Rüya yorumu

Yalnızlıktan Wonderworker'a en güçlü dua

Pin
Send
Share
Send
Send


İnsan sosyal bir varlıktır. Yaşamının başlangıcında ailesi ve diğer akrabaları ile çevrilidir, zamanla kendi ailesini oluşturmak için olgunlaşır ve olgunlaşır. Ancak şimdi tüm insanlar diğer yarısını bulmayı başaramaz, bu daha sonra yaşamın bir arkadaşı veya eşi olur. En başarılı insanlar bile çoğu zaman yalnızdır. Ancak yalnızlık bir cümle değildir. Ondan kurtulabilirsin ve Ortodoks Kilisesi, dualar aracılığıyla yapmanı önerir. Yalnızlığın en güçlü dualarından biri, Wonderworker Aziz Nikolaos'un duasıdır.

Bir çok inanan, Aziz Kullanışlı Aziz Nikolaos'a saygı gösterir ve yalnızlığı ortadan kaldırma isteği de dahil olmak üzere çeşitli taleplerde bulunur. Yalnızlık - iç karartıcı bir durum. Tabii ki, hoşuna gidenler var, ama yine de çoğu insan buna katlanmakta zorlanıyor. Yalnız insan en çok depresyonda ve depresyondadır. Genellikle ilgisizlik, can sıkıntısı, hüzün ve her şeye ilgisizlik ve herkes özlemine katılır.

Samimi bir dua zor zamanlarda rahatlama sağlayabilir. Onun sayesinde her insan ruhunda huzur bulabilir, çünkü dua Yüksek Kuvvetler için rahatlık ve yardım için bir çağrıdır. Ruha derin bir inançla dua ederseniz, saf bir yürekten Rab Tanrı, Havari Nicholas ve diğer azizler kesinlikle sizi duyacak ve size aşk ve evlilikte gerçek mutluluğu tanıma fırsatı verecektir.

Yalnızlıktan ve dua ritüelinden, Meraklı Nicholas'a en güçlü duaların metinleri

Aziz Büyük Aziz'e sormak için birkaç dua metninin yardımıyla yalnızlıktan kurtulabilirsiniz - aşağıdakileri okuyun.

Nicholas Wonderworker: yalnızlıktan en güçlü dua

Bu dua günlük olarak telaffuz edilmelidir (kilise ihmal edilmeksizin en az 40 gün arka arkaya okumayı önerir). Aşağıdaki bu metnin kullanımını ima eden ibadet töreni üç aşamadan oluşmalıdır:

  1. Öncelikle St. Nicholas'tan size değerli bir arkadaş veya yaşam partneri göndermesini istemeniz gerekir. Bu istek kendi sözlerinizle yapılır. Gelecekteki eşinizde veya eşinizde görmek istediğiniz özelliklerin belirtilmesi gerekir.
  2. “İdeal” in ikinci yarısının portresi derlenip seslendirildikten sonra, kutsal yaşlıya, kişisel hayatınızı nasıl görmek istediğinizi (mümkün olduğu kadar detaylı) anlatın.
  3. Aziz Nikolaos’un, Wonderworker’ın imgesinden önce dua edin ve sonunda, Tanrı’nın yaşam amacınıza ilişkin iradesini size açıklamasını isteyin.

Hoşça Nikolai'ye hitap eden yalnızlıktan kaynaklanan güçlü bir duanın metni şöyle:

Kader değiştiren Hoş Nicholas'a bir başka güçlü dua

Bu duanın görevi, öncekiyle karşılaştırıldığında daha kapsamlıdır. Dua eden bir kişiyi yalnızlıktan kurtaramaz, aynı zamanda kaderini daha iyi hale getirir. Duaya “kaderi değiştirmek” denir diye şüphe yok.

