Rüya yorumu

Neden içindeki kiliseyi görmeyi hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kutsal tapınak insanlarda korku korkusuna neden olur. Tapınağın her zaman, ezilenlerin sığınağı, kurtuluş ve ebedi hayatın umudu olduğu kabul edildi. İçerideki kilisenin hayali nedir - iyiye mi yoksa hastalığa mı? Bu hikayeden ne beklenir? Tercümanlara dön.

Toplam değer

Kilise, günahlardan arınmayı ve ruhsal kendini geliştirmeyi hatırlar. Ateistler için tapınağın iç kısmının vizyonu tövbeye çağrıdır: ruhunuzu, kaçınılmaz ölüm saatini düşünün. Tapınağın vizyonu hayalperestin hayatındaki değişiklikleri ön plana çıkarır ve her zaman olumlu değildir.

Gördüklerinin tam olarak yorumlanması çeşitli nüanslara bağlı olacaktır:

  • hangi mezhep kiliseye aitti;
  • oda hangi durumda idi;
  • odada neler oluyordu;
  • Hayalperestin iç deneyimleri.

Bir Katolik rahip ile kilise hayalperestin hayatındaki zor zamanları gölgeleyin: zor bir seçim yapmanız gerekiyor. Ortodoks rahipleri olan bir kilise, hayalperestin ciddi bir iç hayal kırıklığından söz eder: hayatında bir dönüm noktası oldu.

Ayin katılmak - İçsel şüphe ile kemirilirsiniz, vicdanın sesi dinlenmez. Belki bir insanı kırdın ve vicdan azabı çekiyorsun? Hayalinizdeki her şeyi düzeltmeniz, düzeltmeniz gerekir. Hemen daha kolay olacak.

Kilisede cenaze töreninde hazır olun - başarısız bir evliliğe. Evliliği ertelemek, aile hayatını kaçınılmaz olarak çökecek. Ayrıca, tapınaktaki ölü adam, ölen ya da vefat eden bir kişi için özlem, üzüntü hayalleri. Yaşayan bir kişinin cenazesi - ondan uzun bir ayrılık.

Vaftiz törenine bakın - Hayalperestin hayatındaki neşeli olaylara. Kendi çocuğunuzun vaftizini görmek için - bebeğin iyiliğini ve sağlığını. Başka birinin çocuğunun vaftizini çocuksuz görmek - uzun zamandır beklenen bir hamilelik yakında gelecek.

Düğün töreninde tapınakta hazır olun - Eşler arasında ahenkli ve sıcak ilişkiler kurmak. Kendini düğün töreni yapan bir papaz olarak görmek hayat şokudur. Ancak olayları değiştirmek mümkün olmayacak, kaçınılmaz olana kendinizi ahlaki olarak hazırlamanız gerekecek. Hepsi Tanrı'nın elinde.

Rüya hamile bir kadın görürseyakında güvenli bir şekilde güçlü bir bebek doğuracak. Ancak, ruhsal gelişiminize ve temizliğinize özen göstermelisiniz.

Tapınakta dua et - iyi bir işaret. Huzurlu ve müreffeh bir gelecek sizi bekliyor, tüm sıkıntılar atlanacak, uzlaşma düşmanlarla birlikte gelecek. Sen patronluk ettin.

  • Tapınakta Pandemonium - Bir çatışma durumuna.
  • Rıza'daki ikonlara bakın - hayırlı işareti, simgeleri duvardan kaldırmak - doğru yoldan sapmak için.
  • Tapınakta onarım yap - mutlu bir gelecek inşa et.
  • Düşmanlarınızı tapınakta görün - onlarla uzlaşmak için.

Olumsuz değer kilisede itiraf. Hayalperest itiraf ederse, kendi hataları nedeniyle zorlu yaşam koşullarıyla karşılaşacaktır. Tapınaktaki bir yabancının itirafını görmek için - yaşam yolundaki engellere.

Tapınakta mumlar

Bir mum belirli bir sembolizme sahiptir - arınma, tövbe ve affedilme belirtisidir. Tapınaktaki mumları yakmak, cennetin kutsama, arınma ve yenilenme belirtisidir. Aynı zamanda içsel aydınlatmanın sembolüdür - olayların nedenlerinin çoğunu anlayacaksınız. Hayalperest bir tür olay yaşıyor olsaydı, rahatlama yakında gelirdi.

Mum kadınları, hayat arkadaşı olacak güvenilir bir erkekle keyifli bir tanıdık hayal edebilir. Yoksa zor zamanlarda güvenebileceğiniz iyi bir arkadaş olacaktır. Kilisede mum almak hoş bir sürpriz.

Ancak, her mum olumlu bir görüntü taşımaz. Kilise veya tütsülenmiş bir mumda siyah mum görmek hayal kırıklığı, ayrılık ve bela içindir. Hizmetçilerin tapınaktaki mumları nasıl söndürdüğünü görün - sevilen birinin ölümüne.

konsey

Rüyadaki tapınak zengin bir şekilde dekore edilmişse ve uyuyan sakinleşiyorsa, böyle bir rüya gelecekte barışçıl, kutsanmış bir yaşam öngörür. Tapınağın alacakaranlıktaki vizyonu zor zamanları tahmin eder - hayatınızdaki rahatsız edici olayları deneyimlemeye hazırlanın. Zorluklarda durmak, Tanrıya iman etmenize yardımcı olacaktır. Aynı anlam terk edilmiş eski bir tapınak vizyonuna sahiptir. Teste hazır ol.

Tapınak, insan ruhunun bir sembolüdür. Kilisenin içini nasıl gördünüz, ruhunuzun durumu da öyle. Simgeleri ve mumları olmayan terk edilmiş, rahatsız edici bir kilise, kendi ruhunuzun boşluğunu sembolize eder. Ebediyi düşün, hayatındaki gerçek amacı belirle.

Pin
Send
Share
Send
Send