Rüya yorumu

Neden ihanet kızının erkek arkadaşı hayali?

Pin
Send
Share
Send
Send


Vatana ihanet her zaman sevenler için travmatik bir olaydır. Bu, duyuların ihaneti, arkadan bıçaklanması olarak kabul edilir. Neden ihanet kızının erkek arkadaşı hayali? Bu hikaye çeşitli nüanslara bağlı çeşitli yorumlama seçeneklerine sahiptir. Farklı rüya kitaplarının değerini düşünün.

Genel yorum

Vatana ihanet bilinçaltı olarak değişim arzusu, ayrıca taahhüt eksikliği ve arzuların yerine getirilmemesi duygusu olarak algılanır. Arsa yorumlanması, birçok ayrıntıya bağlı olacaktır:

 • eski bir erkekle aldatma;
 • sevilen birinin arkadaşı ile aldatma;
 • sevgili abi ile ihanet;
 • bir yabancıyla ihanet;
 • bir arkadaşla hile yapmak.

Eski erkek arkadaşınla kendini gör Bir aşk ilişkisinde - sevilen biriyle mevcut ilişkinizi kaybetmekten korkmak. İlişkiniz anlaşılmaz ve kafa karıştırıcı hale geldi, kendinizi ve isteklerinizi anlamanız gerekiyor.

Eski erkek arkadaşla seviş Evde - yanlış anlaşılmalara ve sevdiklerinizle tartışmalara. Onunla evinde seks yapmak, problemlerden kaçma, saklanma, çözme isteksizliğidir.

Bir arkadaşla seks yapmak - bu gerçek hayatta utançtan, amaçlanan girişimde hayal kırıklığından kaçınır. Zenginlik ve lüks bir ortamda ihanet olursa, bir dizi küçük sorun ve sıkıntı beklersiniz.

Ayrıca, uyku yorumlanması rüyasında giyilen elbisenin rengine bağlıdır:

 • siyah - bela ve talihsizlik;
 • kırmızı - Yaşamdaki gerçek değişime;
 • beyaz - ilişkileri sevmek için.

Sevgili erkek kardeşinle rüyada seks - yanlış anlaşılma nedeniyle kavgalar. Bu hikaye, büyük nakit israfı nedeniyle boş çabaları ön plana çıkarır. Sevgili ağabeyiyle değiştirin - en sevdiğiniz araçlarla, insanların kafalarını geçerek başarıya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Küçük bir erkek kardeşle seks yapmak - içsel komplekslerden ve psikolojik engellerden etkilenirsiniz, kendinizi küçümsersiniz.

Arkadaşımla seks yapmak rüyada uyarır: bu kişi seninle kurnazdır, yanlış, arkadaş gibi davranarak. Ayrıca, bu hikaye sevilen birinin duygularının soğuması hakkında uyarır, ya da hasta-isteklilerin kıskançlığının nesnesi haline geldin. İsteksizlik yoluyla seks yaptıysanız - kendinizi anlayın: İçsel bir ruhsal çatışmanız var.

Onun önünde vaaz veren adam - Onun tarafında şefkat ve dikkat eksikliği hissedersiniz. Bir erkekle yapılan ihanetin ardından ayrıldıysanız, rakipleriniz sizin için entrikalar hazırlar. Dikkatli ol.

Rüya yorumu

 • Rüya Miller uyardı: sevgilinize daha fazla dikkat edin, yoksa yakında ayrılacaksınız. İhanet sevgili kardeşinle olsaydı, rakipler size karşı çıkıyordu. Eğer işler bir düğüne giderse, evlilik birliğini entrikalar yardımı ile parçalama girişimleri yapılır.
 • Büyük Rüya diyor ki: evinizde sevilen birini aldatmak evinizde talihsizlik yaratır. Yabancı bir yerde vatana ihanet - ayrılığa: yakında sevilen birinin kontrol edilemez kıskançlığından dolayı ayrılacaksınız.
 • Beyaz rüya kitap Bir rüyada aldatmanın manipülasyondan kaynaklandığına inanıyor: Genç adam sınırsız güvenine katılıyor. Bilinçaltı zihin, bunun hakkındaki bir rüyayı uyarmaya çalışıyor. Ayrıca, bu hikaye hızlı bir ayrımı tahmin edebilir: ilişkiniz tükenmiştir.
 • Rüya rüya Mary Bir rüyada ihaneti, sevgili üzerinde aşırı taleplerin bir tezahürü olarak görüyor. Kazara ihanet (doğaçlama) ilişkilerde bir değişiklik vaat ediyor: sevilen bir kişi yakında size eşi olmak için bir teklif yapacak. Patron ile ofiste ihanet kariyer başarısı hakkında aşırı endişe sembolize ediyor.
 • Modern rüya kitabı Kirli çarşaflarda ihaneti, seçtiğiniz birinin kötü niyetleri hakkında bir uyarı olarak değerlendirir: paralı asker hedefleri peşinde koşar. Eğer takı takıyor olsaydın, gerçekte önemli maddi kayıpları haber verir. Sevgili erkek kardeşinle seks yapmak sana olan sempatisini anlatıyor.
 • Aile rüyası ihanette değişim arzusunu görüyor. Bir erkek kardeşinin yanında seks yapmak, küçük kavgalar ve yanlış anlaşılmalar anlamına gelir. Evde başka biriyle seks yapmak, geçmişten gelen biri ile nahoş bir karşılaşmayı öngörür.

konsey

Rüya yorumu, rüyada gördüğü şeyin yaklaşık bir yorumunu verir, dolayısıyla olumsuz bir yorumlama kalbe alınmamalıdır. Rüyada, bize tavsiyelerde bulunan kendi bilinçaltımızla iletişim kurarız. Sadece hayatınızı düşünün: doğru yola mı gidiyorsunuz, hangi hedefleri koydunuz? Unutma: her şey senin elinde, ve herhangi bir sorunu önleyebilirsin.

Videoyu izle: Bir Erkek Bu 5 Şeyi Yapıyorsa, Gerçekten Sizi Seviyordur. 3 Numara Garanti. (Mayıs Ayı 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send