Rüya yorumu

Neden bir karpuz kadının hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Karpuz - büyük bir sulu kırmızı dut. Rüyadaki bütün kırmızı meyveler / meyveler belli bir sembolizmdir - aşk duyguları ve ilişkiler. Neden bir karpuz kadının hayalini kuruyorsun? Yorum, düşün grafiğine ve karpuzun kendisinin durumuna - hayalperestin gördüğü biçimdedir.

Toplam değer

Olgun kırmızı karpuz, duygusal zevkleri ve zevkleri ön plana çıkarır. Meyvede bol su, zengin ve derin bir tutku sembolüdür. Olgunlaşmamış bir fetüs, yeni gelen duygulardan veya hala olgunlaşmamış durumdan söz eder. Hayalperest bir olgunlaşmamış meyve görürse, yeni ilişkiler hızla kaybolabilir. Olgunlaşmış ya da çürümüş karpuzlar, aşktaki hayal kırıklığı, solucu duygulardan bahseder. Ayrıca çürük meyveler kadın hastalıkları hakkında bir uyarı olabilir.

Uykunun yorumu hayalperest kişiliğe ve yaşam koşullarına bağlı olarak değişir. Evli genç kadınlar için karpuzlar hamile kalmayı, yaşlı ev kadınlarını - aileye saygı duymayı, kariyerlerini büyütme endişelerini yaşamalarını - kariyer basamaklarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Genç kız karpuzları maddi kazanç hayal ediyor. Bir kız bir düğün hayal ederse - yakında bu etkinlik gerçekleştirilecektir.

Çürük veya fermente bir karpuz yaşamda büyük sıkıntılar vaat ediyor - ilişkilerde bir mola, aile imhası, birinin sevgisinde hayal kırıklığı.

Karpuz Eylemleri

Bir rüyamda basitçe bir karpuz görebilir ve onunla belirli eylemleri gerçekleştirebilirsiniz:

  • yemek;
  • birine tedavi etmek;
  • bir bıçakla kesilmiş;
  • piyasada satın almak;
  • ellerinde taşımak;
  • kavun tarlasına bakınız.

Endişeli rüya kabul edilir hamile bir kadına bıçakla karpuz kesmek: Çocuğunuz risk altında. Hemen bir jinekoloğa başvurmalı ve muayene edilmelidir. Bıçakla bir karpuzun sembolizmi, planlanmamış bir hamileliği ve ardından bir kadın için kürtaj yapılmasını önleyebilir. Karpuz kesmek - meslektaşlarınızla ya da evinizle çatışma.

Rüyada sulu meyveleri ye - rüya kitabı belirsiz bir yorum verir. Bu hikaye, vücuttaki su dengesinin ihlali nedeniyle böbreklerle ilgili konularda başarı ve haberleşme olabilir. Parçalara bölünmüş bir karpuz, eski borçların geri dönüşünün yanı sıra, daha önce yapılan yatırımlardan elde edilen karları ön plana çıkarıyor.

Piyasada karpuz satın alın - Rüya yorumu kar vaat ediyor. Ancak, satın alma sırasında hayalperest, belirli bir meyvenin seçiminden şüphe ederse, zenginleşme şansı yaşamda kaybedilir. Mağazadan ağır karpuz taşımak - Yaşamdaki büyük güçlük, ağır görevler.

Karpuz ile büyük bir alan görmek - Hayalperest için çok uygun bir işaret. Bu, aziz arzuların yerine getirilmesini ve yaşamdaki refahın sağlanmasını öngörür.

Haşlanmış / tuzlanmış karpuz sıradışı bir macerayı, cazibeyi ve kızarıklık yapma riskini göze almaz. Bu tür meyveleri yemişseniz, yaşamda dikkatli olun: kafanızı kaybetmeyin, böylece çok fazla harcadığınız zaman pişmanlık duymazsınız.

Kavun alanında karpuz tohumu ekmek - mutlu müreffeh bir gelecek için. Kader sizin için gerçek bir sürpriz hazırladı - zevkler, mutlu değişiklikler ve olaylar. Zihinle hayatın tadını çıkarın.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Freud bu rüyayı erotik bir bakış açısıyla ele alıyor: karpuz orgazmı simgeliyor. Eğer bir kadın bir meyveyi rüyasında keserse - hayatında orgazm olmaz, eşinin keyfi için onları taklit eder. Bahche'de karpuz toplamak - bir partnerden zevk almak. Tatlı karpuz yiyin - yatakta bir partner sürprizler bekleyin.

A'dan Z'ye Rüya yorumu karpuzun bir kıza aldatma, bir kadına da hamilelik vaat ettiğini düşünüyor. Olgun bir meyve elinde tutan - ağır sıkıntılar ve endişeler için. Bir karpuz satın almak - başkalarının endişelerini gidermek için.

21. yüzyılın rüya yorumu karpuzun engelleri ve küçük sıkıntıları hayal ettiğine inanır. Olgun meyveler, hamileliği genç kadınlara, yaşlılara beklenmedik bir çıkışa, kızlara bir düğüne bırakıyor. Karpuz Alış - Hayatta hata yapmak. Bir meyvenin var - yaşamdaki siyah şeride, kavun alanını görmek için - gelir ve neşeye.

Evrensel Rüya Meyvenin vizyonunu büyük değişime dönüştürür. Bir meyveyi bıçakla kesin - mutsuz aşk, karpuz seçmek - problemlere, bir meyve parçası - bir partnerde hayal kırıklığına uğramak, kesilmiş karpuz - ilişkileri / boşanmayı yok etmek, hamile kadınlar için bu rüya boştur, birini karpuzla tedavi etmek - hayattaki olumlu değişiklikleri.

Videoyu izle: Çok Guzel Hareketler 2. Tek Parça Full HD (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send