Rüya yorumu

Rengarenk bir gökkuşağının gökyüzünde hayalleri nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rengarenk bir gökkuşağının gökyüzünde hayalleri nelerdir? Gökkuşağı, fırtınalardan sonra görünür ve havanın sonunun bir sembolü olarak yağmur yağar. Rüya kitaplarının çoğunda, rüya yorumunun, dünyevi olaylarla doğrudan bir benzetmesi vardır - kötü hava, sıkıntı ve felaketin sonu. Ancak, rüyanın bütün ayrıntılarını dikkatlice düşünmelisiniz - hangi koşullar altında bir gökkuşağı gördünüz?

Genel yorum

Rüyada bir gökkuşağını görmek - kaderdeki mutlu değişikliklere. Eğer başarısızlıktan musallat olduysanız, hayatınızı bırakacaklar. Hayatta siyah bir şerit tarafından takip edildiğinde, sona erecek. Olumlu olaylar ve planlarınızın başarılı bir şekilde uygulanması ile işaretlenmiş yeni bir yaşam döngüsüne giriyorsunuz. Bir rüyada bir gökkuşağının vizyonuna eşlik eden olayları hatırlayın:

 • gökyüzünde bir gökkuşağı gördün;
 • aynı anda iki / üç gökkuşağını gördünüz;
 • vizyon ortadan kayboldu ya da neredeyse fark edilemedi;
 • Gökkuşağı ağaçların veya suyun üzerindeydi;
 • Bir gökkuşağının üzerinde oturdun ya da üzerinde yürüdün.

Rüyada göksel bir fenomeni izle - Duygusal renkler ve izlenimlerle dolu parlak bir hayatınız olacak. Bir refah dönemi yaşayın, hiçbir şey için endişelenmeyin - her şey sizin için işe yarayacak.

İkiz gökkuşağı veya sonraki iki - art arda gerçekleşen iki değişken arasında zor bir seçim yapmanız gerekir. Her iki seçenek de sizin için güvenlidir, ancak yalnızca birini seçmelisiniz.

Sevenler için cennet gibi bir fenomen büyük bir mutluluğu temsil eder. İki kalbin birleşmesi cennet tarafından kutsanmış ve çok şanslı olacak.

Hamile kadın Göksel fenomen, ebeveynler için bir ödül olacak alışılmadık derecede mutlu ve başarılı bir çocuğun doğumunu tahmin eder.

Hasta rüyada gökkuşağı görüyorsaBu, hızlı iyileşmeyi ve yaşlılığa kadar uzun bir yaşamı ön plana çıkarır.

Ancak görünür gökkuşağı Hayalperestin kaderini değiştirecek iyi haberlerin alındığını haber veriyor.

Yağmurdan sonra cennet arkının görünümü Bir hayalperest ya da yeni bir arkadaşın hayatında yeni bir aşk öngörür. Gökkuşağı renk kaybeder ve gökyüzünde çözünür, bu yalnızlık korkusu anlamına gelir.

Beklenmedik bir arsa gökkuşağı

Neden gökkuşağı üzerinde oturmayı hayal ediyorsun? Bazen fantastik sahneler gerçek hayatında imkansız hale gelir. Ne demek istiyorlar?

 • Gökyüzünde yürü ya da rüyanın üstüne otur - Sevilen rüyanın gerçekleşmesine. Ulaşılması zor gibi görünen şeyler kolayca yerine getirilecektir. Ve katılımınız olmadan.
 • Rüyada göksel bir olguya doğru ilerleyin - cennetin kutsama işareti. Daha yüksek güçlerin himayesi altındasınız, bu nedenle planlarınızı yapmaktan çekinmeyin. Başaracaksın.
 • Doğrudan havai parlak göksel yay - Tüm planların ve benzeri görülmemiş başarıların uygulanmasına. En içteki bütün hayaller gerçek oluyor.
 • Bir evde veya odada göksel yay olgusu - aile mutluluğu ve refahı. Evinizde her gün yeni neşe ile dolu olacak.

Rüya yorumu

Bütün aile için rüya göksel yay vizyonunun haftanın günlerine göre yorumunu paylaşır:

 • Çarşamba gecesi - resmi çatışmaların başarılı bir şekilde çözülmesi için;
 • Perşembe gecesi - aile çatışmalarını çözmek, arzunun yerine getirilmesi;
 • Cuma gecesi - romantik bir macera için hediye almak;
 • Pazar gecesi - Arkadaşlarınızla uzlaşma, güçlü bir adamın korunmasını sağlama.

Bir rüyanın cennetsel bir işareti vizyonu, hayattaki değişimi daha iyi hale getirir. Başınızın üstünde bir gökkuşağının görünümü - daha yüksek güçlerin yardımı ile herhangi bir hayati işle başa çıkabilirsiniz.

Rüya Vanga Bir gökkuşağının vizyonunu yukarıdan bir işaret olarak tanımlar. Cennet sizi korur, tüm girişimler başarılı olacaktır. Rüyadaki gökkuşağı dışarı çıkarsa, yakın insanlarla dalga geçmeyi önler. Ailene karşı duyarlı ol. Ayrıca, gökkuşağının ortadan kaybolması, sevdiklerinizden yakın bir mesafeyi tahmin edebilir.

Freud göksel bir olgunun vizyonunu cinsel yaşamın etkinliği olarak görür. Uzun süren bir aşk ilişkisinin tadını çıkarabilirsiniz. Sevginin ve mutluluğun tüm renkleri senin için mevcut olacak.

Modern rüya kitabı Bu arsada boşuna endişeler ve deneyimler görüyor. Tüm korkuların çok uzaklara gitti ve heyecan boş. Bir sevgili için, bir gökkuşağı aşık benzeri görülmemiş mutluluğun bir sembolüdür. Eşler için bu sembol tam anlamıyla mutlu bir aile hayatının anlamını taşımaktadır.

konsey

İnsan, göksel çok renkli yayın vizyonunu cinsel azınlıkların sembolü ile ilişkilendirmemeli ve bundan korkmamalıdır. Eski zamanlardan beri, gökkuşağının sembolü insanın hayatına iyi ve ışık getiren göksel kuvvetlerle ilişkilidir. Önünüzde başarı ve iyilikle dolu yeni bir yaşam evresi bekliyor.

Pin
Send
Share
Send
Send