Bu metnin kullanımıyla ibadet töreni karakteristik özelliklere sahiptir:

  1. Gizli. Herhangi bir dua (bunun da dahil olduğu), azizle dua eden kişinin kişisel bir sohbetidir, bu nedenle, hayırsever olan Nicholas'a hitap etme konusundaki planlarınızda kimseyi başlatmaya değmez.
  2. Hazırlanması. Aynı durum, çoğu dua için de geçerlidir ve bir hafta boyunca tapınak, cemaat, çok hızlı, bir hafta boyunca süren itiraf ziyaretidir.
  3. Bir dua söylerken yalnızlık ve sessizlik. Doğrudan kilisede ya da evde, Aziz Nikolaos'un ikonunun önünde dua edebilirsiniz. Mümkünse lambayı yakmalısınız. Tabii ki, dua bir simge olmadan okunur, ancak aziz görüntüsünün önünde metni telaffuz birçok kez verimliliği artırır ve sonucu daha da yaklaştırır.

Nicholas’a dua edişinin “Kaderi değiştirmek için” Wonderworker’ın metni şöyle:

Yalnızlıktan gelen bir duaya sorumlu bir şekilde yaklaşılmalıdır: sarsılmaz bir inanç, samimiyet ve iyi niyetlerle. Kaderi değiştiren Wonderworker Nicholas'a dua etmek de, ihmal etmeden arka arkaya en az 40 gün boyunca okunmalıdır. Boşluklar meydana gelirse, ritüeli devam ettirmeniz ve 40 gün daha saymaya başlamanız önerilir. Duaya ayrılan günlerde, dua eden kişi sigara içmeyi ve alkol almayı tamamen bırakmalıdır.

Aziz Nicholas'a dua etmek Yalnızlıktan kurtulabilen “kaderi değiştirmek”, her bir okuma ile 3 kez telaffuz edilmelidir: yüksek sesle, düşük sesle ve zihinsel olarak. Ortodoks Kilisesi üçüncü kez daha güçlü olduğuna inanıyor. Dua metnini ezbere ezberlemeniz önerilir, ancak hafızanıza güvenmiyorsanız, kağıdın içindeki kelimeleri de söyleyebilirsiniz (en iyi şekilde kendi ellerinizle yazılır). Bir insan bu duana saf düşüncelerle yalnızlıktan dönmeli, kendi içinde kolayca değişmeli, onun fikrini değiştirmelidir.

Bu dua metnini evde okumaya karar verirseniz, her zaman Aziz Nikolaos'un ikonunu kaldırmak için acele etmeyin. Namazın tüm ritüeli boyunca, söyleyişin tüm dönemi, aziz imajı, kendisine tahsis edilen yerde kalmalıdır.

Nicholas Wonderworker'a dua nasıl çalışır?

Ortodoks dualar, dua eden bir kişinin kaderini daha iyi hale getirme yeteneğine sahiptir. Aziz Nikolaos'a gönderilen dua metinleri bir istisna değildir. Duaların etkisi altında, bir kişi maneviyat edinir, Tanrı'ya yaklaşır. Nicholas, Wonderworker, kendisine içtenlikle ve derin bir inançla dua eden herkese, duanın isteğini Rab'be iletir. Ve Tanrı, buna karşılık, inananlara hayalini gerçekleştirme fırsatı verecek. Dua onları zamanında ve doğru bir şekilde kullanmayı başarırsa, hayatında istikrarlı olumlu değişiklikler olacaktır.

Yukarıda belirtilen dua metinlerinin yardımı ile yalnızlığı ortadan kaldırma isteği ile Aziz Nikolaos'a itiraz etmek mümkündür. Ayrıca, kendi sözlerinizle ona itiraz etmenize de izin verilir - asıl mesele, yürekten, ruhtan gitmeleridir. Nikolai Udodnik sınırsız nezaketiyle dikkat çekiyor ve kesinlikle hayalinize yaklaşmanıza yardımcı olacak. Ona teşekkür etmeyi unutma (bunun için özel bir teşekkür duası bile var). Ve 19 Aralık'ta, kutsal yaşlıların anılarının olduğu gün, tapınağa gidip dua edin.

Pin
Send
Share
Send
Send