Rüya yorumu

Bir erkek çarşambadan perşembeye rüya görürse ne anlama gelir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Adam çarşambadan perşembeye rüya görüyorsa, bu ne anlama geliyor? Hayallerin yorumlanması kolay bir iş değildir. Bu konunun çalışmasında seçkin psikoterapistler görev aldı, halk tercümanları uykunun sırlarını çözmeye çalıştılar. Rüya kitaplarında bu veya diğer rüyalar farklı yorumlanır. Erkeğin Çarşamba günü neden hayal ettiğini ve ne anlama geldiğiyle ilgili her türlü yorumu toplamaya çalıştık.

Popüler yorumlama

Uykunun anlamı, Morpheus bölgesinde kaldığınız süre boyunca arsanın geliştiği şartlara bağlıdır. Rüya kitaplarında belirtilen:

 • eğer rüyadaki adam sana çiçek verirse - ondan bir davet ziyaret etmesini beklemek;
 • gülümsüyor: Onun için hislerinizden eminim;
 • ağlıyor: kalpten kalbe konuşmak istiyor, ilişkideki bir şeyden endişeleniyor;
 • sevinir: sana sadık ve diğer kızları farketmiyor;
 • yürüyüşe davet ediyor: peygamberlik rüya, bir tarih için bekleyin;
 • çıplak: Kendini senden biraz uzaklaştırmak istiyor, kendinle yalnız kalmak.

Rüyada meydana gelen olayların bağlamı da önemlidir:

 • rüyada başka bir kızla birlikteihaneti beklememelisin, böyle bir rüya güçlü duygulardan ve seni kaybetmekten korkar;
 • sevişiyorsun: nahoş bir sohbeti beklemeye değer;
 • hediye verir: ailesiyle tanışmayı dört gözle bekliyoruz;
 • kavga: bir hediye veya hoş bir sürpriz bekleyin.

Böyle bir rüya kitlesinin popüler yorumları: onlara inanıp inanmamaya karar vermek size kalmış.

Mantığı aç

Jung, bütün eserleri hayallerin yorumlanmasına adayan hiçbir şey için değildi. Sanal hayal dünyasında gerçekleşen tüm olaylar gerçekliğin, düşüncelerinizin, şüphelerinizin, arzularınızın bir yansımasıdır. Kişi psikoterapinin mantığına ve kanonlarına dayanan bir adamı içeren bir hayali nasıl yorumlayabilir? Hisse.

 1. Rüyada bir erkekle sevişirsen (ille de sevdiğiniz biriyle ille de olmaz, yabancı olabilir), cinsel ilişki eksikliği yaşadığınız anlamına gelir. Bu tür aşk rüyalar genellikle kilisenin baştan çıkarması, düşüncelerin saflığı ve gücünün bir testi olarak yorumlanan rahibelerin rüyalarıdır. Aslında, nedeni basittir - samimi yaşamda uzun süreli yoksunluk.
 2. Rüyadaki adam seni terk ederse, bir yere atılan yaprakları bırakır, onu kaybetme korkusunun aklınıza sıkıca oturduğu anlamına gelir. Belki de bunun gerçek sebepleri vardır ve yakında ayrılacaksınız, ancak zorunlu değil, çünkü kadınların korkuları sık sık iç içedir.
 3. Bir erkekle öper ve sarılır Bir rüyasında düşüncelerine yerleşmiş olduğunu söylüyorlar, ona aşıksın. Böyle bir rüya, sanal gerçeklikteki gerçek arzuların somutlaşmış halidir.
 4. Rüyamda anne-baba ile tanışırsan birbirleri, arkadaşlar, ilişkinizdeki niyetlerin ciddiyeti hakkında konuşuyor. Böylece, genç adam senin içinde gelecekteki bir eş görür ve sen de bilmeden kendin evlilik planları yapmaya başladın.
 5. Rüyada ayrılmaya çalışıyorsan: Bir rakip ortaya çıkıyor, arkadaşları mahkum ediyor, uzlaşmaz ebeveynler, aynı zamanda gerçek korkulardan ve geleceğin konusundaki belirsizliğinden de bahsediyor. İlişkinizin hala gelecek olan güç testlerinden geçip geçmeyeceğini düşünüyorsunuz.
 6. Eski rüyaysabüyük olasılıkla ilişkiniz bitmemiş bir gebeliktir. Bir şey sonuna kadar izin vermiyor: ya onu affedemezsin ya da sevginin çöküşü için kendini suçluyorsun.

Hayallerinizi analiz edin ve ne anlama geldiğini anlayın.

Enerji bağlama

İnsanlar var - enerji vampirleri. Ezoterikçiler, bu tür insanlarla iletişimi durdurmanın bile, sizden enerjiyi daha fazla çekeceklerinden sigortalı olmadığına inanıyorlar. Bu rüyalarda tezahür edebilir.

Diyelim ki uzun zaman önce bir erkekle konuşmayı bıraktınız: bir arkadaş, eski bir sevgili, bir meslektaş, hatta bir aile üyesi. Fakat ilişkinin noktası belirlenmediyse, enerji bağlaması aranızda kalabilir. Bu adamı hayal etmenin sebebi o. Zaman içinde böyle bir bağlantıyı kesmek önemlidir: bu size zararlıdır.

Hayaller çarşambadan perşembeye mi geliyor?

Halk yorumlarında, perşembe-cuma günleri arasında peygamberlik düşlerinin insana yaklaştığı söylenir. Çarşambadan perşembeye kadar rüyalar genellikle boştur ve gerçekleşmez. İstisna - rüyalar, sabahları hayal.

Aslında, bir insan her gece 4-5 rüyalar görür, tam olarak uykunun yavaş ve hızlı evreleri kadar. Fakat uyandığımız (veya kendi başımıza uyandığımız) rüyaları hızlı bir şekilde hatırlıyoruz. Bu nedenle, genellikle rüyanın bitmediği hissi vardır, sonu yoktur. Çarşambadan perşembeye kadar hatırlanılan rüyanın, en ılımlı sabah olduğu ortaya çıktı.

Pin
Send
Share
Send
Send