Rüya yorumu

Mula Mantra (Dünyanın Mantrası) - çevrimiçi dinle ve oku

Pin
Send
Share
Send
Send


Mula Mantra (yani dünyanın mantrası) en güçlü dua tezahüratlarından biri olarak kabul edilir. Diğer dualardan temel farkı, okuma veya dinleme sırasında, Evrenin en yüksek kuvvetleriyle doğrudan temas kurmasıdır. Bazı insanlar bunu ibadet, bazıları birlik olarak algılar. Bu mantraya özellikle ne ifade ettiğinizin önemi yoktur, asıl mesele içten inanç ve konuşulan kelimelerin anlamının farkındalığıdır.

Metin ve Dinle Mula Mantra

Mantranın metni şöyledir:

Virgin Premal tarafından gerçekleştirilen Mula Mantra'yı online oyna:

Penetran Evren Sırları

Daha yüksek kuvvetler her zaman yalnızca ölümlülerle temas etmeye hazırdır. Neden farketmiyorsun? Çok basit - onlarla kendi dillerinde konuşmanız gerekir. Ve bu sadece bir ses dizisi değildir, her şey duaların ve ilahilerin manevi anlamına dayanır. Mula Mantra tanrıların doğrudan çekiciliğidir, çünkü nimet ve her şeyle uzlaşma sorumluluğunu taşır.

Yüksek güçlerin dili kötülük ve nefret içermez, bir komşusu için nezaket, karşılıklı anlayış ve endişe ile doludur. Bu durumu hayal edin: Önemli bir meseleye nimet vermek için güçlü bir büyücü için el hareketi yapıyorsunuz. Bu talebe cevap verecek mi? Kişisine saygısızlık etmek gibi bir yaklaşımı anlamayacak veya kabul etmeyecek olması muhtemel değildir. Başka bir şey, ona arzusunu kendi dilinde ve aksanı olmadan söylersen. Sihirbaz mutlu olacak ve kesinlikle soranı kutsasın!

Bu yüzden daha yüksek güçlerle - her zaman gönül rahatlığı ve huzur getirmeye hazırlar, ancak talep, iyilik ve sükunet dili ile dile getirilirse. Mula Mantra'nın yardımıyla bazı Budistlerin ve Kızılderililerin bazı savaşların sona ermesini istemeleri şaşırtıcı değil.

Evren kuvvetleriyle dört birlik düzeyi

Birçok mantra, kutsal metne nasıl katıldığınıza bağlı olarak güçlerini arttırır. İstisna yok ve Mula Mantra. Soru, okuyucunun evrensel nüfuzunun ve samimiyetinin derinliğindedir. Bu yüzden, dört seviye Mula Mantra gücünü ayırt ediyoruz:

  • Mantraların elektronik ortamda dinlenmesi. Birisi aniden bir bilgisayardan dinlemenin neden canlıdan daha zayıf olduğunu düşünüyor. Gerçek şu ki, konuşmacılar insan sesini çarpıtıyor, bu da titreşimlerin saptığı anlamına geliyor ve böylece daha yüksek güçlerle temasın yakınlığını zayıflatıyor.
  • Mantrayı canlı dinliyoruz. Tezahüratı kimin söylediği konusunda özel bir fark yoktur. İnsan sesi, Evrenin derinliklerine ulaşabilen, daha yüksek kuvvetleri insanlıkla doğrudan temas halinde ayarlayabilen herhangi bir titreşim ve titreşim üretme yeteneğine sahiptir. Başka bir şey, az bilinen ve tanınmayan bir oyuncunun aniden alıp yanılmış olabileceğidir. Kötü bir şey olmayacak, ama duanın etkinliği önemli ölçüde azalacak.
  • Mantranın grup performansı. Gücünde herhangi bir dinleme yöntemini aşarak oldukça güçlü bir etki yaratır. Sadece bir eksi - yabancıların varlığı sizi ritmden kurtarır ve sizi daha yüksek güçlerden faydalanmayı amaçlayan derin düşüncelerden uzaklaştırır.
  • Bireysel performans En yüksek getiri sağlayan en güçlü seçenek. Bunu yalnız, ayık bir zihin ve iyi bir ruh hali ile yapmanız gerekir. Unutmayın ki pozitif, Evrenin yüksek kuvvetleri için ana mıknatıs!

Güç seviyesindeki farklılıklara rağmen, Mula Mantra'nın gücüne tüm başlama biçimlerinin belli bir etkisi vardır. Bireysel okumanın sadece pratik yapanlar için uygun olduğunu ve onların anlamlarının farkında olan dua kelimelerini iyi hatırlayın. Aksi takdirde, bir hata mümkündür; bu, etkinin basit bir dinlemeyle aynı olacağı anlamına gelir.

Temizlik ve barış

Mula Mantra, insanlara daha yüksek güçleri atmakla kalmaz, aynı zamanda kötülük ve pisliğin ruhunu ve düşüncelerini temizleyebilir. Bir duanın metninin ürettiği bu titreşimler ruhun özleminde yaratır, hayattaki en sıcak hatıraları uyandırır. Bu olmasa bile, şarkı söyleyen ilk yaklaşımdan sonra bile ruh haliniz belirgin şekilde artacaktır.

Evet, doğru anladınız - mantra bitkin bir ruhu iyileştirebilir. Doğru, bu tür bir iyileşmenin amacı, sadece duanın kendisinin daha yüksek güçlere dokunmasına izin vereceği enerji ve ruh bölümleri olacaktır. Bu konuda zor olan bir şey yok, mantraya başlama sürecinde akılda tutulması gereken düşünceler yeterli.

  • Mula Mantra depresyonu tedavi edebilir;
  • Bazı durumlarda, intihar düşüncelerini ortadan kaldırır;
  • Öfkeyi ve tahrişi ruhtan uzaklaştırır;
  • Kötü alışkanlıklardan kurtulmayı kolaylaştırır;
  • Karşılıksız sevginin yaralarını iyileştirir.

Doğal olarak, bir etkiyi elde etmek için, kişinin özel bir sonuç elde etmek için içtenlikle dilek tutması gerekir. Yüksek güç bir hizmetçi değildir, sorulması gerekir. Tanrılar, varlıklarına ve insan yaşamına katılımlarına rahmet gösterirler, ancak her şeyi bir kerede vermeyeceklerdir. Tüketici tutumlarına tahammül etmiyorlar, bu yüzden “sen benim için, ben senin için” ilkesine göre hareket ediyorlar.

Blues dan kurtarmak ister misiniz? Hiçbir şey kolay değildir, ancak zamanınızı ve çalışkanlığınızı yüksek güçlere bağışlayın. Tüm samimiyetinle dileğini iste ve bu durumun beklemesi uzun sürmeyecek!

Pin
Send
Share
Send
Send