Rüya yorumu

Bir erkek cumartesiden pazara rüya görürse ne anlama gelir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Cumartesiden pazara genç bir erkek veya bir erkek hakkında bir rüya görmek çok önemlidir ve sahibine çok şey söyleyebilir. Gördüğün o adamın tüm kıskançlığı ve hangi şartlar altında. Bu değerden hem iyi hem de kötü bilgi taşıyabilir.

Cumartesiden pazara kadar rüya görmek, adamın rüya gördüğü zaman ne demektir?

 1. Aniden ilk seneyi tanımadığın bir adam gördünDaha sonra, uzun zamandır görüşmediği ve iletişim kurmadığı bir kişiden haberleri bekleyin, ancak geçmişte ki ilişkiler çok yakın sayılmıştı.
 2. Bir rüyada yabancı hayatınızdaki boyaların kaybolduğunu ve heyecan ve değişikliklerin olmadığını söylüyor. Ancak böyle arzularla, hoş olmayan anları birinin hayatına çekmemek için son derece dikkatli olmak gerekir.
 3. Bekar bayanlar için Böyle bir rüya tanıdık döngüsünde bir kişiyle romantik bir olay vaat ediyor.
 4. Rüyada proaktif bir duruş sergiliyorsanız sevdiklerinizle herhangi bir durumda - profesyonel alanda büyük değişiklikler bekleyin. Ancak, hayranlığınızın nesnesi etrafında dönen pek çok bayan görmek, fikirlerinin büyük olasılıkla yerine getirilmeyeceğini ve her şeyin değişmeyeceğini söylüyor.
 5. Genç bir bayan için parlak ve romantik bir rüya sevgilisinin çemberinde el teklifleri vaat ediyor. Ancak ihanet sevenler arasında ciddi bir yarık olarak hizmet edebilir.
 6. Aşağıdaki yorum olabilir seçilen genç adamın ebeveynlerine saygısızlık etmek. Ve yoksulluk içinde bir adam görmek ve sadaka istemek onu seven insanlara karşı çok kaba bir tutum hakkında konuşuyor.
 7. Aşk oyunları harika bir evlilik ve sevilen biriyle uzun süreli bir ittifak kurabilir. Bütün garip eleştirmenler hiçbir şey bırakmayacak, ama zafer seni bekliyor.
 8. Kirli ve düzensiz bir adamı hayal etmek için - mülk kaybına veya affedilmez bir hatanın komisyonuna, hayal kırıklığına neden olan, ancak uzun süre değil.
 9. Güzel görünümlü erkekler rüyada, sevilenle birlikte hoş anlar vaat ediyor. Ancak rüyadaki sarhoş bir adam, halka açık yerlerde dikkatli olmanın, tanıdık olmayan insanlarla kavga etmemenin ve kavga etmemenin uyarısıdır.
 10. Rüyada çok pahalı veya nadir bir hediye aldıysanız - emin olun - gerçek hayatta, hayatınızı sağlayan bir hayranınız var.

Hangi olaylar habercisidir?

 • Kendini genç bir adam olarak görüyorsano zaman neşe ve şans yakında gelecek; Eğer yakışıklı bir adam olursan, ama kendini tanımıyorsan - böyle bir rüya, tüm hayatını daha da değiştirecek dramatik değişiklikler vaat ediyor.
 • erkekler için rüyada genç bir adam görmek için - büyük kıskançlığın üstesinden gelmek; Rakibin şekilsiz yüzünü görmek - düşmanla buluşmak; Adamın kapalı yüzü envier ile erken bir toplantıdan bahseder; Saklanan bir adam, yanlış bir şey düşünen gerçekte gizli bir davetsiz misafirin haberini veriyor.
 • Bir rüyanın içindeki yabancı, yakın gelecekte, kalbinize sıcaklıkla girecek ve yaşam boyu kalacak olayları ezberlemeye söz verir.
 • Öte yandan, böyle bir rüya şu anda şu andaki yaşamdan ne kadar memnun olduğunuzu gösterebilir; Belki de görevle başa çıkamazsınız ve çok endişelisiniz.

Kural olarak, tüm hayallerin sabahları rüya gördüğünü ve birkaç saniye sürdüğü söylenebilir. Böylece, şu anda sizi hayal eden genç adam, bu saniyeler boyunca oyalanabilir ve hayatınıza çok uzun bir süre girip kalabilir.

Diğer rüya kitaplarının değeri

Rüya rüyası Udilova: Bir erkek hakkında hayal kurarsan ve onunla iletişim kurarsan, gerçek hayatta yukarıdan güvenilir bir korumanın olur ve korkacak hiçbir şeyin yok.

Rüya Miller: Maalesef, bu günlerde hayaller arasına düşmüşler, duyularımızın devamı bazı noktaları açıklıyor. Eğer bir kız ve yalnızsan, prenslerin hayalini kuruyorsun, ama uyandığında, yine yalnızsın. Belki bir başkası olan birine aşık oldun. Bir rüyada, göğsünüzde duyulmamış bir acı hissederek onu görür ve onlardan uzaklaşırsınız. Ne yazık ki, gerçek hayatta her şey olacak, siz üçüncü ekstra olacak olan sizsiniz.

Ne olursa olsun, rüyalarda gördüğünüz her şeye bu kadar güvenmeyin ve inanmayın. Bilim insanlarının, uykunda, ezberleme sürecinde beynine müdahale eden protein kütlesi formunda biriken enerjinin salınımını kanıtladıkları gibi. Bu nedenle, vücudun sinir hücrelerinin, bize bir rüya halinde, rüyalar şeklinde çoğaltılan aşırı duygu ve izlenimlerden arındırılması vardır.

Pin
Send
Share
Send
Send