Rüya yorumu

Kaşıntılı göbek: omens ayrıntılı bir yorumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Ezoterizm açısından bakıldığında, göbek hayati güçlerin yoğunlaştığı enerji merkezidir. Özellikle kaşıntı olmak üzere, karın içindeki çeşitli duyuların belli nedenlerden dolayı meydana geldiğine inanılmaktadır. Bu yazıda, kızların ve erkeklerin midelerinin neyin kaşındığını ve hangi olaylara hazırlık yapılması gerektiğine bakacağız.

Mide neden tırmalamak için?

Karındaki kaşıntı öncelikle enerji içeriğini gösterir. Çoğu zaman, bu duygu bir insan bir şey için üzülürse, stres altındaysa, arzuların yerine getirilmemesi konusunda endişelenir veya kendi içindeki duyguları bastırırsa ortaya çıkar. Enerji açısından, tüm negatifler midede yoğunlaşır - endişe, korku, güvensizlik, vb. Birikmiş negatifin miktarının ve kütlesinin aynı zamanda karın boyutuna da bağlı olduğuna inanılmaktadır.

Eğer mideniz aniden kaşınmaya başladıysa, bu, yaşamda gerçekleşmek üzere olan veya mevcut problemlerin üstesinden gelmek için zamanın geldiği önemli olayları gösterebilir. Kızın midesinin neye dikkat ettiğini anlamak için, bazı nüansları göz önünde bulundurmanız gerekir:

 1. Genç bir kızın midesi kaşınıyorsa, zor bir yaşam süresi için hazırlık yapmalıdır. Yakın gelecekte hayal kırıklığına ya da özlemine katlanmak zorunda kalacak. Çifti olanlar için, kader uzun bir ayrılık ya da ayrılıktan kaçınır. Ancak, nadir durumlarda, bu kaynağın genç kızlara erken gebelik veya evlilik vaadi vaat ettiği belirtilmelidir.
 2. Evli bayanlar için, karın içindeki uyuz negatif bir işarettir. Eşle olan ilişkide bir bozulmaya işaret ediyor ve onları güçlendirmek için adımlar atmazsa, dava boşanabilir.
 3. Mide kaşıntı yaşlı kadın yalnızlık habercisi. Kendi başına baş edebileceği zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacak.
 4. Gebe kızlarda, karın bölgesindeki uyuz fizyolojik nedenlerle, yani cilt gerginliği ile ilişkilidir. Fakat uzun süre durmayan güçlü bir kaşıntı varsa, başı belada olabilir. Ayrıca, eski inanışlara göre, bu alâmet, çocuğun kötü karakterini gösterir, kaprisli ve yaramaz olacak.

Mide bir erkek tarafından çizildiğinde, genellikle aşağıdaki olayları önler:

 • kavga ya da sevgili ile yanlış anlama;
 • şiddetli kaşıntı - finansal kayıplar veya finansal pozisyonun bozulmasına;
 • göbeklerdeki uyuz - kar etmek, kariyer basamaklarını ve diğer başarıları artırmak.

Yaşlılıkta bir erkekte şiddetli bir kaşıntı olursa, bu genellikle kendisini yalnız hissettiğini veya kasıtlı olarak kendisini toplumdan gömdüğünü gösterir. Durum sadece size veya arkadaşlarınıza yakın olan kişilerle iletişim halinde düzeltilebilir.

Kaşıntının lokalizasyonu

Belirtilerin daha ayrıntılı yorumlanması için, kaşınmanın tam olarak bulunduğu yere dikkat etmek gerekir.

 • Göbek bölgesinde. Kadınlar için bu işaret yakın gelecekte hamile kalma şansının yüksek olduğunu gösteriyor. Bu işaret, genç bir kıza sevgili ve özleminden uzun bir ayrılık vaat ediyor. Erkekler için göbek çevresindeki uyuz genellikle kariyer ve işlerde başarıya işaret eder.
 • Alt karın Bu işaret, sık sık akraba veya yakın insanlarla ilişkili olan sorun yaklaşımını işaret eder. Uyanık olman gerekiyor, çünkü Birisi seni kandırmaya çalışacak.
 • Üst karın. Bu bölgedeki kaşıntı, misafirlerin veya muhteşem bir şölenin gelişini müjdeliyor. Ayrıca aşırı yemekten kaçınmak ve alkollü içecek tüketimini en aza indirmek için diyetinize dikkat etmeniz gerekir, çünkü Sağlık problemleri ortaya çıkabilir.
 • Haber göbek Eğer midenin tamamı çizilirse, bu, bir kişinin yakında sorun yaşamayacağı ve nahoş olacağı beklendiğini gösterebilir. Olası aldatma veya sevdikler tarafından ihanet. Geceleri kaşıntı olursa, hoş olmayan bir sürprizle karşılaşmanız veya kötü haberler duymanız gerekir.

Çoğu zaman, mide her şeyi kalbe yaklaştıran ve herhangi bir nedenle endişelenen insanlarda kaşınır.

Haftanın günlerine göre yorumlama

Yakın gelecekte yaşamda hangi değişimlerin sizi beklediğini ve neye yol açacaklarını bulmak için, karnınızın tarandığı haftanın hangi gününe dikkat etmelisiniz.

 1. Pazartesi - önemli bir toplantı veya uzun bir yolculuk için.
 2. Salı - kötü haber, sıkıntı veya sevdiklerinizle yanlış anlama.
 3. Çarşamba - ilginç bir tanıdık veya yeni bir romantik ilişkinin başlangıcına.
 4. Perşembe - arkadaşların şirketindeki eğlenceli bir eğlence için.
 5. Cuma - iş dünyasında başarı ve planların uygulanması.
 6. Cumartesi - Her türlü çabayı gösterirseniz, çabucak üstesinden gelebilecek zorluklarla yüzleşmeniz gerekecektir.
 7. Pazar - hoş bir sürpriz, hediye veya nakit kar için.

sonuçlar

 • Mide bir enerji merkezidir, bu nedenle bu alandaki herhangi bir duyum önemli olayları ve bir bütün olarak kişinin durumunu gösterebilir.
 • Çoğu durumda, bir işaret yakında karşılaşması gereken sorunları ve sorunları belirtir.
 • Bazen karnın kaşınması bir kızın erken hamileliğini ön plana çıkarır.
 • Göbek yakınında bir kaşıntılı hissi genellikle başarı veya kar gösterir.

Pin
Send
Share
Send
Send