Rüya yorumu

Bir erkek pazardan pazara rüya görürse ne anlama gelir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Çok sık hayaller gerçek hayatta başımıza gelen her şeyi yansıtır. Bu özellikle erkeğin rüyalarda aktif bir karakter olduğu karşıt cinsiyetle ilgili kadın deneyimleri için geçerlidir.

Ve bu tür rüyalar nadir değildir. Derhal, bu resimlerin uyuyan kişinin duygusal deneyimlerine veya hayallerine dayanarak ortaya çıkabileceğini hatırlatmak gerekir, ancak hayallerimizdeki tek bir karakterin tesadüfen ortaya çıkmadığını hatırlamak önemlidir.

Not etmek önemlidir!

 1. Rüyadaki insanın size tanıdık gelip gelmediğine veya onu ilk gördüğünüze odaklanın (bu aynı zamanda sıklıkla olur).
 2. Yakışıklı erkek ya da çirkin. Görünüşü nedir: çekiyor ya da kovuyor.
 3. Haftanın günü, benzer bir rüya gördüğün sayı.

Genç bir adam pazardan pazara kadar hayal kurarsa, bu sembolik bir semboldür. Buna dikkat et ve hatırlamaya çalış.

Bu tür rüyalar genellikle gerçek oluyor.. Kelimenin tam anlamıyla gerçek olabileceğini unutmayın. Ne de olsa, size sunulan resimler yalnızca gelecekte kendini gösteren olayların bir alegorisidir.

Uyku değeri

Erkek rüyalar çok yorumluyor:

 1. En ünlü ve keyifli yorumlama kar etmektir;
 2. Rüyada bir adam - kendine güven, güçlü eylem, işinde başarılar;
 3. Resimdeki gibi - güzel ve hoş, kişisel yaşamında mutluluğu tahmin ediyor;
 4. Bir erkek temsilci tarafından saldırıya uğradıysanız, sizi kapıda bekliyor;
 5. Bir yabancıdan veya bir erkek arkadaşından öpücük alın - gerçekliğin maceralarına;
 6. Eğer sevilen bir kişi sizi bir rüyanın içine alırsa - unutmayın, hayatta o sizin için güvenilir bir destek, ona inanın;
 7. Ancak seçilmiş olandan bir elin ve kalbin önerisini duymak olayların tersine gidişatını vaat ediyor, gerçekte büyük olasılıkla yerine getirilmemesi muhtemel.
 8. Bir rüyanın tatsız ve çirkin bir adamı, şu anda romantik tanıdıkların ve yabancı, şüpheli insanlarla iletişim kurmanın zamanı olmadığı konusunda uyarır;
 9. Adresindeki bir yabancıya gülümsemesi, birçok hoş sürpriz ve iyi haber vaat ediyor;
 10. Üzücü bir genç adam görürseniz, o zaman büyük olasılıkla kesinlikle kendine güvenmiyorsunuz, birçok korku ve şüpheniz ve zorluklarınız var.

Hayal kurmayla ilgili başka inançlar var.

 • Uykuyu daha iyi ezberlemek için her yedi günde bir devirmek ve bacaklarınızın olduğu yerde başınızın üstüne yatmanız gerektiğine inanılıyor. Ve en gerçeği, sabahları hayal edilen rüyalar.
 • Bu arada, Pazartesi günü yeniden diriliş rüyalar evlenmemiş kadınlar için daha uygundur, çünkü aydan şiddetle etkilenirler ve bu nedenle hem gündelik sorunları hem de uyuyan kişinin kişisel yaşamını gösterebilirler.
 • ay, uykunun yorumlanmasını ciddi şekilde etkiler. Azalırken, tüm gereksizler hayattan kaybolacak veya yararsız hale gelecektir. Ancak büyümekte olan bir kişi, geleceğini, özellikle dolunayı görebilir. Bu noktada, rüyalar kehanete dönüşebilir.

Diğer rüya kitaplarının yorumlanması

 • Rüya rüyası gezgin: Yakışıklı ve zayıf bir adam - erkekler için, kadınlar için refah, aktif yaşam pozisyonu - cinsel ve maternal uyanış, manevi yardımcısı. Çirkin adam, hayattaki tüm kötü ve nahoş şeylerdir.
 • Ukraynalı rüya kitabı: eğer bir erkek bir kıza bir rüyada saldırırsa - sorun ve güçlük bekleyin; genç adam kar rüyalar.
 • Rüya Miller: Pazardan pazartesiye kadar bir rüya gerçekleşti, ancak gördüğümüz şekilde değil. Ay, tüm deneyimlerimiz, korkularımız ve kayıplarımız hakkında bir parça çarpık yansıma verir. Ama gerçek hayatta, korkunç bir şey olmayacak, sadece kendinize daha yakından bakmanız ve sorunlara dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer bir rüyada bir kız güzel bir erkek görürse, tüm olaylara girmek zorunda kalacak, ucube - hayal kırıklığı ve yaşamın tüm alanlarında zorluklar.

Diğer tüm hayaller, problemlerimizin gerçekte beklentileridir. Hafta boyunca ortaya çıkan tüm yaşam deneyimlerini gösterin. Gizli duyguların sana gösterdiği şeye yakından bak, hayallerini bırakma, tüm gece ipuçlarını benimseme. Gerçekten de, şu anda bilinçaltımız yaşıyor ve onu aldatmak son derece zor. Uyku sırasında kendiniz hakkındaki gerçekleri ve etrafınızdaki dünyayla gerçekten nasıl ilişki kurduğunuzu görebilirsiniz.

Ve hayatınız güneş ve çok eğlenceli anlarla dolu olacak. Gerçekte mutlu olmak için bir rüyada yaşamayı öğrenin!

Pin
Send
Share
Send
Send