Rüya yorumu

Neden taze yeşil salatalık rüyası?

Pin
Send
Share
Send
Send


Uzun nesneler veya bitkiler, fallik sembolizm taşır. Örneğin, muz ve salatalıkların, aşk temasını tanımlayan iyi tanımlanmış bir sembolizmi vardır. Ne taze yeşil salatalık rüyalar - aşk ya da para için? Rüyanın yorumlanmasının tüm nüanslarını düşünün.

Toplam uyku

Taze, taze bir salatalık, iyi bir sağlık ve sertleşmiş bir ruhun işaretidir. Aşıklar için, salatalık sembolü ilişkilerde dengeyi ve romantizmi gösterir. Ancak, her zaman yeşil bir sebze değil başarı ve refah ön plana çıkarır. Yorum, arsanın detaylarına göre değişir:

 • salatalık neredeydi;
 • salatalık ile ne yaptın;
 • salatalık hayal - bir erkek / kadın;
 • sebzelerin kalitesi - taze / çürük;
 • salatalık ne kadar gördün.

Bir kadın tarafından bir rüya gibi yeşil bir meyve görüldü ise, Freud'a göreErkek sevgisinden yoksun. Fallik sembolü bir adam ile samimi bir ilişki olma arzusunu ortaya koymaktadır. Salatalık genç bir kızın hayalini kursaydı, yakında ilginç bir beyefendi ile tanışacaktı. Evli bir kadın salatalık kocasından bir sürpriz haber veriyor.

Rüya kitabına göre Tsvetkovfallik sembolü her zaman bir kadında yeni hayranların ortaya çıkmasını önler. Bununla birlikte, yeni tanıdıkların tümü arzu edilebilir ve hoş olamaz: bir kadının hayatında saplantılı, tatsız bir erkek özne görünebilir.

Elastik salatalık rüyasında bir adam görürseBu, yaşamdaki başarının habercisidir. Tek bir hayalperest için, bu hikaye büyüleyici bir romantik macerayı ve evli bir adamı - kariyer başarısındaki başarısını anlatıyor. Çok sayıda olgun sebze görmek - beklenmedik karlara. Çürük bir salatalık, erkeklerde cinsel işlevde bir düşüş olduğu konusunda uyarır.

Bir kadın zevkle bir rüyada bir salatalık yerse, hızlı bir hamileliği önemser. Ve hamile kadınlar için - bir çocuğun doğumu.

Sebze hasadı

Bir rüyada olgunlaşmış meyve topla - Her alanda yaşamın tam başarısına. Ayağınızla sıkıca duruyorsunuz, sabit bir nakit geliri hayattan zevk almanızı sağlar, her şey aşık harika, sağlık mükemmel.

Çalılıklardan küçük turşular koparırsa - hızlı para kazancını önemser. Çok sayıda salatalık toplamak, yakın bir gelecekte büyük miktarda para makbuzu olacağını öngörmektedir.

Bahçedeki sebzeleri görün - kaderdeki olumlu değişikliklere:

 • borçlar size iade edilecektir;
 • sağlık güçlü olacak;
 • aile refah olacak.

Çalıların üzerinde bir sürü turşusu görün - Konukların beklenmedik hoş ziyaretlerine. Sepet içinde salatalık - akrabalar yakında sizi ziyaret edecek. Bu hikaye genç bir kadın için erken bir hamileliğe işaret ediyor.

Solmuş çirkin meyveler görmek - kar için planlarınız gerçekleşmeyecek veya beklenenden daha az alacaksınız. Meyve olgunlaşmış - yakın insanların hayal kırıklığına uğramasına.

Rüya kitaplarının yorumlanması

 • 21. yüzyılın rüya yorumu Bu rüyanın erkekler için maddi kazanç sağladığını, kadınlar için hediyeler ve kızlar için hoş bir genç erkekle buluşmayı açıkladığını açıklıyor. Karda sebzeleri görmek - peresoyu, şımarık salatalık - erkeklerde potensi azaltmak, salatalık satın almak - belada.
 • Bütün aile için rüya salatalık vizyonunu başka bir yönden yorumlar: hayalperest gerçekleştirilemeyen rüyalardan kurtulmalıdır. Bir rüyada sebzeler var - hayal kırıklığına. Çalılıklardan salatalıkları koparma - şu an sahip olduklarınızı takdir etmiyorsunuz. Hayata karşı tutumunuzu tekrar gözden geçirmelisiniz.
 • Fransız rüya kitabı Bu hikayede aldatıcı umutlar görüyor. Ancak, hastalar için bu rüya hızlı iyileşmeyi önler.
 • Rüya yorumu Hasse hayalperest için uygun koşullar görür - yaşamdaki başarı, refah ve iyi şanslar. Ayrıca, salatalık sağlığı iyi bir sembolüdür.
 • Ezoterik rüya kitabı rüyayı fon eksikliğinin simgesi olarak yorumlar. Bir rüyada bir salatalık yiyin - öngörülemeyen durumlarda.
 • Popüler uyku yorumlanması kendine has özellikleri var. Bu yüzden, rüyada salatalık görmek - konuklara, onları bahçeden koparmak - küçük ekonomik sıkıntı ve sıkıntılara, salatalık yemek - akrabalarla kavga etmek, salatalık dikmek - belada, salatalıkta salata - kariyer başarısına

Rüya kitaplarının çoğu, taze salatalık vizyonunu hayalperest için elverişli olarak tanımlar. Yorum, rüya sırasındaki duygusal havayı dikkate almalıdır. Olumlu duygular yaşadıysanız, uykunun yaşamda başarı vaat etmesi muhtemeldir. Vizyona olumsuz duygular eşlik ediyorsa, sorun için bekleyin.

Pin
Send
Share
Send
Send