Rüya yorumu

Neden birçok küçük tavuğun hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Küçük civcivler her zaman hayatta ve rüyalarda olumlu duygular uyandırır. Neden birçok küçük tavuğun hayalini kuruyorsun? Vizyonun yorumlanması, rüyanın taslağının özelliklerine bağlı olacaktır. Tavukları görmek her zaman olumlu olaylarla ilgili değildir. Detaylı olarak anlayacağız.

Genel yorum

Küçük tavuk şu anda hayalperestin durumunu ve duygularını simgeleyebilir - çaresizlik, zayıflık ve karışıklık. Bir insanın ciddi bir yaşam problemi varsa, tamamen çaresiz ve dış desteğe ihtiyacı olduğunu hissedebilir.

Ayrıca vizyonun yorumlanması aşağıdaki noktalara bağlıdır:

 • belirli bir renkteki civcivleri görmek;
 • yumurtadan çıkan tavuklar;
 • tavuğu onlarla görün;
 • rüyadaki tavuklar ölmüştü;
 • kedi civcivleri kovaladı;
 • bir tutam tavuk aldın;
 • saçma bir piliç rüyasında avlanırdın;
 • Piliçleri besledin.

Hangi vizyonda yumurtalardan yeni çıkmış bebekler, olumlu bir yorumu var: fikirleriniz gerçek olacak. Tavuklar yumurta ile karıştırılmışsa, projenize azami dikkat etmeniz gerekir - işlerin yoluna gitmesine izin vermeyin, denemek zorundasınız.

Görmek için piliçler ile tavuk - sorunları ve problemleri çözme konusunda bir uyarı. Tavuk, düşlerin yorumunda olumsuz sembolizm taşır. Piliçler - planlarınızı ve fikirlerinizi sembolize eder. Tarım işçileri böyle bir rüya kehaneti ekin yetmezliği.

Görmek için Bütün tavuklar / ördek yavrusu / kuşlar - Evde refah, ailede refah ve hızlı kar. Sadece civcivler rüyada tavuksuz olmalı. Ancak, rüyanda olumlu duygular yaşandıysa, arsa misafirlerin gelişini engelleyebilir.

Ölü kızlar hayalperestin hayatında ters zamanları uyarmak bir rüyada. Yeni işler planlamayın, sağlığınıza dikkat edin, kadınlar hamileliği planlayamaz. Doğru anı bekleyin.

Saçılma piliçleri yakala - telaşa ve zaman ve çaba harcayacak birçok sıkıntıya. Civcivleri tekrar tekrar odaya veya çimlere çevirirseniz, günlük işler size bir çok soruna neden olur.

Eğer tavukları beslersenizbu, gerçekte tavsiye ve tapu olan birine yardım etmenin gerekli olacağı anlamına gelir. İçme suyu civcivleri, hayatta yapmayı başardığınız hataları işaret eder.

Piliçler kediyi yakaladıysaBu sorun uyardı. Olayların sonucu, rüya planının tamamlanmasına bağlı olacaktır. Eğer kedi civcivleri yakalayamazsa, tüm problemler çözülecektir. Aksi takdirde, büyük sorun beklersiniz.

Yavru civciv satın almak - hediye, neşeli haberler. Eğer bir rüyamda kendiniz piliçler sattıysanız, bir hediye vermek zorunda kalacaksınız.

Hatunlar renk

Bazen hayalperest bir rüyada tavukların rengine dikkat eder. Bebek tüylerinin rengi ne?

 • Birçok parlak sarı civciv korkaklık ve hayalperestin kararsızlığı hakkında konuşur. Ayrıca, bu rüya bağışıklık savunmasında bir azalmaya karşı uyardı. Hastalanmamak için vücudu güçlendirmeye özen gösterin.
 • Kara hatunlar haberleşme sorunu. Elinizdeki durumu kontrol altına almanız gerekiyor, şansa güvenmeyin - bu işe yaramayacak. Durum kaçınılmaz olarak eylemsizliğinle birlikte durmaya başlayacak.
 • Birçok küçük beyaz civciv - iyi bir alâmet. Hayalperestin hayatında, potansiyellerini gerçekleştirme, kendilerini ifade etme, ellerinden gelenin en iyisini göstermek için bir şans olacaktır. Ayrıca, rüya tutumlardaki bir değişikliği ön plana çıkarır, hayalperest ruhsal gelişiminde yeni bir aşamaya girer - doğru yönü seçmek önemlidir ve kenara çekilmemelidir.
 • Alacalı tavuklar Hayalperest için tuzak hazırlamış olan aktif düşmanları sembolize eder. Sinsi entrikalarla buluşacaksınız - uyanık olun. Rüyalarda, bilinçaltımız görüntüler yoluyla doğru yaşam yönünün ipucunu verir ve daha önce ölümcül bir kaçınılmazlığa neden olmaz.

konsey

Vizyonların yorumlanmasının, büyük ölçüde hayalperestin şu anki yaşam durumuna bağlı olduğunu, yorumlayıcıda yazılmış rüya kitabına bağlı olmadığını unutmayın. Bir tavuğun civcivlerin vizyonu bir vakada sıkıntı yaratabilir, diğer durumda bu rüya aileye ya da mutlu bir evliliğe katkıda bulunmak anlamına gelir. Sezgilerinizi dinleyin, içinde doğru cevabı bulacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send