Rüya yorumu

Neden bir rüyada dans etmeyi hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayaller birkaç türe ayrılır - uyarı rüyalar, peygamberlik rüyalar veya gündüz olaylarına bilinçaltı tepki. Neden bir rüyada dans etmeyi hayal ediyorsun? Bir rüyanın bir partiyi gölgelediği görüşü yanlış. Ancak, tercümanlar dansları olan rüyaları olumlu bir şekilde tanımlarlar. Arsa detaylarının sadece bir kısmının hatırlanması gerekir.

Genel yorum

Gördüklerinizin anlamını anlamak için hatırlamanız gerekir:

  • nerede dans ettin;
  • kiminle dans ettikleri;
  • ne dans;
  • Ne hissettiler?

Bir arkadaşın dans partneri mi yoksa yabancı mı olduğunu düşünmek önemlidir. Dansın dili sembollerin dilidir. Hareket halinde, kişi ruhunu, gizli dürtülerini ve arzularını, gerçekleşmemiş fırsatlarını veya bir şeyin umudunu ifade eder.

Antik çağda, bütün danslar ritüelisteydi ve bir insanın belli bir tanrının iradesi için umudunu dile getiriyordu. Ayrıca, ruhları rahatlatmak ve desteklerini almak için dans, avlanma veya savaştan önce düzenlendi. Modern anlamda dans, biraz farklı bir anlamsal yük ve sembolizm taşır, ancak modern dansla bir insan onun manevi özünü ifade eder.

  1. Bir rüyada dansın yorumlarından biri - dikkat çekmek arzusu. Bir insan iç çemberin dikkatinden yoksundur ve hareketlerdeki arzusunu gerçekleştirmeye çalışır.
  2. İkinci dans değeri bir rüyada, ruhun boşaltılması, gerginlikten kurtulma Aktif hareketlerden sonra ne kadar kolaylaştığını hatırlıyor musunuz? Vücudunuzun yeniden başlatılması gerekir ve bir rüyanın bir işaretini verir.

Bekar kızların dans vizyonu uzun süredir beklenen bir toplantıyı, kalbin seçilen kişiyle yapabilir. Ancak, bir rüyanın içindeki bir striptiz iyiye işaret etmez: alçakgönüllü saçma!

Festivalde mutlu danslar - Arkadaşlarıyla erken bir partiye. Bu rüya özellikle genç erkekler ve kızlar için olumlu. Keyifli bir tanıdık ve eğlenceli bir eğlence olacak.

Sahnede yalnız dans - iyi değil. İnsanınızı uzak ve geniş olarak tartışan, kötü niyetli isteklilerin incelemesi altındasınız.

Ölü biriyle dans etmek ne demektir?? Göreceli bir akraba gördüyseniz, rüya, yerli ya da bir tür aile sıkıntılarıyla olası bir karışıklığa karşı uyarır. Ölü akrabalar genellikle uyarmak için uyurlar. Ölen bir yabancıyla yapılan dans iyi değildir.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Ezoterik rüya kitabı bu hayali kas-iskelet sistemi ile ilgili sorunların bir uyarısı olarak kabul eder. Çift dansı - sevdiklerinizle olan ilişkinizdeki problemlere. Dans eden insanlara bakın - ev içi dertlere. Oyuncuları sahnede görün - başarılı insanların depresif bir duruma gelinceye kadar kıskanç olmalarını sağlayın.

Rüya rüyası gezgin Enerjik eğlence dansını gelecekteki sıkıntılar ve sıkıntılar hakkında bir uyarı olarak tanımlar. Solo dansınız ruhun şu andaki durumunu belirler: melodinin doğasına ve hareketlerin ritmine bağlıdır.

Rüya yorumu Hasse bu hayali olumlu yönde yorumlar: zenginlik ve onurunu yerine getirmeyi önemser. Ancak ikili dans, hayalperestin etrafındaki kıskanç olanlar hakkında uyarır.

Medea'yı hayal edin tek başına dansı tüm planların gerçekleştirilmesi olarak tanımlar. Bir partnerle dans ediyorsanız - desteğe ihtiyacınız yoktur, ki bu değildir. Tanıdığınız bir kişi görürseniz, gerekli desteği almak için onu size daha da yakınlaştırmaya çalışın. Kalabalığın içindeki kemerler iyiye işaret etmez: zorla yalnızlık dönemi sizi bekliyor.

Navlun Rüya Yorumu

Sigmund Freud solo dansta iyi bir alâmet görüyor - aşk ilişkileriniz yokuş yukarı gidecek. Bir rüyada dans etme arzusunun farkına varamazsanız, gerçekleşmemiş cinsel potansiyelden söz eder. Bir ortağa ihtiyacınız var, bir arama yapın.

İnsanların dans ettiğini görmek, ahlaki yasalarla kınan gizli tamamlanmamış arzulara sahip olmaktır. Bu aynı cinsiyetten sevginin veya geleneksel olmayan cinsiyetin arzusu olabilir.

Aile rüyası

Aile rüyası kitabı, sevdiği birisiyle dans etmeyi ahenkli ilişkilerin habercisi ve onunla tam bir anlayış olarak görür. Ritüel dans - gelecekteki zorluklar hakkında bir uyarı.

Hasta bir yerli kişinin dansı ani ölümüyle ilgili uyarıda bulunabilir. Ulusal bayram ya da düğündeki danslar - yaklaşmakta olan ailenin zorlukları. Belki de aileniz kötü sonuçları olan entrikaya çekilir. Solo dans - arzuların gerçekleşmesi için.

Evlenmemiş kızlar için sevdiklerinizle birlikte bir vals görmek - düğün kutlaması için. Delegeler seni sindirmezler, duygularını herkese göstermezler. Bununla birlikte, bir gelinlik içinde yalnız dans etmek üzücü olaylar vaat ediyor: dedikodunun nesnesi haline geldin.

Dans eden çocuklar her zaman neşeli değişikliklere ve etkinliklere açıktır. Aynı anlam, yaşlıların bir rüyanın dansıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send