Rüya yorumu

Altın ve altın takıların hayalleri nelerdir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Altın ve altın takı her zaman belirli bir sembolizm taşır - zenginlik, zenginlik ve güç. Korozyona dayanıklı metal gizemli özellikleri ile uzun süredir insanları kendine çekmiştir. Altıntan nazar ve küfürlere karşı takılar yaptılar. Altın ve altın takıların hayalleri nelerdir? Bu hikaye hayalpereste refah vaat ediyor mu?

Genel yorum

Bir rüyada, altın nesneler iyi şanslar ve neşeli olayları ön plana çıkarır.. Ancak, bu dekorasyon zarar görmemişse olur. Kırık bir zincir veya kırılmış bir bilezik görmek iyi değildir. Ayrıca kötü bir alâmet, içinde altın bir mücevher kaybettiğiniz bir rüya görüyor. Bir rüyada neyi hayal edebildiğini düşünün.

Rüyadaki arsa gelişimi için seçenekler:

 • altın dekorasyona hayran kalacaksınız;
 • değerli bir dekorasyonu deneyin;
 • taşlı / taşsız halkaları görmek;
 • dekorasyonu bulmak / kaybetmek;
 • hediye olarak altın almak / vermek.

Altın Bul bir rüyasında iyi şanslar vaat ediyor: hayalperest büyük miktarda para kazanma şansına sahip olacak. Ayrıca hayalperestin tüm alanlarında çok sayıda başarı tespit edin. Bu bir kalkış veya çok iyi bir anlaşma olabilir. Bu şans kaçırmamak için önemlidir!

Bir kadın altın takılarla sunuluyorsaBir kolaylık evliliği bekliyor. Büyük yuvarlak metal nesneler evlilik zincirlerini önceden bildirir: hesaplama yoluyla evlilik hayalperest olacaktır.

Eldeki büyük bir bilezik adam - başka birini boyun eğdirmek arzusu. Hayalperest, insanları manipüle etmeye, birisini köleleştirmeye çalışıyor.

Rüya küpe deneyin - gerçekte, birini etkilemek için çaba gösterin. Bu rüya yeni ilginç tanıdıklar ve olumlu olaylar getiriyor.

Altın haç görmek - planı uygulamak. Ancak hayalperest, amacını ancak yaşamında değerli bir şeyin reddedilmesiyle gerçekleştirir. Örneğin, aile hayatı pahasına başarılı bir kariyer inşa edin ya da zenginlik edinme için mutlu bir sevgi paylaşın.

Maya Kızılderilileri bir hafta boyunca altın takılarını giymelerini tavsiye etti, böylece altın rüyanın gerçekleşmesi için. Maya'ya göre, altın rüyalar iyi vaat eden büyük yaşam değişikliklerini ön plana çıkarır.

Kırık ve kayıp süslemeler

Kötü bir işaret vizyondur. kırık alyans: Hayalperest, eşiyle ilişkilerinde veya sevgilisiyle ayrılmasında bozulma bekler.

Eğer rüyada altın çaldıGerçekte, hayalperest zengin olma ya da yaşamı değiştirme şansını kaçırabilir. Yuvarlak şeklin kaybolan altın dekorasyonu, aşk ilişkileri ve sevdiklerinizden erken ayrılma ile ilgili yanlış anlaşılmaları ön plana çıkarır.

Yırtık zincir tanıdık insanlarla ilişkilerde bir mola vaat ediyor. Bununla birlikte, hayalperest ilişkiyi kırmak istiyorsa, rüya arzuların yerine getirilmesini önler. Örneğin, sevilmeyen işi ve can sıkıcı ekibi bırakmak mümkün olacak.

Rüya yorumu

 • Kadın rüya kitap parmaklardaki altın vizyonunu, her türlü çabada zenginlik ve başarı kazanma sembolü olarak görür. Altın bul - başkalarının gözünde güvenilirlik kazanmak ve kendi başlarına başarılar kazanmak. Altın takılardan hediye al - ticari ve açgözlü bir adamla evlen.
 • Rus halkının rüya kitabı altının vizyonunu, zengin olmak için güçlü bir arzu olarak görüyor. Altın bir yüzüğü kaybetmek - sevgili biriyle ayrılmak.
 • 21. yüzyılın rüya yorumu altın takı vizyonunu olumlu taraf olarak görüyor: şöhret ve zenginlik, başarı ve iyi karlar. Bir mücevher bulun - hayatta destek olacak iyi bir adamla tanışmak için. Ancak altının parlaklığını görmek iyi değil: aldatma sözü veriyor.
 • Rüya Miller diyor ki: elinde altın tutmak - tüm çabalarda başarılı olmak. Altın bulmak başarı, onur ve refah demektir. Mücevherleri kaybetmek, zengin olma şansını kaçırmaktır. Altın madeni üzerinde çalışın - başkalarının haklarını kötüye kullanmaya çalışmak için.
 • Rüya yorumu Hasse Değerli metal sembolizmini olumsuz yönden ele alır. Altını görmek yanıltıcıdır, satın almak zahmeti boşaltmak, büyük miktarda mücevherleri yoksulluk görmek, sahte arkadaşlara hediye olarak kabul etmektir.
 • Ezoterik rüya kitabı altının sembolizmini bir harabe ve yoksulluk sembolü olarak görür. Hediye olarak altın alın - para, cüzdan veya mülk kaybına. Takı koymak - soyguna.

konsey

Altın takılarla gece görüşlerini sıkça ziyaret ediyorsanız, zengin bir insan olmayı hayal ediyorsunuz. Çok sayıda altın ürünle tekrarlanan hayaller, insanın dünyadaki nimetleri edinmesinin psikolojik ruh halini vurgular.

Videoyu izle: Gerçeğinden Ayırt Edilemeyen Sahte Altın Kuyumcuların Başını Derde Sokuyor (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send