Rüya yorumu

Ne ölüleri hayal eder - rüyanın yorumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Çok yakın biri öldüğünde, onu tekrar görmek istersiniz. Bir el al, kendi gözlerinin içine bak, konuş. Bir rüyaya giriyor, ama bir sebepten sessiz. Ve bu zamanda ölü kişinin neyi hayal ettiğini bilmek hiç de ilginç değil. Uykunun rüya kitaplarından birkaç yorumu olabilir, ancak hiç kimse ölümden sonraki ilk kırk gün içinde rüyaları yorumlamaya bile çalışmaz. Çünkü bu sadece kaybın acısı.

Peki neden davetsiz misafirler bize düşlerle geliyorlar? Bu vizyonlardan korkuyor musun, değil mi? Bu soruların kesin cevapları yoktur. Örneğin, ölen kişi hayal edip soğuk ya da nemli olduğundan şikayet ederse, mezarlıktaki mezarına gidin. Şüphesiz yağmurdan sonra sarkmış. Düzelt, ve ölü adam artık hayallerine gelmeyecek.

Ölen bir baba ya da anne küçük bir şey isterse ya da giydikleri ayakkabılarla yürümenin rahat olmadığını söylerse, neden bahsettiğini al ve birine ver. Bundan sonra, geri kalanı için kiliseye beyaz veya sarı bir mum koy. Ya da kırk gün boyunca tapınakta okunacak olan ölenleri hatırlayarak sorokoust siparişi verin.

Genelde ölü hava durumunu değiştirme hayali. Yılın mevsimine bağlı olarak, uykudan birkaç gün sonra yağmur veya kar beklenebilir. Veya diğer doğal olaylara gölge düşürüyorlar: depremler, seller, seller. Genellikle ölülerin görünüşünün rüyalar içindeki iyimser yorumları vardır. Bunun uzun ömürlü ve bulutsuz bir yaşam için olduğuna inanılıyor.

Hayallerimiz neler

Bunlar, rüyaların yaygın ve bilinen yorumlarıdır. Ancak, ölüler hakkındaki rüyaları kendi yöntemleriyle ve hatta biraz farklı şekilde yorumlayan rüya kitapları var.

Çinli bir astrolog ve şifacı olan Jaw-gong'un rüya kitabında, ölen kişinin görüntüsü için aşağıdaki açıklamalar yer almaktadır:

  • herhangi bir ek kar. Bu, piyango kazancı, rantta beklenmedik bir artış ve hatta tanımadığınız akrabanızın bir vasiyeti olabilir;
  • bir yabancıyla bile kavga etmekÖlen kişinin gözlerinde yaş varsa;
  • ölen kişi, çıkmaya çalıştığı mezarda göründüğünde - Bir toplantı için hazır ol. Konukları beklemelisin.

David Loff vefat edenlerin rüyalardaki görüntüsünü biraz farklı bir şekilde ele alır. Ölen kişiyi konuşmaya çalışmak, çok yakında birileriyle olan ilişkiyi bulmak zorunda olduğunuzun doğrudan bir göstergesidir. Gerçek hayatta nahoş bir kavgaya hazır olun.

Miller'in Rüya Kitabında ölü bir babayı bir rüyada görmek, başarısız bir olay ya da bir çeşit kutlama anlamına gelir. Bu nedenle, planlanmış olan bir sonraki tarihe geçmelisiniz. Bir anne hayal ederse, o zaman akrabalarının yanında hastalıklar beklenmelidir.

Rüya VangaÖlülerin hayallerini yorumlamak, gelecekteki sıkıntılara, felaketlere ve doğadaki felaketlere karşı uyarmak. Eğer geç bir arkadaşın hayalini kurarsan, sorun çıkması konusunda uyarmak ister.

Freud Ölülerin rüyalarda ortaya çıkması kötü bir şeye karşı bir uyarı olarak yorumlanır. Ölenlerin sözlerini dinlemeniz, ne dediğini anlamanız ve isteğini yerine getirmeniz gerekir. Bu sanki sevilen birisinin tavsiyesiymiş gibi.

Ölüler neden rüyalarda geliyor?

Siyah renk, ölü, bir şey hakkında konuşmaya ve konuşmaya çalışıyor - bu korkunç bir hastalık değil, hatta ölümü tahmin ediyor. Ancak burada uykunun detaylarına bakmak gerekir, çünkü tamamen farklı şekillerde yorumlanabilirler:

  • acı gözyaşları yenilgi gerçek hayatta yaşanabilir, eğer ölü ile bir rüyada tabut ise;
  • arka arkaya birkaç gece rüya yakınları - uyarı. Belki yaklaşan hastalık hakkında bile;
  • tabutun içindeki ölü adamı gör - Yakın gelecek için önemli bir şey planlamayın;
  • çok uzun ölü bir adamla konuşma - Hayattaki değişiklikler hakkında ciddi bir uyarı;
  • ölen bir babayla bir rüyada tanıştım - bir çeşit işlem gerçekleşmeyeceği anlamına gelir;
  • vefat edenin çağrısı ile aldanmayın. Uzanmış elini tutmayın. Bu daha uzun süreli bir hastalık için muhtemeldir.

Hayallerimiz uyarıdır. Oh iyi ve kötü hakkında. Bunları yalnızca doğru şekilde yorumlamak gerekir.

Eğer sabah uyandıysanız ve rüya aklınıza gelirse, korku içinde çığlık atabilirsiniz, hiç kimseyle konuşma, pencereden dışarı bakın ve üç kez fısıldayarak: Kötü bir rüya gerçek olmayacak.

Eğer çok yakın ölü insanlar hayal kurarsa, o zaman muhtemelen en yakın kiliseye gitmeli ve gerisi için hafif mumlar koymalısınız. Ondan sonra mezarlığa gidip mezarı çıkartmak için zaman ayırın. Belki de ölen adamlarımız, sadece unutmalarını ve unutmamalarını istemek için hayallere gelirler?

Pin
Send
Share
Send
Send