Rüya yorumu

Neden bir rüyada uçmayı hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Uçuş özgürlük ve bağımsızlıkla ilişkilidir. Ancak, bağımsızlık ve özgürlük her zaman hoş ve arzu edilmez. Örneğin, işten çıkarılma aynı zamanda ondan özgürlük ve bağımsızlıktır. Neden bir rüyada uçmayı hayal ediyorsun? Uykunun yorumunu detaylı olarak düşünün.

Toplam uyku

Bir rüyada uçmanın sorunlardan kaçınmayı sembolize ettiği düşünülmektedir. Ancak “bulutlarda yükselen” ifadesiyle ilgili rüyanın farklı bir yorumu var. Bir kişi hafifçe canlanır ve etrafındaki herhangi bir değişikliği fark etmez. Bulutların içindeyken, rakipler yerinizi alabilir ve rakipleriniz sevdiklerinizin kalbini kazanabilir.

Düşmek ve kırılmak çok kötü bir işarettir. Bununla birlikte, hayalperest “düşme” sırasında uyanabildiyse, zor problemlerle ve koşullarla fazla kayıpsız başa çıkabilecektir.

Yorum, bu nüanslara bağlı olacaktır:

  • yalnız uçuş;
  • eklem;
  • kanatlarda;
  • uçan araç üzerinde.

Kendinizi cennetsel yüksekliklerde yükselen görüyorsanızBu, kariyerde hızlı bir yükselişe yol açabilir. Bununla birlikte, unutmayın: yüksekliği muhafaza edebilmek ve aniden düşmemesi önemlidir. Kariyer teşviki, daha fazla iş sorumluluğunu içerir, bu nedenle zafer yerine zafer zor bir dönem geçirir.

Karşı cinsten biriyle uçun - aşkın kısacık sevinçlerine. Ne yazık ki, romantizminiz kısa sürecek. Bir rüya gibi bir aile babası, mevcut evlilik ilişkilerini tahrip edebilecek anlamsız tanıdıklara karşı uyarır. Yabancı bir insanla aşk ilişkisi olmaması daha iyidir.

Zeminden alçak uçuş Hayalperest’in sıradan hedeflerinden bahsediyor. Başarılı olmak için, konvansiyonelliğin ötesine geçmeniz ve yanlış anlaşılma korkusundan kendinizi kurtarmanız gerekir.

Yaşlı insanlar hızlı bir şekilde ölüme yol açabilir.

Ulaşımdaki uçuşlar

Bir hayalin ne anlama geldiği süpürge üzerinde uçuyorsun? Bir süpürgede veya harçta uçmanın sembolü, büyünün peri masallarıyla ilişkilidir - cadı Baba Yaga. Bu rüya hayalperestdeki olağanüstü yeteneklerin keşfini ön plana çıkarır. Belki de yakında başkalarının düşüncelerini okuyabileceksiniz.

Bir stupa üzerinde uçan çifte yorumlama olabilir: ikamet yerinin değişmesi veya iş yerinin değişmesi.

Araba, bisiklet veya motosikletle uçun - Çabalarında büyük bir atılım. Ana hatlarıyla belirttiğiniz her şeyi gerçekleştirmeyi başaracaksınız.

Uçağı kendi kanatlarında görün - Hayattaki tüm planları uygulamak için başarılı bir fırsat. Rüya bir düşüşle sona ererse, hedeflerin gerçekleştirilmesinde karmaşık engellerin ortaya çıkması konusunda uyarır.

Genç bir kız için bir balon uçan bu iyi bir alâmettir: Yeni tanıdıklarınız sadece iyi bir arkadaş değil, aynı zamanda gelecekteki bir koca olacaktır.

Ezoterik rüya kitabına göre sıradışı bir araçta uçan (elektrikli süpürge, halı düzlemi vb.) yaklaşmakta olan yolculuğu sembolize eder.

Bir uçakta uçan ABC hayallerinin yorumuna göre, projenin veya bazı işlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını vaat ediyor. Doğru yoldasınız, seçilen yöne doğru ilerlemeye devam edin.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Hayallerin ABC yorumu bu hayali, maddenin üzerinde manevi bir yükselti, canlılık ve enerjinin yükselmesi olarak kabul eder. Bununla birlikte, bulutların üzerinde asılı kalmak, gerçeklikten ayrılmaya işaret eder: Hayalperest, kelimenin tam anlamıyla bulutlarda asılı durur. Arsa, hayalperestin bulutlara koşuşturduğu aynı anlama gelir.

Doğu Rüyası berrak gökyüzünde yükselen bir rüyanın hızlı bir şekilde yerine getirilmesi gibi davranır. Siyah kanatlar bir rüyada büyüdüyse, hızlı bir hayal kırıklığı vaat ediyor. Doğuda, bir rüyada uçmanın büyümeyi sembolize ettiği düşünülmektedir: yetişkinliğe kadar - fiziksel, yetişkinlikten sonra - manevi.

İmparatorluk Rüyası (Çin) yorumlamanın anlamını cinsiyete göre paylaşır. Kadınlar için, uçuş olumlu değişimlere işaret ediyor: Maddenin boyunduruğundan kurtulabilecek ve ruhu ile cennetteki yüksekliklere doğru yükselebilecek.

Erkekler için bu, iyiye işaret etmeyen gerçeklikten ayrılmanın bir işaretidir. Bir insan mali kaybını, toplumdaki pozisyon kaybını ve diğer rahatsız edici durumları bekleyebilir.

İslam Hayali düşmenin beklenmedik bir yorumunu sunar: hayalperest, hayallerine düştüğü şeyi elde eder. Ancak bu, toplumda statüsü yüksek olan insanlar için geçerlidir. Bir rüyadan düşmek sıradan bir insana iyi vaat etmez: hastalık ya da ölüm onu ​​bekliyor.

Pin
Send
Share
Send
Send