kalitesini ilke olarak geliştirme arzusu söylenir.
 3. Başkasının evinde süpürme? Büyük olasılıkla, diğer insanların problemlerine ve çözümlerine çok fazla bağlısınız. Kendiniz hakkında daha fazla düşünün: yabancılar bunu çözecektir.
 4. Bahçeyi süpürmek? Bir güvenlik duygusundan, bir rahatlık duygusundan bahseder. Gerçek hayatta, kocanızı veya ebeveynlerinizi güvenli koruma altında yaşarsınız, ancak yaşam zorluğuyla karşı karşıya kalırsınız, sizin için her şeye karar verirler.
 5. Halka açık yerlerde süpürme: alışveriş merkezi, sokakta? Başkalarından hoşlanma, çok sayıda arkadaş edinme ve büyük bir sosyal çevreye sahip olma arzunuz var.
 6. Kapıyı temizliyor musun? Büyük olasılıkla, dedikodular ve komşuların, dedektörlerin ve düşmanların iftira dolu ifadeleriyle üstesinden gelildiniz. Bu tür davranışların nedenlerini bulamıyorsunuz.
 7. Merdivenleri süpürüp yıkamak? Uykunun anlamı önceki durumdakiyle aynıdır. Sadece bu rüya ile dedikodu ve iftira yakında sona erecek: dedikodular yeni konulara sahip olacaklar veya geçmiş suçların “ışığı” nda haklı çıkacaksınız.
 8. Üzerinde çok kum bulunan zemini süpürün. Konukları yakında bekleyin. Belki arkadaşlar başka bir şehirden geleceklerdir, ya da bir arkadaş bir ışığa düşecektir.

Bu, çok miktarda yorumlamanın sadece bir kısmı. İster inan ister inanma? Hayat gösterecek. Hayaller, ilk bakışta içsel deneyimlerin, anıların ve gerçek izlenimlerin bir yansımasıdır, yorumlara dayanarak yaşam inşa etmek için bir neden değildir.

Psikolojik yorumlama

Eğer popüler yorumlardan soyutlarsak ve konuyu psikoloji bakış açısıyla incelersek, bir rüyada temizlik şöyle yorumlanabilir.

 1. Zemini kendin süpürür müsün? Bu, bilinçaltında kendi yaşamlarında düzeni geri alma arzusunu gösterebilir. Belki de etrafınızdaki kaos hüküm sürüyor: ailede sürekli kavgalar var, çocuklar ellerinden alındı, patronlar iş yerinde sizden memnun değil ve meslektaşları entrikalar örüyor. Bu durumda, rüya, her zamanki hayata düzen vermek, tüm zorlukları gidermek ve uyumu sağlamak için “temizlik” arzusunun bir işaretidir.
 2. Bir rüyayı izleyerek birisi yeri nasıl süpürür? Tam olarak kim önemlidir. Bir koca Belki de onunla olan ilişkileri geliştirmek istiyorsun. Çocuklar? Yardımlarından, desteğinden ve başarılarının eksikliğinden endişe duymuyorsun. Ebeveynler: Baba mı, anne mi? Onların eleştirilerinden muzdarip, gücünüze güvensizlik.
 3. Sadece zemini süpürmekle kalmıyor, aynı zamanda genel bir temizlik mi yaptı? Büyük olasılıkla, gerçek hayatta, size çok fazla sorun düştü: bunları bir seferde çözmek istiyorsunuz ve uzun zamandır beklenen dinlenmeyi hak ediyorsunuz.
 4. Paul uzun zaman önce ölen bir adamı mı tarar? Belki onu suçluluk duygusuyla hatırlarsın. Ona karşı olan tavrınız hakkında söyleyecek zamanınız olmadığından, hakaret ve özür dilemeniz için özür dilemekten dolayı üzüleceksiniz.

Belki de daha kolaydır: evde çalışmaktan bıkmış bir ev hanımısınız. Ve rüyada, otomatik pilotta tanıdık ev işleri yapmaya devam edin.

Büyük yorgunluktan, fiziksel ve zihinsel yorgunluktan bahseder. Gevşemeniz, ev görevlerinin bir bölümünü yetişkin çocuklara devretmeniz, kocanızdan yardım istemeniz gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send