Rüya yorumu

Neden buketlerde taze çiçekler hayal ettin?

Pin
Send
Share
Send
Send


Çiçekler - güzelliğin ve kokunun sembolü. Çiçekler evimizi süslüyor, törenler ve kutlamalar onlarsız yapamaz. Neden buketlerde taze çiçekler hayal ettin? Rüyanın yorumlanması, arsanın beraberindeki detaylara bağlıdır. Ayrıntılı olarak düşünün.

Genel yorum

Yorumun değeri çiçek türüne ve kalitesine bağlıdır. Bir buket içinde güzel kokulu çiçekler - her zaman bir rüyada iyi bir işaret. Solmuş veya kurutulmuş çiçekler bu kadar iyimser sayılmaz.

Yorumun farklılıkları aynı zamanda renklerdeki hareketlerinize ve özelliklerine de bağlıdır:

  • kapalı çiçek;
  • kır;
  • bahçe / seradan bitkiler;
  • bir buket satın al;
  • bir buket ver;
  • bir buket hediye olarak kabul edin.

Size bir buket çiçek ile sunulmuş bir rüya, bir rüyanın gerçekleşmesini, beklenmeyen bir neşe ve başarının gerçekleşmesini vaat ediyor. Bir rüyada rakibe çiçek verme şansınız olsaydı, yakın zamanda ilişkiniz daha iyi olacak. Genç bir kız bir buket hediye çekti hızlı bir evlilik.

Ne tür çiçek verdiğine dikkat et:

  • güller - romantik bir ilişki;
  • nergis ve laleler - yakında liyakatinize göre yargılanacaksınız;
  • karanfiller - başarınız kıskanılmış veya takdir edilmiş.

Bir rüyadaki kır çiçekleri gelecek olan duygularını bir partnerle birlikte anlatacak. İlişki kuracak, karşılıklı anlayış kazanacaksınız. Hayatta kibar bir romantik dönem sizi bekliyor, birbirleri için güzellik ve hayranlık dolu.

Tarla çiçekleri kıza sunulursa, yakında ikinci yarısı ve uyumlu bir ilişki dönemi ile karşılanacak. Romantizm, hassasiyet, saflık ve mutluluk - bu kır çiçekleri buketi ne peygamberlik budur. Bir rüyada kırmızı gelincik - yeni buluşma ile büyülenmek için.

Bahçe çiçekleri yeni karlar, gebe kalma ve refah içinde başarı vaat ediyor. Bir buket çiçek yapmak, hayatınızdaki benzeri düşünen insanları bulma çabasıdır.

Vazoda saksı çiçekleri ve buketleri ailenin rahatlığını, refahı, duyguların uyumunu ve ölçülen sessiz bir yaşam akışını ön plana çıkarır. Bütün evi çiçeklerle görmek - uyum, neşe ve ev başarısı. Ailen için en iyi günler geliyor.

Çiçekleri bir çiçek yatağına dikin, onlara dikkat edin, toplayın ya da sulayın - başarıyı, iyiliği, neşeli olayları tamamlamak için.

Hava çiçekleri arasında uçmak - iyi bir kar elde etmek ve finansal durumu iyileştirmek için bir şans. Değişim fırsatını kaçırmayın!

Rüya yorumu

Rüya Miller parlak bereketli çiçek buketlerinin bir miras alındığını habercisi olduğuna inanıyor ve çiçekleri soluyor - bir hastalık. Bir buket çiçegi - yeni, samimi bir hayranla tanışmak için. Bir buket at - sinir bozucu erkek arkadaşıyla ayrılmak için. Bir buket içinde çiçek yapın - duyguların tanınması için. Buket ufalanmışsa - nişan gerçekleşmeyecektir.

Rüya Vanga uyarır: bir buketden elde edilen dikenler ile bir hıyar, sevgiliden ayrılmayı önler. İhanete ve ihanete katlanmak zorundasın. Yere düşen çiçekler, sizden önemli bilgileri gizleyen düşmanlar hakkında uyarıyor.

Rüya yorumu Tsvetkova bir rüyayı bir buketle net bir şekilde yorumluyor: bir buket içindeki çiçekleri görmek - yeni hoş bir tanıma, sunulan bir buket çiçek - güçlü istikrarlı ilişkiler.

Müslüman rüya kitabı Çiçeklerin olduğu bir rüyayı, hedeflerin gerçekleştirilmesi için yeni fırsatların habercisi olarak yorumluyor. Solmuş çiçekleri görün - ihanet ve hayal kırıklığı için.

Sigmund Freud Renklerin sembolizminde yeni duyguların ve duyguların doğuşunu görür. Çiçek demetleri yeni bir hayranın ortaya çıkmasını, romantik ilişkilerin gelişimini ve karşılıklı sevginin mutluluğunu ön plana çıkarır. Kızlar için, tomurcukları içindeki çiçekler masumiyet kaybını önleyebilir. Çok sayıda çiçek, sevgili, geçici bir bacağından beklenmedik bir ayrılmayı tahmin edebilir.

Bitki çiçek, çiçek buketleri görmek, saksı çiçekleri satın almak. - her zaman daha iyi için değişim sembolü. Bir buket vermek ve almak, neşeli olaylar ve mutluluk içindir. Çiçekler gözyaşı - yeni tanıdıklara.

Çiçek çelenk örgüler - duruma ilham ve yaratıcı yaklaşım. Bununla birlikte, buketin içindeki çiçekler çirkin bir görünüme sahipse veya tamamen kuruysa, uyanık olun - bu, doğru hareketlerinizle önceden önlenebilecek gelecekteki olumsuzluk veya talihsizliklerle ilgili bir uyarıdır.

Renklerin sembolizmi her zaman kesin değildir: Bir rüyanın yorumlanması büyük ölçüde arsa algısına ve renklerle eylemlerine bağlıdır. Sadece yapay çiçekler iyiye işaret etmez.

Pin
Send
Share
Send
Send