Rüya yorumu

Slav Mantra - Agmas: Çevrimiçi Dinle

Pin
Send
Share
Send
Send


Slav kültürü, Hintlilerden farklı, hatta Tibetlilerden farklı olsa da, mantraları içerir. Dahası, atalarımızın devletten ortaya çıkmasından çok önce dua metinlerinin varlığını doğrulayan bazı bilgiler var. Slav halklarının dini özellikleri, Slav mantralarının dar bir odağını ifade eder. Yani, bir dua chan tüm problemleri aynı anda çözemez. Böyle bir "uzmanlık" sadece faydalıdır. Gerçek şu ki, bir dua eyleminin odağı ne kadar dar olursa etkisi de o kadar güçlü olur.

Slav mantralarda doğa ile birlik

Slav dini kültür, her zaman doğal süreçlerle yakın bir ilişki ima etmiştir. Enerji alan bir kişiden ücret alan ve tüm girişimlerde ona refah ve başarı veren onlar. Slav halklarının doğası - neredeyse sınırsız bir güce ve yeteneklere sahip olan canlı öz.

Dolayısıyla kültürümüzde doğru Agma denilen Slav mantraların ancak insanlığın kökenleri bilinciyle birlikte çalışabileceği ortaya çıktı. Başka bir deyişle, tapan, onu annenin doğasından ayıran her şeyi hayatından dışlamalıdır. Tabii ki, modernlik koşullarında bu yapılamaz, ancak bazı eylemlere oldukça erişilebilir:

  • Sigara ve alkolün tamamen bırakılması;
  • Araba sürmek için harcanan zamanı azaltmak;
  • Canlı iletişim telefon üzerinden geçerli olmalıdır;
  • Bilgisayarda harcanan zaman en aza indirilmelidir.

Son noktaya gelince, iş akışına zarar vermenize gerek yoktur, ancak bilgisayar oyunları hayatınızdan tamamen kaybolmazsa haftada birkaç saatten fazla sürmez.

Bütün bunlar, insan vücudundaki doğal ritimlerin normalleşmesine katkıda bulunur; bu, "tüm canlıların anası" ile yakınlaşmanın hızlı ve kolay olacağı anlamına gelir. Sadece bu koşullar yerine getirildiğinde, okuma mantraları tüm ihtişamıyla etkinliğini gösterecektir.

Slav mantra "Alive Mother" ı dinle:

Binlerce kez dinlemek yerine okumak daha iyidir.

Diğer kültürlerden farklı olarak, Slav mantra agmy yalnızca bağımsız olarak okunduğunda maksimum etkiye sahiptir. Operasyon ilkesi basittir - herhangi bir fayda sağlamak için, daha yüksek bir güce, yani doğaya bir şey sunmanız gerekir.

Bir mantranın sözlerini söylemek, "anne" tarafından kolayca kabul edilen bir tür fedakarlıktır. Bunun yerine, bir insana iç titreşimlerden bir tür "ayar" verir. Bu, hayatta meydana gelen tüm işlemlerin normalleşmesine katkıda bulunur.

Ne mantra-agmy yardım

Agmanın hareketi çok taraflıdır, insan faaliyetinin tüm olası alanlarına ve iç titreşimlerine yöneliktir. Bununla birlikte, hem hastalığı iyileştirmek hem de yardımcısı ruhtan uzaklaştırmak ve aynı zamanda kişisel yaşamı düzeltmek için hiçbir kompleks yoktur. Bütün bunlar ayrı ayrı “iyileşmek”.

Okumaya başlamadan önce, sonunda ne almak istediğinizi açıkça hayal etmeniz gerektiğini unutmayın. Örneğin, dilekçe aile hayatını normalleştirmeyi hedefliyorsa, itaatkâr çocuklar, sadık bir eş ve dedikodu olmayan, kendiniz için sonucun net bir resmini yapın.

  • Sağlık sorunlarının giderilmesi - Slav mantraların asıl görevi. Ağmalar doğaya bağlı olduğu için, canlı organizmada akan süreçlerin normalleşmesi birincil görevidir.
  • Gelir artışı. Diğer durumlarda olduğu gibi vücuttaki sorunların düzeltilmesi de aynıdır. Örneğin, yorgunluk hissi kaybolur, çalışma yeteneği normalleşir. Burada ve artışa yakın. Eklenen bonus şansı arttırdı.
  • Artan libido ve etki gücü - Güçlü bir aile hayatının anahtarı. Buradan, diğer tüm yaşam alanlarına yansıyan barış ve refah gelir.

Her durumda, mantra-agayı okurken, kişinin içsel iyiliğine odaklanması ve içtenlikle tüm sorunları çözme isteği üzerine odaklanması gerekir. Bu koşulu yerine getirirseniz, etki anında olur.

Slav mantra Lada'yı dinleyin:

Mantra-agm metinlerini nerede bulabilirim?

Bu tür dua metinleri oldukça nadirdir, çünkü insanlar yerel Slavlardan ziyade Hint veya Tibet kültürüne meyillidir. Bununla birlikte, İnternette, neredeyse tüm mevcut AGM'lerin açık erişim metinlerine yayılmış birkaç nezih site var. Önemli olan - bir tarikatla karşılaşmayın.

Bu tür duaları okumak için tek tip bir kural yoktur. Her şey çok çok bireysel: her insan kelimeleri son derece rahat olacak şekilde telaffuz etmeli. Sadece bir istisna var - kelimeler mümkün olduğu kadar açık bir şekilde telaffuz edilmelidir.

Slav mantra agm videolarının geniş bir seçkisini dinleyin ve izleyin:

Pin
Send
Share
Send
Send