Rüya yorumu

Neden bir erkekle öpücük düşünsün?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayallerin gizemi her zaman mantıklı bir temele sahiptir. Bilinçaltı hayalpereste hayatı ve gelecekteki olayları hakkında önemli bilgiler iletir. Neden bir erkekle öpücük düşünsün? Bir rüyanın anlamını anlamak, pek çok ayrıntıya bağlı olacaktır.

Genel yorum

Bilinmeyen ya da hoş olmayan bir kişi size dokunursa öpücük her zaman neşeli bir olay değildir. Ayrıca, bir öpücük bilinçaltı ihanet olarak algılanır. Eğer bir rüyanda bir yabancıyla bir erkekle öpüşüyorsanız, bu arsa ihanetinizi önleyebilir - sizin ya da seçtiğiniz birinin

Uykunun tedavisi aşağıdaki ayrıntılara bağlı olacaktır:

  • seni öpen - sevgili, yabancı veya tanıdık biri;
  • kimi öptün - senin ya da başkasının adamı;
  • öpüşürken neler hissettin?
  • evli hayalperest veya yalnız.

Kötü yorum var karanlıkta öp - Sizin için büyük sorunlara yol açabilen döküntü olaylarını önler. Cevabı olmayan bir öpücük, yaşamda hayal kırıklığı ve sevilen biriyle ilişki vaat ediyor. Adam öpücüğüne cevap vermezse, hakaret veya erken ayrılma belirtisidir.

Ayrılmanın habercisi, içinde bir rüya olarak kabul edilir. erkek arkadaşın başka bir kızı öpüyor. Diğer kız erkek arkadaşını öperse, o zaman ona karşı hislerinden emin olamazsın. Seçtiğin kişiye daha güvenmelisin.

Ruhtaki nahoş ve rahatsız edici bir kalıntı ile bir rüya bırakır ölü kişiyi öp. Bu tür bir komplo, depresyonun başlangıcının yanı sıra, yaşamdaki tatsız bir dönemi gölgelemektedir. Bazen ölen kişinin öpücüğü, intihar düşüncelerine ivme verebilir. Bir psikoloğa danışın.

Boynuna öp Eğer sevilen biri onu rüyasında öperse, bir kıza erken bir düğün yapar. Gözlerinde bir öpücük - sırların açıklanması bir işareti. Alnındaki bir öpücük, genç adamın hislerinin soğukluğundan bahseder.

Eğer erkek arkadaşını hayal edersen

Evli bir kız için kocasıyla öpüş rüyada aile refahını ve uyumlu ilişkileri ön plana çıkarır. Bu rüya, hayaller dünyasında gerçek evli yaşamın bir devamıdır.

Eski erkek arkadaşıyla öp ilişkiyi düzeltmek için bir şans habercisidir. Hayaller dünyasında, insanların ruhları “buluşabilir”, yani bilinçaltı bir düzeyde birbirleriyle etkileşime girebilir. Birinin sevdiği birinin rüyasında ortaya çıkışı, sizinle buluşma isteğinden bahseder.

Ancak, eski beyefendinin öpücüğü ile rüya farklı bir yorumu vardır. eğer ilişkiyi yenilemek istemiyorsuno zaman bu rüya, kalbinizden seçilen yeni biriyle buluşmaya hazır olduğunuzu gösterir.

Sevilen biriyle öp rüya kitaplarının çoğu yakın mesafeyi ele alır. Üstelik, ayrılık, hayalperestin suçu olacak, çünkü adama ihanet ediyordu.

Başka bir rüya görüyorsanız

Bu rüya, bilinçaltınızın bu adamla tanışma arzunuzu gösterebilir. Bu sevdiğin kişinin sana yeterince ilgi göstermediği anlamına geliyor.

Eğer favorin varsa, ama hayallerin varsa başka bir erkekle / erkek arkadaşla öpüşmek- Seçtiğiniz kişi için duygularınızın güvenilmezliğinden bahsediyor.

Eğer bekarsanöpücüğü olan bir rüya, hoş bir adamla hızlı bir şekilde tanışmanızı sağlar. Bununla birlikte, eğer kız bir yabancıyı öperse, dedikodu onun etrafında dolanır. Arkadaşlarına güvenme.

Yakışıklı bir erkekle öpüşmeyi hayal ediyorsangerçekte görmediğiniz, ikinci yarı ile iyi bir ilişkiyi gösterir.

Eğer çirkin ya da çirkin yabancı bir adam tarafından öpülmüş olsaydın, aşk ve yakınlıktaki hayal kırıklıkları yakında anlaşılacaktır. Sadece sevdiğiniz tarafından değil, aynı zamanda tanıdık bir kişi tarafından da hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Kız erkek arkadaşı öper iyi olayları önemsemeyin. Etrafınızda çok fazla ikiyüzlülük var ve ayrıca kurnaz bir adamla tanışmak da mümkün. Dikkatli ol.

Pis bir adamla öpüş Kötü olayların habercisi: ya Alfonso ile buluşacaksın ya da yeni tanıdıkların karanlık bir geçmişe sahip olacak.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller karanlıkta gizli bir öpücüğü müstehcenlik olarak yorumluyor: kız erimiş hayatın eşiğinde. Hayalperest erkek arkadaşının bir arkadaşını öperse, o zaman yakında onunla birlikte düşerdi. Sevdiği birisini arkadaşına taciz etmek de onunla bir kavgaya yol açıyor: Seni uygunsuz davranışlarda bulunmakla suçlayacak.

Hassa Rüyası karanlıkta ya da tamamen karanlıkta gizli bir öpücüğü, yaşamı çözen bir uyarı olarak yorumlar. Kızın çok fazla hayranı var, ama yüreğinden seçilmiş kimse yok.

Ezoterik rüya kitabı Bir erkekle olan bir öpücüğü sevgili ile olan güven ilişkisinin yumuşak bir sembolü olarak yorumluyor. Ve farketmez, onu bir rüyada veya başka bir adamda öptü.

Yirminci yüzyılın rüya yorumu Bu hikayeyi değişken sembolizmde ele alır: Bir öpücük, kader ve ayrılıktan ayrılan insanlar için sevenler için bir buluşma sözü verir. Ancak, ayrılık ilişkilerde bir mola anlamına gelmez: geçici ve zorlanmış olacak.

Pin
Send
Share
Send
Send