Rüya yorumu

Kadınlar neden kırmızı domatesleri hayal ediyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kırmızı renkli meyveler geleneksel olarak aşkla ilişkilendirilir. Çilek, ahududu, elmalar tutku ve sevginin sembolleridir. Kadınlar neden kırmızı domatesleri hayal ediyor? Gördüğü şeyin yorumlanması, arsa ile ilgili detaylara ve nüanslara bağlı olacaktır, çünkü bir domates çürük veya çok ekşi olabilir.

Genel yorum

Domates, olumlu sembolizm, sevgi ve maddi refahta başarı taşır. Bu tutku ve para bolluğu bir sembolüdür. Ancak, rüyada, doğru yorumlamanın dayanacağı nüansların açıklayıcı yorumları olabilir:

 • içeride kırmızı domates görmek;
 • bahçede kendi elleriyle hasat;
 • marketten / mağazada meyve satın almak;
 • domates yiyin ve tadı hissedin;
 • meyveyi çöpe at.

Bahçede veya sebze tezgahında olgun domatesleri görmek için - planlanan planların başarılı bir şekilde çözümlenmesi. Tüm engelleri aşacak, çabalarının sonucunu alacaksınız. Bir dalda asılı olgun domates büyük mutluluk vaat ediyor. Meyve olgunlaşmasının gözlemlenmesi yaşamdaki başarıyı öngörür.

Masanın üzerinde domatesleri görün - yerli halkın çemberindeki uzun müreffeh bir hayata. Salata için domates kesin - hüzün ve özlem için. Size domates atılırsa - başkalarının saygısızlığı yakında bekleyecek.

Olgun domatesleri hasat - neşeli olaylarla ve haberlerle dolu zengin bir yaşam evresinin önünde.

Bankadaki domatesleri görün - mutlu olaylar geçecek, planların gerçekleşmedi. Belki de herhangi bir değişiklik konusunda çok muhafazakarsınız? Mutluluğun hayatınıza girmesine izin verin, olumlu değişikliklerin kapısını açın.

Hasta adam olgun sebze hızlı bir iyileşme öngörüyor. Tatlı domateslerin tadına bakın - tüm faydaları elde etmek için.

Aşk teması

Bir rüyadaki kırmızı domates meraklı gözlerden dikkatlice gizlenmiş gizli bir aşk ilişkisine işaret eder. Ancak, yakında gizli bir bağlantıyı öğrenecekler - rüya bunun hakkında uyarıyor.

 • Bekar insanlar için kırmızı domateslerin vizyonu ikinci yarı ile buluşmayı öngörüyor. Erkekler için bu hikaye, partner tarafından verilecek aşk zevkini yansıtıyor.
 • Olgunlaşmış meyve Bir rüyada ayrıca uyardılar: Aşk cephesinde harekete geçme zamanı. Kim onların duygularını ifşa etmeye cesaret edemedi - bir itirafta bulunmalısın. Kim uzun süredir aşk ilişkisi içinde - evlenmek için bir teklifte bulunmanın zamanı geldi.
 • Olgun domatesleri kendi elleriyle topla - evlenecek bir teklif bekliyoruz. Bahçede domates sulama - hemen köşedeki düğün kutlamaları. Bununla birlikte, çok sayıda domatesin vizyonu, aşk zaferlerinizle ilgili dedikoduları yaymaya söz verdiğinden, sırları arkadaşlarınızla paylaşmayın.
 • Sulu meyvelere bakın - keyifli bir romantik tanıma, sevgi arzusu için. Ayrıca, olgun domatesler arkadaşlarınızla eğlenceli bir ziyafet çekebilir. Büyük boyutta domates - eğlenceli bir partiye ve sevdiklerinizin çemberinde rahatlayın.
 • Ekşi tatma domates - hayal kırıklığını sevmek için. Satın alınan domatesleri eve getirmek - sevgili bir kişiye beklenmeyen bir ihanete. Olgunlaşmamış domates bir ilişkide soğumaya başlar: belki de ayrılma zamanı yaklaştı.
 • Bir rüyanın arsalarında sevgiline ya da eşine katıldım, yandan flört konuşuyor. Daha da kötüsü, eğer aşık bir rüyada domates yerse - bu metresiyle olan gizli ilişkisini ortaya çıkarır.
 • Hayalperest kendisi uykusunda domates yerseBu, yaşamdaki sevgi deneyimlerinin eksikliğini gösterir. Telaşlı ve samimi bir yaşamdan, aşk deneyimlerinden ve heyecanlarından yoksunsun. Olgunlaşmamış domateslerin vizyonu hayalperestin aktif ve samimi bir yaşam için hazır olmadığını gösterir.
 • Aile insanlar için Bu hikaye evdeki iyiliği ve eşler arasındaki karşılıklı anlayışı, aile idillerini ön plana çıkarıyor.

Şımarık veya tuzlu domates

 • Çürük domatesleri görün veya deneyin Bir rüyada - büyük maddi kayıplara. Şımarık domatesleri atmak planlarınız için savaşmaya hazırlanıyor.
 • Konserve domateslerin tadına bakın ve acı hissedin - hayal kırıklığına uğratmak için. Sizi utandıracak bir durum olacak ve beceriksizliğinizden utanacaksınız.
 • Tuzlu Domates Düşüncelerdeki haber değişimi. Durum hakkında yeni bir farkındalık, acil sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine yol açacaktır. Bununla birlikte, bankalardaki tuzlu domatesler değişme konusundaki isteksizlik, radikal baskı sorunlarının çözümüne hazır olmama konusunda söylüyorlar.
 • Turşu domatesleri belirgin bir durum habercisi. Dedektörler, sizi bir çatışmaya yol açacak olan sevgiliniz için kasten yanlış yönlendirir. Kıskanç yakın çevrenizde.
 • Kendi elleriyle tuz domates - Hayatındaki değişimin başlatıcısı ol. Belki de yeni bir bağlantının ortaya çıkması için mevcut ilişkiyi bozacaksınız. Önünüzde başka bir erkekle mutlu bir evlilik birlikteliği bekliyor.

Videoyu izle: Tatlı Domatesler (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send