Rüya yorumu

Neden eski bir erkekle seks hayal ediyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Herhangi bir ayrılık, herhangi bir insanın hayatında bir iz bırakır. Mola kim başlasa da, deneyim kaçınılmaz bir süreçtir. Kadın yarısı, duygusallığın temsilcileri olarak, uzun bir endişe ve depresyon durumuna maruz kalır. Genellikle yeni bir ilişki içinde olduğu zamanlarda bile, bir kadın tekrar tekrar eski eşini hatırlar.

Ortak bir fenomen, önceki seçimlerde görünen konulardaki düşlerdir. Bu tür rüyalar heyecan vericidir ve düşleyenleri hayal kırıklığına uğratmaz. Bu nedenle, birçoğunun eski erkek arkadaşı veya kocasıyla seks yapması konusunda bir kayıp var, ancak ilişkinin arkasında olduğu ve "i" nin üzerindeki tüm noktaların belirlendiği anlaşılıyor. Rüya yorumu, konunun belirsizliğini netleştirmeye yardımcı olacaktır.

Bir rüyada seks: fantezi ya da şans

Erotik overtone ile rüyaların nedenleri çok olabilir:

  • Hormonal ayarı
  • Cinsel fanteziler
  • deneyimler
  • İş ilişkisi
  • Yalnızlık ve diğerleri

Bu nedenle, samimi bir doğanın rüyalar farklı durumlar neden olabilir ve belirsiz değerleri olamaz. Doğru, kural olarak, oldukça hoş olayları anlatıyorlar.

Eski bir sevgili ile seks yaptığınız rüyalar, yorumlama açısından daha net bir çerçeveye sahiptir, ancak rüya kitaplarının yazarlarının görüşleri her zaman aynı değildir.

Görüş psikologları

Psikologların bu konuda bir fikirleri var. Bu mesleğin temsilcileri bir rüyadaki samimiyetin, gerçek anlamda zengin bir cinsel yaşama tanıklık eden olumlu bir işaret olduğu görüşüne bağlı kalmaktadır. Ancak, bir rüyadaki görkemli sahnelerin gerçek memnuniyetsizlikle bile mümkün olabileceğini göz ardı etmiyorlar.

Olumsuz bir şekilde, psikologlar şu anki eşinizin eski erkek arkadaşı ile yakınlığınızı izlediği bir durumu düşünür. Belki de şu anki ilişkiniz gerektiği gibi gelişmeyecektir.

Aynı anda birkaç partnerle seks yapmayı hayal ediyorsanız, bu gerçek hayatta memnuniyetsizliğin belirgin bir işaretidir.

Düğünden önce böyle bir rüya mevcut seçimdeki belirsizlikten bahseder.

Eğer önceki ilişkinin yakın zamanda sona erdiği bir dönemde rüyanın üzerine düşerse, o zaman bilinçaltı ilgi ve eski sevgili için duyguların varlığı meselesidir. Büyük olasılıkla hayatın hala iç içe geçmiş durumda.

Samimiyet hakkında rüyalar rüya

Miller'ı hayal et. Rüyada görmek için eski bir genç adamla cinsel ilişki - yaşam olumlu yönde değişir. Seyahat, kariyer gelişimi, faaliyet alanlarının değiştirilmesi vb. Olabilir.

Cinsiyete şiddetli bir tutku eşlik ediyorsa, gerçek hayatta onay ve desteğe ihtiyacınız vardır.

Vanga'yı hayal et. Eski bir rüyanın samimi rüyasında seçtiği eski bir ilişkinin eksikliğini yorumladı. Ayrıca, toplantınız hariç değildir.

Yorumlama Tsvetkova rüya. Yazar, böyle bir rüyanın, yaşam yolculuğunuzda, çeşitli alanlarında engeller vaat ettiğine inanmaktadır.

Freight'in rüya yorumu. Yazar, böyle bir rüyada yerine getirilmeyen cinsel arzuların bir sorusu olduğuna dikkat çekmektedir. Ayrıca, sık sık, eski bir koca veya erkek arkadaşı ile seks hakkında bir rüya sevgilinizle kavga habercisi olabilir. Psikolog, eşinize böyle bir rüyanın anlatılmamasını tavsiye eder, gereksiz skandallara veya suçlara karşı sizi uyaracaktır.

Yorumlanması Meneghetti rüya. Eski bir erkek arkadaşıyla seks yapma hayali, yeni bir ilişkiden zevk alma kararlılığı ve niyeti, cinsel eşi baştan çıkarma isteği olarak yorumlanmaktadır.

Rüya rüyası gezgin. Bu rüya kitabında, bir rüyada cinsel ilişki ile birlikte gelen duygusal arka planın özel önemi vurgulanmaktadır. Sakin ve hoşsanız, bu yeni ilişkilere hazır olduğun bir sembolü.

Tatsız olsaydı, o zaman öncesinde de tatsız olaylar ve belirsizlik.

Acıdıysa veya isteğinize karşı seks yapmaya zorlandıysanız, eski erkek arkadaşınızdan bela bekleyin.

Nostradamus'un rüya yorumunu. Rüya tutku ve duygusallıkla doluysa - eski bir eşle olan aşk hikayen bitmedi. Başka bir varsayım olarak yazar, eski aşk ortağı tarafından bir aşk büyüsü olasılığını dile getirdi.

Samimi samimiyet ile ilgili bir rüya görmüş olmak, her şeyden önce kendiniz için hislerinizi ve düşüncelerinizi anlayın; Ancak rüya kitapları zor durumlarda görüşünüzü ve yardımcılarınızı şekillendirmede yardımcı olabilir.

Videoyu izle: SEVGİLİNE NE KADAR SINIR KOYARSIN ? FARUK SORUYOR (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send