Rüya yorumu

Neden bir rüyada bir yılan ısırığı hayalini kuruyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Yılan en sık saldırganlık, acı, zehirle bağlantılı ilişkilere neden olur. İnsanlar, özellikle toplantı aniden olduysa, onlarla “arkadaş olmak” yerine bu sürüngenlerden korkma eğilimindedir. Böyle bir tepki haklı, çünkü yılan ısırıkları ölümcül olsa bile çok tehlikeli olabilir. Yılanın ısırdığı rüyalar kesinlikle herkesi ilgilendirir, çünkü, kural olarak, bu tür rüyalar unutulmazdır ve onlardan sonra tatsız bir tat alır.

Uykunun genel yorumu

Yılan, bilgeliğin kişileşmesidir, ancak bu sadece efsanevi ve edebi kaynakların bir ürünüdür, fakat gerçek hayatta bir tehdit oluşturuyor.

Bir hayvanın bir rüyada ortaya çıkışı her zaman kötü bir işaret olarak değerlendirilir. Bu tür rüyalar düşmanlarınızın parçası olan çatışmaları, hastalıkları, sorunları, kurnaz ve kurnazlığı önleyebilir.

Yılanın başka birisini ısırdığı en iyi değer ve hayal değil. Çoğu zaman, başkalarına karşı sahtekârlık ve sahtekârlıktan bahseder.

Bir yılan tarafından ısırıldığın bir rüyaya hiç dikkat etmeyin, eğer bu gün sürüngenleri gerçekte karşılaştıysanız - teraryumda, bir filmde, doğada bir ahlaksızlık sırasında, vb.

Uyku uyarısı

Yılan ısırığının olduğu rüyalar, bütün rüya kitapları tarafından uyarı niteliğindedir. Bu tür rüyalarda, en savunmasız lekeleriniz açığa çıkar ve kötülük yaklaşma konusunda bir uyarı vardır.

Ancak, pratik olarak herhangi bir şartı etkilemeye çalışabiliyorsanız, kader darbelerini beklemek, buna değer mi? Uykudan, yararlı bir tavsiye veya öneri çıkarabilirsiniz. Arsa durum detaylarını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Rüya inceliklerini

Bu gibi anların yorumunu etkiler:

1. Yılanın ıslandığı yer:

  • El - Biriyle ciddi bir çatışmaya varmak, bu tür olayların gelişimi için ahlaki olarak hazır olun, durumu kontrol altında tutmak
  • Bacak - düşmanın sinsi planları için, bu yüzden çevreye dikkatlice bakın, ödün vermek için sebep vermeyin
  • Parmak - parmak elindeyse, düşman maddi değerlerinizi hedef alır; eğer bir ayak ısırılırsa, düşmanın çabaları moralinizi sallamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, her iki durumda da, iyiliğiniz ve huzurunuz için dikkatli olun ve savaşın.
  • Boyun - canlılığın zayıflaması, kırılganlık, dolayısıyla geçici olarak risklerden kaçının.

2. Yılan renginin görünümü:

  • Beyaz - kargaşaya, güçlerini rasyonel bir şekilde dağıtamazlar, bu yüzden yaşam değerlerine olan tutumunuzu tekrar gözden geçirin.
  • Siyah - Tanıdık olmayan kişilerin hoş olmayan davranışlarına ihanet etmek, böylece arkadaşlarına güvenmemek ve kapatmak zorunda kalmamalısın
  • Yeşil - Sizin tarafınızdaki olayların istenmeyen şekilde zorlanmasına karşı, “ateş etmeyin”, durumlar hakkında düşünmeyin ve hızlı kararlar vermeyin.

Yılan ısırığı rüyası

Miller'ı hayal et. Bir yılan ısırmasının rüyası, şöhretinizin sıkıntı, kavga ve fiyaskolarını gerektirir. Bir ısırıktan sonra onu öldürdüyseniz ya da öldüyse, gerçekte tüm zorlukların üstesinden gelmek daha kolay olacaktır.

Rüya Maya Maya. Rüya yorumu, düşmanlara karşı mücadelede kaybınızı tahmin eder. Bu rüyadaki hayvanlar düşmanlarınızla özdeşleştirilir.

Eğer ısırık aniden meydana gelmişse, örneğin, ormanın içinde yürürken ve bu ana hikaye değil, pişman olacağınız nahoş bir durum olacaktır.

Vanga'yı hayal et. Peygamber, bir yılanın ihanet ve hayal kırıklığı hayalleri tarafından ısırıldığına inandığına inanıyor.

Longo'yu hayal et. Isır - ihanete. Yılan ısırıldıktan sonra ölürse, hain yenilecektir, ancak itibarınızı geri kazanmak için çalışmak zorunda kalacaksınız.

Morpheus'un rüyası. Rüya yorumu, rüyanızdaki yılan derisinin, bir insanın iç çemberdeki kısmına ihanet sembolü olduğunu gösterir.

Eğer engerek seni ısırmazsa, o zaman tam tersi doğrudur - diğerleri davranışlarından muzdarip olur.

Nostradamus'un rüya yorumunu. Böyle bir rüyadan sonra yazar yakında büyük bir skandal vaat ediyor. Bununla birlikte, kararların tutarlılığı ve müzakeresi ile durumu sizin için olumlu ve faydalı bir şekilde "çözüme kavuşturabileceğinizi" belirtti.

Uykunun doğru yorumlanması için uykunun detaylarını analiz etmek, onları gerçek yaşam olaylarıyla karşılaştırmak, belirli olaylar, insanlar ve nesneler arasında bir bağlantı bulmak gerekir. Bu nedenle, bir yılan gördüğünüzde ve özellikle sizi ısırdığında çevrenize yakından bakın, kısıtlanın ve dikkatli olun.

Hayal kitaplarının sizin için problemlerinizi çözmeyeceğini, ancak sizi korkutmaya niyetli olmadığını hatırlamak önemlidir. Sadece hayatta sadık bir lider ve danışman olabilirler.

Pin
Send
Share
Send
Send