Rüya yorumu

Bir rüyada rüya görmek ne anlama geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir rüyada rüya görmek ne anlama geliyor? Rüya kitaplarının bu rüyanın tek bir yorumu yoktur: rüyanın anahtarı tamamen arsanın özelliklerine ve hayalperestin rüyalar dünyasındaki olaylara duygusal tepkimesine bağlıdır. Psikologlar ve ezoterik bu olayda sadece bir rüyanın yorumundan tamamen farklı bir anlam görüyorlar.

Genel yorum

Psikologlar, rüyada rüya gören, aydınlanmış bir bilinçle donatılmış, bilinçaltının sırlarını kavrayabilen ve hayatlarını kontrol edebilen insanları tanımlar. Bir rüyada rüya görmek insanlara seçilebilir, herkese böyle bir yetenek verilmez. Bununla birlikte, bazen rüyalarda açıklama gerektiren anlaşılmaz sahneler ortaya çıkar. Onları nasıl çözebilirim?

Yorum, görülen komploun detaylarına bağlı olacaktır:

  • nerede uyudun;
  • kiminle yattın;
  • ne zaman uyudun

Doğada uyku - Bir iş gezisinde veya tatilde keyifli bir yolculuk için. Kirli bir odada kirli bir yerde uyumak iyi değildir: böyle bir rüya yakın insanlarla ve aile üyeleriyle ilgili sorunları ve yanlış anlamaları önler. Akrabaların doğru zamanda ve doğru zamanda desteklenmesi gerekmeyecektir.

Binanın çatısında uyuyun - Hayattaki hızlı değişikliklerin iyi bir işareti. Başarının zirvesinde olacaksın. Uyku sakinse ve kötü hava belirtileri yoksa, tasarlanan planların uygulanması başarılı olacaktır.

Kendinizi aynı yatakta sevdiklerinizle bir rüyada görün - Durumu geciktirmek için. İlişkiniz belirsiz kalacak: inisiyatifi kendi elinizde tutun. Ölü adamla uyu - sağlık için. Böyle bir rüya insanları korkutur, ancak yaşamdaki olumlu olaylara öncülük eder.

Sessizce uyuyan bebeği görün - Olumlu yaşam olaylarının seyri ve bir insanın huzursuz uykusu - deneyimler ve problemler.

Kendinizi uykuda görüyorsanız ve uyanamıyorsanızBelli bir rüya çözülmemiş bir yaşam sorununa karşı uyarır. Bu durumdan bir çıkış yolu bulmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Pek çok rüya kitabı, bir rüyada uyanmanın imkansızlığını ciddi bir hastalık ya da sorunların yaklaşımı olarak yorumlamaktadır; Freud, bu hayali kendisini çerçeveye çekmemeye ve düşünce ve davranışlarda özgürlük kazanmayacağının bir uyarısı olarak görür.

Rüya kitaplarının yorumlanması

En yeni rüya kitabı uyardı: Bu rüya uzun bir hastalık yaratıyor. Kendini uyurken görmek, yaşam üzerinde olumlu bir etki yaratmaz.

Aile rüyası Bir arkadaşın ihaneti hakkında uyarır, tatsız olaylara hazırlanmanızı önerir. Bir rüyada uyu - Etrafında neler olduğunu görmüyorsun.

Modern rüya kitabı Şunu düşünün: kendinizi uykuda görmek, çift yaşam sürdürmek demektir. İyi bir insana karşı ikiyüzlüsün, endişeleniyorsun. Bir rüyada görülen mutlu bir rüya - yaşamdaki hüzün için.

Rüya yorumu 2012 gözlerinizi olaylara açmanız gerektiğini düşünüyor, etrafınızdaki gerçek resmi görün.

Geleceğin hayalini kur hayati konuların benimsenmesine acele etmemek, daha sonraya ertelemek ve ertelemek için tavsiyelerde bulunur.

Rüya kayalar güven verici: Bir rüyadaki rüya görme, hayalperest olumlu duygular yaşadıysa, iyi yaşam umutlarını öngörür.

Yorumlanması denise lynn rüya Bu hayali vücudun ek dinlenmeye ihtiyacı olarak kabul eder. Ayrıca, bir rüya tutumunuzu değiştirmek için bir isteksizlik, radikal değişim korkusu gösterir. Kendi dünyanda rahatsın, hiçbir şeyi değiştirmek istemiyorsun.

A'dan Z'ye Rüya yorumu Bu rüyanın komplosunda sevilen birinin ihanetine dair bir uyarı görüyor. Siz uyurken, aşk ilişkisi arkanızda gelişir.

Ezoterapistler ve psikologlar ne diyor?

Psikologların bu rüyaya bakış açısı, rüyadaki yaşam durumunun yeniden yaratılmasıdır. Bir kabus görüyorsanız, o zaman gerçek hayatta tehlike size dokunmaz: zaten rüyanızda, yaşamın farklı bir gerçekliğini deneyimlediniz. Kabus bir insanın hayatı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir!

Bir rüyadaki olayları kontrol edebilir ve kontrol edebilirseniz, gerçek yaşamınızın akışını istediğiniz yöne değiştirebilirsiniz. Bir rüyada uykuyu yönetmek, yaşam olaylarını programlamak için eşsiz bir fırsattır. Bu beceri özellikle berrak rüya kurslarında eğitilmiştir.

Rüya kurgusunu gördüğü şeyi gerçek hayata nasıl çevirebilirim? Bunu yapmak için, uyandıktan sonra, aklınızdaki uyku olaylarını birkaç kez "oynatın", bunları düzeltin. Üzücü bir sona sahip bir rüyada bir rüya gördüyseniz, sadece mutlu bir sona sahip olayların yeni bir finalini oluşturun. Yavaş yavaş hayatınızı rüyalar yoluyla kontrol etme yeteneğini kazanacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send