Rüya yorumu

Neden bir rüyada patates kazma hayali?

Pin
Send
Share
Send
Send


Toprak, zenginliği ve bolluğu temsil eder, aynı zamanda, dünyanın sembolizmi, cenaze süreci ve mezarlık ile ilişkilendirilir. Patates yumruları yatırılan emek için bir ödül olarak algılanır. Bu rüya ne anlama geliyor ve komployu nasıl yorumlayalım? Neden bir rüyada patates kazma hayali?

Genel yorum

Gördüklerinin anlamı sık sık yeni bir büyük işin başlangıcına dayanır: maddi ödüller kazandıracak ciddi ve zor bir çalışma yapmanız gerekir. Uyku, işin “yorulmadan” yapılması gerektiği konusunda uyarır. Ancak, rüyada gördüğünüz yumruları hatırlamanız gerekir:

  • geniş, güzel ve pürüzsüz;
  • orta boy;
  • küçük ve yeşil;
  • çürümüş ve şımarık.

Büyük ve güzel görünüşte patates - sevinç.Çürümüş şımarık yumrular - hayal kırıklığına uğratmak için: emeğin sonuçlarından memnun kalmayacaksınız veya kar yerine zarar göreceksiniz. Eğer bir işe başladınız ve bu hayali gördüyseniz - sonuç vermeyen bir işe başlamamak daha iyidir. Bir anlaşma başlattıysanız, eşiniz tarafından aldatılabilir - dikkatli olun.

Bitki patates - gelecekteki finansal başarıya. Yakında size yeni bir proje ya da kar getirecek karlı bir iş teklif edilecektir. Ancak, iş çok uzun bir süre olacak. Patates ekim, yetiştirme ve hasat işlemi her zaman zaman alıcıdır.

Patatesleri nasıl kazdığınızı hatırlayın - ellerinizle veya bir kürekle? Yumruları kürekle kazarsanız, bazı gizemlerin yakında ortaya çıkacağı veya gizli gerçeklerin keşfedileceği anlamına gelir. Etkinliğin yaşam için olumlu bir anlamı olacak - alınan bilgilerin faydası olacaktır.

Ellerinle patates kazmak - iyi değil. İşyerinde sizin için "kazı" yapan biri bilgiyi bulur ve bilgiyi zararlı maddeye kullanır. Planlarınızı kimseyle paylaşmayın, düşmanlara entrikalar için döllenmiş toprak sağlamak için kendinizle ilgili ayrıntıları anlatmayın.

Yumrular kazmak ve yorgun hissediyorum - Gücünü korumalısın, fazla zorlama. Vücut, sadece dinlenmeniz gerektiğini işaret ediyor. İsteksizlikle kazmak - Zor işlerden kurtulma, başkalarının omuzlarındaki sorumluluk yükünü değiştirme arzusu.

Eğer bir şansın varsa ölü bir kişiyle patates tarlasında çalışmakpanik olmamalı: bu hikaye olumsuz olaylara gölge düşürmüyor. Rüya yorumu, hava durumunu veya yolculuğu değiştirmek için rüyaları ölülerle yorumlar. Tapınağı ziyaret et, gerisi için bir mum koy ve endişelenme.

Patates hasat ise evlenmemiş bir kızın hayalini kuruyorsa, bir değişiklik beklemeliyiz - düğün hemen köşede. Sevgili ile yumrular kazmak - güçlü ve güvenilir bir evlilik bulacaksınız.

Yumrular yabancı bir bahçede kazmak - pozisyonlarından memnun olmamak. Diğer insanları kıskanıyor, onları daha başarılı ve başarılı buluyorsun. Kıskançlık, depresyona ve hastalığa neden olabilir, bu nedenle bu his ortadan kaldırılmalıdır.

Rüya kitaplarının yorumlanması

Ezoterik rüya kitap Tsvetkova Bu arsayı, çok az veya hiç ödenmeyecek olan yaklaşmakta olan sıkı çalışma olarak yorumluyor. Ellerini kaz - iş çok fazla güç alacak, yorucu olacak.

Rüya Miller Finans veya kariyer ile ilgili olumlu olayları ön plana çıkarır. Çürüyen yumrular kazma - kaygısız gün sona erdiğinde, işe almak zorunda. Patatesleri kaynatın / kızartın - karlı veya yarı zamanlı bir iş bulacaksınız. Miller ayrıca bu hikayenin toplumdaki başarıdan bahsettiğine de inanıyor: Çabalarınız boyunca saygı göreceksiniz. Bitki yumrular - bir rüyanın gerçekleşmesi için. Çürümüş yumrular - hayal kırıklığı ve kayıplara.

Freud Bu hikayede kariyer basamaklarını yukarıdan görüyor. Şaşırtıcı bir başarı bekleyeceksiniz, yaşam kalitesi artacak: kendinizi hiçbir şeyden mahrum bırakmayacaksınız. Bununla birlikte, çürümüş yumru kökleri olumlu değişiklikler göstermez: yaşamda siyah bir çizgi, hastalık ve hayal kırıklığı sizi bekliyor. Masanın üzerine haşlanmış patates - akrabaların gelişi için. Yumru köklerin kazılması iyi değil: yetkililerden azarlanması.

Wang Patates yumrularında hayattaki önemli olumlu değişiklikleri gördüm: Beklediğiniz şey yakında ortaya çıkacak. Haşlanmış patates yemek - yetkililerin nimetine. Durumda, maaş artışında veya nakit bonusta bir artış beklemelisiniz. Bitki yumruları - yeni iş olanakları için. Evlenmemiş kızlar başarılı bir evliliği hayal ederler.

Pin
Send
Share
Send
Send