Rüya yorumu

Çalışmalarında yardım için Moskova namazı Matrona

Pin
Send
Share
Send
Send


İyi ve ücretli işlerin olmaması çoğu zaman bir insanı şaşırtıyor ve hatta derin bir depresyona neden oluyor, çünkü çoğu zaman geçim kaynağı olarak hizmet eden bir çalışma. Böyle anlarda, hiçbir durumda pes etmemelisiniz - Tanrı'yı ​​ve kutsal cennetteki müşterilerini hatırlamak, onlara dua etmek için başvurmak daha iyidir. Yaşamdan çok sayıda örnek, samimi duanın, aslında yaşamı daha iyi hale getirmek için radikal bir biçimde değiştirebileceğini göstermektedir. İstihdam alanındaki sorunlar yaşamınıza sıkı sıkıya oturmuşsa - işte yardım almak için Moskova'daki Matrona duasını kullanma zamanı.

Moskova'nın Kutsal Matronu'nun çalışmalarında yardım isteme: Dua metinleri

Namaz Matrona Moskova “İş Hakkında”

Kutsanmış yaşlı kadın Matrona'ya “İş hakkında” hakkında dua etmek, çabucak bir iş bulmanıza yardımcı olur, üstelik, hem işin zevkinize ve hem de cebinizin ücretlerinden memnun kalacağı bir pozisyon elde etmenize yardımcı olacaktır. Kutsal Matronushka'ya atıfta bulunacak metin aşağıdaki gibidir:

Bu dua çok güçlü. İşe yaradığı ve dikkate değer bir sonuç doğurduğu gerçeği - kendi başına, Matrona'nın işsiz durumundan istihdamlı ve başarılı vatandaş statüsüne geçişe dönüşümüne yardımcı olan pek az kişi ikna edildi.

Bu dua ile sormak sadece kendisi için mümkün değildir. Sevdiklerinize veya sevdiklerinize yardım etmek istediğinizde okuyabilirsiniz. Asıl mesele bu sözleri içtenlikle söylemek, saf bir yürekten, ruhunuza olan inanç ve saygı ile - Matrona Moskovskaya kesinlikle isteğinizi dikkate alacak ve Rab'be getirecektir.

"Matron" un Kutsal Meleğine evrensel dua

Zaten bir işiniz varsa, ancak herhangi bir sıkıntıdan (ekiple ilgili sorunlar, haksız ve seçkin patron, kariyer gelişimi eksikliği) memnuniyet duymazsanız, o zaman “Yardım” namazı olarak bilinen Moskova Matrona'ya evrensel duayı okuyun. İş dahil, tüm günlük işlerde iyileşme sağlamaya yardımcı olacağından evrenseldir. Bu gibi geliyor:

Çalışmada yardım almak için Moskova Matrona'ya kısa dualar

Blessed Old Matrona'nın evrensel duaları kategorisine iki kısa dua atfedilebilir, bu da yaşamda karşılaşılan sorunlara bir çözüm bulmaya yardımcı olur. Onları iş dünyasıyla ilgili durumlarda kullanabilirsiniz.

İlk namazın sözleri:

İkinci duanın metni:

Namaz Hazırlama

İşçilik veya malzeme alanında herhangi bir sıkıntınız varsa, yardım için kesinlikle Moskova Matrona ile irtibata geçin. Kutsanmış yaşlı kadına hitap eden işte yardım için dualar kendi başlarına güçlüyse de, bazı eylemlerle bir araya getirilirse etkinlikleri birçok kez arttırılabilir:

 • Pokrovsky Manastırı'na gitmek için mümkün olduğunca deneyin - Matronushka'nın kalıntıları orada sığınaklarını buldular. Onlara boyun eğ ve Matrona'ya dua et, sana yardım etmesini iste.
 • Danilovsky mezarlığında bulunan Moskova Matrona mezarına gidebilirsiniz. Yanınıza taze çiçek aldığınızdan emin olun - Matron kendi ölümünden kısa bir süre önce bunu kendiliğinden ele geçirdi. İyi bir iş bulmak için yardım isteyin. Şunlara dikkat edin: isteğinizi duyacak.
 • Kutsanmış yaşlı kadının emanetlerine veya mezarına gitme şansınız yoksa, isteğinizi ifade eden bir mektup yazabilir ve Pokrovsky manastırına gönderebilirsiniz. Rahipler aracılığıyla mektubun Matronushka'ya gitmesi gerekiyor.
 • Her gün evde dua edin, bir aziz imajına sahip bir simge satın alın, yakında işinizle ilgili tüm sorunların çözüleceğini göreceksiniz.

Matronushka'ya dönmeden önce, iyi işler, merhamet ve merhamet hakkında hatırlayın. Matron, yetimler ve evsizler için bir işlemci. Bu nedenle, elbette bazı yetimhanelere (bağışlar, kıyafetler, oyuncaklar ve sadece tatlılar) yardımcı olur. İhtiyacı olanlara sadaka verin, kiliseye bağış yapın, terk edilmiş ve başıboş hayvanları besleyin. Nazik ve bencil olmayan işleriniz Matrona'dan geçmeyecektir - kesinlikle onları takdir edecek ve arzunuzu yerine getirme konusunda sizi ödüllendirecektir.

Moskova Matrona'sını çalışma konusunda yardım için ne zaman isteyebilirim?

Herhangi bir profesyonel faaliyetin cennetsel patronu vardır. Mübarek yaşlı kadın Moskova'nın Matrona'sı, tüm mesleklerin temsilcileri tarafından dua edilebilir.

Dua, utangaç veya korkmaması gereken bir şeydir. Aydınlık kilise mumlarıyla içten bir şekilde dua etmek gerekir. Bu jestle aziz ve niyetlerinizin saflığına saygı duyduğunuzu ifade ederek diz çökebilirsiniz. Matronushka, ölümünden önce bile, acı çeken ve soran herkese yardım edeceğine söz verdi ve halen bu güne söz vermeyi sürdürüyor.

Matron'dan çalışma konusunda ne zaman yardım isteyebilirim? Eğer onunla temas kurmaktan çekinmeyin:

 • uzun zamandır yapılan tüm denemelere rağmen iş bulamıyorsunuz;
 • azaltma veya işten çıkarma altına düştü;
 • kariyer artışı yerinde durdu ve hiçbir potansiyel görmüyorsunuz;
 • kazanılan para aileyi beslemek için yeterli değil;
 • maaşlar çoğu zaman ertelenir, para sabit değildir;
 • çalışma ekibi veya baş ile karmaşık ilişkiler;
 • pozisyon zor iş gibi görünüyor.

İşinizde sorun yaşarsanız, her şeyden önce, maddi tarafla birlikte, Matronushka'ya kolay para (piyango, kumar, miras alma) hakkında soru sormayın - inan bana, bu kadar kolay olan para iyi olmayacaktır. Dahası, bu tür talepler, kutsal patroneti ve Rab'bin kendisini öfkelendirebilir.

Eserde yardım almak için Matron'a dua etmek, tüm umutları yalnızca duanın üzerine koymayın. Boşta oturmayın, hareket etmeyin, soruna muhtemel çözümler arayın. Ancak o zaman özeninizi gördükten sonra, Matronushka size yardımcı olacak ve tüm desteği sağlayacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send