Rüya yorumu

Neden çiğ çiğ tavuk yumurtasının hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüyalarda fantastik sahneler, kabuslar ve gerçekçi resimler görebilirsiniz. Çiğ tavuk yumurtasının hayalleri nelerdir? Yumurtalar ortaya çıkan yaşamın bir simgesidir ve kırılmış kabukları farklı algılanabilir. Uykunun doğru yorumlanmasını ne belirler?

Tavuk yumurtası ile ilgili rüyaların genel yorumu

Yumurtaların sembolizmi her zaman tek bir yoruma indirgenir - yeni, haberler, başlangıç. Bunlar bizim fikirlerimiz, hayallerimiz ve planlarımız. Kabuğun bütünlüğünün imhası, gelecek için umutlarımızın imhası olarak algılanır.

Bir rüyada, herhangi bir biçimde tavuk yumurtası görebilirsiniz - çiğ, kızartılmış, haşlanmış, bütün ve kırılmış. Rüyanın yorumlanması, bu arsanın beraberindeki ayrıntılara bağlı olacaktır:

  • orada kaç tane yumurta vardı;
  • bulundukları yer;
  • renkler neydi;
  • ne gibi önlemler alındı.

Yumurta sadece yeninin doğumunun bir sembolü değil, aynı zamanda ailenin bütünlüğünü de gösterir. Büyük çiğ yumurtalar Aile refahını, mutluluğu ve refahı sembolize eder. dövülmüşbuna göre, yıkım ve yoksulluk anlamına gelecektir.

Hamile kadınlar için kadınlar böyle bir rüyanın iyi olmadığını görürler. Bu hamileliğin sona ermesi olabilir. Acil olarak analizleri yap, jinekoloğa yönlendir. Ancak, yumurtadan çıkmış piliçler görürseniz, bu rüya başarılı bir doğum habercisidir.

Erkekler ve kızlar için yumurtadan çıkan tavuklar, amaçlanan hedeflerin veya eğlenceli bir olayın başarıyla tamamlanmasını önler. Bu iyi bir işaret.

Bir rüyada yumurtaları çırpın iyi değil. Arsa umutların, kırılmış hayallerin ve sıkıntıların çöküşünü ön plana çıkarıyor. Gelecekte doğru olanı yapıp yapmayacağınızı düşünün? Yumurtalar çürüdüyse, arkadaşların ihaneti yüzünden sorun çıkacak.

Düğün arifesinde bir rüya gör - ayrıca iyi değil. Kutlamayı bir süre ertelemek daha iyi.

Uykunda çiğ yumurta iç - birinin boynuna oturmak, bağımlı olmak arzusu. Çiğ yumurta yemek bir hastalıktır. Fry yumurta - hayattaki kayıplara ve sorunlara, akrabaları ile skandal.

Yumurta kabuğunu görün yumurta sarısı ve beyaz olmadan - yaşamda bir değişiklik bekleyin. Yaşam aşamasını tamamladınız ve şimdi yeni zamanlar geliyor.

Kırık yumurta al - dolandırıcıların kurbanı olmak. Yabancılar tarafından önerilen şüpheli iş için yetinmeyin.

Olumlu yorumlar arasında sorunların çözümü not edilebilir: Zor bir durum aniden güvenli bir şekilde çözüldü.

Çiğ yumurtalarla ilgili rüya kitaplarının yorumlanması

Rüya Miller Tavuk yumurtasının sembolizmini olumlu taraftan ele alır ve kırılır. Miller’e göre, bu bir rüyada yemek yemediyseniz iş dünyasında hızlı bir başarı sağlar.

Ezoterik rüya kitabı soruyu olumsuz düşünür: Bu rüya, yaşamın tüm alanlarında başarısızlığa, tam bir fiyaskoya işaret eder. Kadınlar için, rüya kısırlığı önler.

Veles rüyası kırık tavuk yumurtasına ciddi bir hastalık uyarısı olarak bakar. Hayalperest yumurtayı kendisi kırarsa, yakında bir akrabası ölecek.

Ezop Rüyası Yumurta kırma sürecini kızarıklık yapmamak için daha yüksek güçlere bir uyarı olarak yorumlar. Boş kabuk bir hastalık konusunda uyarır ve çift sarısı hassas bir durum hakkında uyarır. İki sarısı görmek - belirsiz bir konumda olmak, çıkış zor olacaktır.

Wang Yumurtalarda evrenin bir sembolü gördüm. Ona göre, yumurta yenmek evrenin kozmik tehditle ilgili bir uyarısıdır.

Çingene rüya kitabı Evdeki kavga hayalini yorumlar. Yumurta sarısı ya da protein içeren çamaşırlar - fişinizi bekleyen düşmanların peşinde.

Fransız rüya kitabı bu hayali bir siyah grubun oluşumu hakkında bir uyarı olarak kabul ediyor: Yaklaşan olaylardan üzüleceksiniz.

konsey

Eğer rüya kitapları arsanın farklı bir özelliğini verirse, bu rüyayı nasıl yorumlayabilirim? Her şeyden önce, sezgi sesini, iç bağırsakları dinleyin. Rüyada neler yaşadın, hangi duyguları? Hayal kırıklığına uğradıysanız ve üzüldüyseniz, rüyayı hatalı adımlar atmamak için bir uyarı olarak yorumlayın. Eğer neşeli bir yükseliş yaşadıysanız, kırılmış yumurtalar durumun başarılı bir şekilde çözüldüğü konusunda uyarır.

Uykunun anlamı hakkında kesin bir sonuca varmadan önce içsel duygularınızı dikkatlice dinleyin. Bununla birlikte, çürük tavuk yumurtası - kırılmış veya bütün - yaşamdaki negatifleri daima kehanet eder. Boş bir kabuk boş bir vakayı gösterir: belirleyici adımlar atmamalısınız? Ancak, zaten bir işe başlamışsanız, boş kabuk başarılı bir sonuç için uyarır: hedefe ulaşıldı.

Bir rüyalar günlüğü tut, gördüklerini detaylıca yaz. Bilinçaltımıza gönderilen ince dünyanın görüntülerini anlamanız sizin için daha kolay olacaktır. Zaman geçtikçe, bilinçaltının yaratıcı diline hakim olacaksınız ve bir kelimenin tam anlamıyla, bir hayal yoluyla evrenin herhangi bir mesajını anlayacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send