Rüya yorumu

Tıp Buda Mantra - Tedavi Mantra

Pin
Send
Share
Send
Send


Tıp Buda Mantra fiziksel hastalıkları tedavi edebiliyor. Bu, bazı ilaçların yerini alabilecek kadar ruhsal temizliği ve fiziksel iyileşmeyi birleştiren çok az duadan biri. Hemen, hiçbir duanın hastaneyi ve profesyonel doktorları günlük hayattan alıkoyamayacağını söylemek istiyorum. Mantra, ilk aşamalarında yalnızca hafif rahatsızlıklarla başa çıkabilir. Özellikle kardiyoloji veya onkoloji ile ilgili tehlikeli bir yaradan bahsediyorsak, doktora gitmekten kaçınmamalısınız.

Tıp Buda'sının mantrasını okuyun ve dinleyin

Mantranın kendisi metin basittir:

Om Beganze Beganze Mahabeganze Ranza Samutgate Soha

Tibetçe sürümünde, metin:

Tadjatha Om Bekanze Bekanze Maha Bekanze Ranza Samutgate Soha

Her iki sürümü de söyleyebilirsin. Diğer mantralar gibi, arka arkaya 108 defa okumanız gerekir. Hesaplamaları basitleştirmek için, genellikle tespihler kullanılır.

Tıp Buddha Mantra'yı çevrimiçi olarak dinleyin:

Akıl ve bedenin kutsal bağlantısı

Neredeyse tüm fiziksel hastalıklar akıl hastalığından geliyor. Hayır, bunun delilik ile ilgili olduğunu düşünmüyorsunuz. Mengenler, kırılgan bedenimizde yıkıcı süreçler üreten bir insanın temel hastalıklarındandır.

Onlarla savaşmanız gerektiğini söylemeye gerek yok. Ama önce, ne tür bir "düşman" sorusunu çözmelisin. Yüzündeki düşmanı bilmeden kazanmak zor, bu yüzden bütün eski bilgeler.

  • gazap. İnsan olan her şeyi mahvediyor. Açık kötülük ve nefret onun sürekli yoldaşlarıdır. Bu akıl hastalığı sinir sistemini tahrip eder. Kişi huzursuz olur ve hızlı temperlenir. Kanser dahil birçok hastalık buradan geliyor.
  • sevgi. Bir şeye bağımlı olmak, dünyevi doğanın bazı yararlarının reddedilmesini gerektirir. Örneğin, eğer bir kişi sigara tütününe bağlıysa, o zaman temiz hava solumanın mutluluğundan mahrum kalır. Bitkisel kokular yerine, burnunuzda yanan zehirli bir bitkiden iğrenç bir koku duyduğunuzda nasıl üzülmezsiniz?
  • cehalet. Bu cehalettir. Bir kişi kendisi için bazı sorulara cevap veremezse, o zaman sorunun yarısı budur. Bu, cehalet ve kafasında bilgi yaşamamasını kolaylaştıracak bilgi eksikliğinden ve en önemlisi diğer insanlarla iletişimden kaynaklanıyorsa, bu başka bir şeydir.

Çok sayıda başka insan yardımcısı da var, ancak fiziksel sağlığı çok daha az etkiliyorlar. Mantra Buddha Medicine sizi hastalığın kök nedenlerinden, yani zihinsel kusurlardan kurtarabilir. Bu fiziksel iyileşme gerektirir.

Samimi inanç önemi hakkında

Olumlu bir sonuca inanmıyorsa, hiçbir barış duası bir kişiye yardımcı olamaz. Mantralar istisna değildir. Buda çok naziktir, ancak tüketimden dolayı üzülür. İçten inanç, tanrıya, bir kişi için bir şey yapıp yapmadığına ya da kulaklarından geçen bir duayı özlemesine bakılmaksızın, onu baba olarak sevdiğinin bir işareti verir.

İmanla güçlü bir bağ kurulduğu inancıyla yapılır. Bu, duanın başarılı olacağı ve hastalığın geri çekileceği garantisidir. Tibet rahiplerinden birinin üç hafta içinde şiddetli bir inmeden iyileşebildiği bir durum var. Daha sonra söylediği gibi, ilk başta konuşamıyordu, ama bir mantranın sözlerini zihinsel olarak telaffuz etme yeteneğini korudu. Konuşma sadece üç gün içinde geri döndü. Bir hafta sonra ayağa kalktı. Samimi inanç, rahibe yardım eden de buydu!

Mantra nasıl okunur

Derhal bu şarkının yalnızca tam yalnızlık ile maksimum güce sahip olduğunu söylemelidir. Toplu dualar olmamalıdır. Kendiniz ve vücudunuz üzerinde tam bir konsantrasyona ihtiyacınız var, yabancılar dikkatini dağıtır, etkisi kaybolur.

Yaklaşım başına okuma sayısı değişebilir.

  • 7 kez Yüzeysel iyileşme. Hastalıkların tedavisi için uygun değildir, ancak özellikle mevsimsel salgınlarda vücut güçlenir.
  • 21 kez. Küçük rahatsızlıkların üstesinden gelmeye yardımcı olur. Bunlar rinit veya hafif alerjileri içerir.
  • 100 kere. Bu seçenek derin manevi hazırlık gerektirir. Tam tedavi için uygun değildir, ancak en ciddi hastalıklarla savaşmaya yardımcı olur. Aynı zamanda karmaşık cerrahi operasyonlardan kurtarırken de iyi bir yardımcıdır.

Tekrarlıyorum - asla bir mantra ile klinik bir tedavi yerine. Bir yardım olabilir, ancak sadece en derin manevi hazırlıklara sahip insanlar için her derde deva olabilir. Rusya ve BDT ülkelerinin nüfusu arasında, bu tür taraftarlar azdır ve uygulamaları bir çocuk olarak başlamıştır.

Mantranın okunması sakin bir ortamda yapılmalıdır. Gerçek şu ki, dış deneyimler rahatsız edici bir hastalığın yoğunluğuna müdahale edebilir. Herhangi bir olay ruhunuzu o kadar rahatsız eder ki sakinleşmek mümkün olmaz, bir saat boyunca sözsüz sessiz müzik dinlemelisiniz. Mükemmel tonları ve pozitif ile şarj - tam ihtiyacın olanı!

Mantra Buddha Medicine - en güçlü dualardan biri. Okumaya hazırlanmak çok ciddi bir yaklaşım gerektiriyor, çünkü sağlıkla ilgili. Birdenbire bozulma ya da etkisizliğin tam olduğunu hissederseniz, mantranın performansında hataları aramanız gerekir. Manevi pratikler hatalara tahammül etmez, bütün kuralların tam olarak uygulanmasını severler. Dikkatli ol ve kendine iyi bak!

Videoyu izle: ชวงท 1 ธรรมโอสถ โดย พระอาจารยธรรมบาล (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send