Rüya yorumu

Neden büyük ve küçük örümceklerin hayali?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüya nedir Bu, bilinçaltımızın eseridir, resimlerde ve hayallerde yuvarlanır. Gerçekte çözülemeyen şey, genellikle bir rüyada konunun yorumlanması gelir, asıl şey doğru ve doğru bir şekilde deşifre etmektir. Örümceklere gelince, böyle bir rüya çok yönlü olabilir ve gördüklerinin birçok koşuluna bağlı olabilir.

Bir örümceğin ne kadar büyük veya küçük olduğunu, siyah veya şeritli olduğunu unutmayın. Almayı düşündüğü, sizinle olan davranışları nedir? Tüm bu nüanslar uykunuzun yorumunu etkiler.

Büyük örümcek - neşe mi, keder mi?

 1. Büyük bir örümceğin gözünde Bir rüyamda güvenle büyük bir neşe beklediğinizi söyleyebilirsiniz - bir iş artışı, finansal başarı: ikramiye, ek ödemeler veya sadece bir maaş artışı. Parasal açıdan daha ilginç ve karlı bir işe geçmek bile mümkün. Ve eğer örümcek aynı zamanda bir ağ örüyorsa, iyiliğiniz için yeşil bir ışık yanar. Ustalıkla örülmüş örümcek ağları sayesinde tüm servet birkaç kez katlanacak.
 2. Diğer yazılarda, web düşmanların varlığını sembolize eder.ustalıkla dedikodu yaymak ve sizin için problem yaratmak.
 3. Büyük örümcek hayal ettiysenizo zaman finansal durumun yokuş yukarı gitmesi muhtemeldir, kötü bir işaret bir örümceği öldürüyor olabilir. Böyle bir eylem, kendi başına yarattığı sıkıntılara yol açabilir. Bir rüyamda birçok örümcek öldü - akrabalar ve arkadaşlar arasındaki anlaşmazlıklara.
 4. Rüyadaki bir örümcek sadece bir arkadaşı değil, aynı zamanda bir düşmanı da sembolize edebilir.. Bir böcekden bir ısırık alın, düşman çevrenizdeki varlığınız hakkında sizi uyarır, etrafınızdakilerin sizi incittiğini anlamak için etrafınıza bakın. Genelde bu, sizi maddi mallardan mahrum etmek isteyen iş arkadaşları veya akrabalar için geçerlidir.
 5. Shaggy örümcekler Hayalpereste ciddi bir düşmanın varlığını gösterin, eğer ısırılırsa, kendi tarafındaki olumsuz eylemlere dikkat edin, ancak böyle bir örümcek bir rüyada öldürülürse, düşmanlara karşı zafer sizin olur.
 6. Örümceklere saldırırken - ciddi problemleri bekleyin, şu anda biraz sakinleşmeniz ve hızlı kararlar vermeniz gerekmiyor.

Küçük örümcekler

 • Küçük örümcekler ciddi bir söz değil. Gelecekte küçük çabalar ve küçük değişiklikler başınıza gelebilecek şeylerdir. Bu tür değişiklikler fazla çaba gerektirmeyecek ve yeterince hızlı bir şekilde çözülecektir.
 • Siyah örümcekler Hayatta buluşabilen detektörlerin geçmişini taşıyoruz, ancak örümceklerin küçük boyutu düşmanların sizi rahatsız etme girişimlerini en aza indirgeyecek.
 • Bir veya daha büyük örümcek çifti görürseniz - iyi şanslar için bekleyin. Servet tekerleği sizin yöne dönecek.
 • Örümcekler bir örümcek ağını asarsa, bunu hem gerçek hayatta hem de bir rüyada, iyi haberlere bildirin. Belki arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızdan beklenmeyen bir destek alacaksınız, sağlığınız önemli ölçüde iyileşecektir.
 • Siyah kapalı odalarda örümcekler sizi uyarmak - çok fazla konuşma. Kendini anlatmayı bırak, sadece arkadaşlarına değil, yakınlarına bile sırlarını sustur.

Beyaz ve siyah örümcekler

Kızlar için siyah bir örümcek görmek iyi bir haber.

evlenmemiş kocası olabilecek kendi kendine yeten bir adamla buluşmayı bekliyor. Ancak erkekler için, böyle bir rüya sadık bir arkadaş veya güvenilir bir arkadaşın görünümünü tahmin eder. Birçoğu varsa, o zaman gerçek arkadaş çevresi önemli ölçüde genişleyecektir.

Evli bayanlar gelincesiyah örümceğin rüyalarında ortaya çıkması felaket olaylardan söz eder. Belki de diğer yarınız tamamen size sadık değildir, tarafla bir bağlantısı vardır, ya da sizi basitçe bir şeylere kandırıyordur. Bu rüya gibi yaşlı insanlar da iyi bir şey tahmin etmeyeceklerdir. Belki de akrabalarınızla buluşmak, iyi bir şey getirmemek.

Evlenmemiş bayanlar, rüyada beyaz bir örümcek gördükten sonrahızlı bir evliliğe güvenebilirler, ancak evli bir bayana beyaz bir örümcek yakın gelecekte bir çocuğun doğumunu önemser.

Bir rüyada Tarantula

Bu olumsuz bir rüya. Ayrılmak için boşuna uğraşmakta olduğunuz hoş olmayan bir sohbeti bekleyin. Ve eğer örümcek de ısırırsa, o zaman dedikodu ve işte sıkıntılar size sağlanır. Ve meslektaşlarınız, sizi yönetimin önüne çekici olmayan bir şekilde koymaya çalışacaklar.

Bir tarantula büyük hayal ederse, evet ve hatta uyuyan kişiye saldırmak, biliyorsunuz ki yanınızda sizi ustaca kirleten, kendine güvenini tatmin eden bir kişi. Cumartesiden Pazar'a hayal etmediğiniz, düşler gerçek olduğunda, diğer günlerde gördüklerinizden korkmamalısınız.

Diğer rüya kitaplarına göre Miller, Vanga tarantula içeren bir rüya, bir insanı yaşam tarzına dikkat etmeye yönlendirir. Kendine bakmak ve tüm sıkıntıların ondan geldiği gerçeğini düşünmeni sağlar.

Kendine güvenen bir kişi, içine giren tüm sorunları kolayca çözebilir, ancak korku feci sonuçlara yol açabilir. Kendini sev ve kendine güven.

Pin
Send
Share
Send
Send