Rüya yorumu

Sağlık ve şifa için Mantra olumsuz temizlemek için güç verecektir

Pin
Send
Share
Send
Send


Sağlık ve iyileşme için mantralar yüzyıllardır kullanılmaktadır. İyileştirme programının temeli, canlı maddenin titreşim prensibidir. Vücudumuzdaki her hücre belirli bir frekansta titrer. Rahatsızlık veya titreşim gecikmesi sırasında çeşitli hastalıklar ortaya çıkar. Mantraların etkinliği, bir dizi hastalıklı hücrenin titreşiminin düzeltilmesinden ve vücudun uyumlu halinin geri kazanılmasından ibarettir. İyi seçilmiş bir mantra, ruhu ve bedeni negatiflerden arındırma gücü verir.

Sağlık ve şifa için güçlü mantralar oynayın

Yüzyıllar boyunca, çeşitli hastalıkların iyileşmesi için birçok kutsal formül oluşturulmuştur. Bazıları belirli organları iyileştirmeyi amaçlar, bazıları vücudu bir bütün olarak etkiler. Kendiniz için metnin uygun sürümünü seçin ve düzenli olarak uygulayın.

a) Mantra Om Tryyambak

Bu formül en güçlülerden biri olarak kabul edilir. Mantra fiziksel ve zihinsel hastalıklardan şifa getirir, olumlu bir şekilde ayarlar, neşe getirir ve mutlulukla doldurur.

"Om Tryyambaka Yadzhamahe
Suganlhim Pushti Vardhanam
Urvarukamyva Badhanan
Mrtyyor Mukshiiya Mamritat. ”

Mantranın çevirisi:

“Parfümü taşıyan üç gözlü Shiva'yı övüyoruz. Ölüm zincirleri, salatalık köklerinden kurtulduğu için bizden uzaklaşsın. Ölümsüzlük kazanalım. ”

Sağlık mantra Om Tryambambak dinle:

Mantra sadece iyileşmekle kalmaz, aynı zamanda kazalara, hastalıklara ve talihsizliklere karşı korur. Bu kutsal metnin uygulanması yangınlardan, sellerden, boğulmalardan, zehirli böcek ısırıklarından, hava ve demiryolu kazalarından kurtulacaktır. Hindu geleneğinde, doğum gününüzde bu mantrayı söylemek alışılmış bir durumdur - bu hayatı uzatır ve sağlık verir.

Uygulamaya başlamadan önce, mantra kanalını açıp şu metin gibi bir şey söyleyerek (kendi sözlerinizle):

“Mantra ruhunu şifa kanalını açmaya çağırıyorum. Enerjiler dünyasının vizyonunu açık bırakarak, yaşamdaki yolumu açık bir şekilde anlatabilmek. ”

Ayrıca bu mantra başka bir kişinin iyileşmesine yardımcı olabilir. Bunu yapmak için, su üzerinde okumalı, üflemeli ve hastaya vermelisin. Bu mümkün değilse, sadece uygulama sırasında, şifa veren enerjilerin kişiyi çevrelediğini ve onu nasıl iyileştirdiğini hayal edin. Bu görüntüyü sürekli olarak iç gözün önünde tutun.

b) Mükemmel sağlık mantra

Bu sihirli formül, vücudu düzenli olarak uygularsanız herhangi bir hastalıktan kurtarır. Grip salgınları veya diğer viral enfeksiyonların salgınları sırasında günlük olarak kutsal formülü söylemek özellikle yararlıdır.

Kendinizi yerel bakteri ve virüslerden kurtarmak için dinlenmek için yurtdışına seyahat ederken mantrayı söyleyin. Egzotik yerlerde, bağışıklık korumamız olmayan ekto ve endoparazitlere av düşebilirsiniz. Mantra enfeksiyondan korunmada yardımcı olacaktır.

“Om Bram Brim Braum
Sah Budhae Namah. ”

Mantra, tespih kullanarak art arda 108 kez okunmalıdır. Doğal taş veya camdan yapılan boncuklar, okuma sırasında kutsal titreşimlerin enerjisini biriktirme eğilimindedir, bu da zamanla şifa formüllerinin uygulanmasının etkisini arttırır. Bu tespihlerin sağlık ve şifa için mantralar için kullanılması tavsiye edilir.

Mantra oyna:

c) Surya sağlık mantrası

Bu formül güneş tanrısına hitap ediyor - Surye. Mantra sadece güneşin ilk ışınları ile şafakta okunur. Uygulama, birçok hastalıktan kurtulmanın yanı sıra sağlığı yüksek seviyede tutmaya yardımcı olur.

"Om Bhaskaraya Vidmahe Mahadyutikaraya
Dhimahi Tanno Aditya Pracudayat. ”

Ayrıca, herhangi bir yeni işe başlamadan önce mantra uygulanabilir.

Web sitemizdeki sağlık mantrasını dinleyin:

Sağlık mantraları nasıl tedavi edilir?

Mantranın titreşim kodunun yapıldığı kutsal sesler ve kelimeler insan bilinçaltını etkiler. Bilinçaltında, sağlıklı bedenimizle ilgili bilgilerin bulunduğu yer almaktadır. Kozmik titreşimlerin bilinçaltımızdaki beden üzerindeki yumuşak etkisi, sağlığımız hakkında önemli bilgiler depolayan bellek kodlarını aktive eder. Sonuç olarak, mantra şarkı yardımı ile, vücut kendini iyileştirmeye başlar.

Mantralar, ilaç yardımı ile iyileşme sürecinde söylenebilir: güçleri tedavi için tıbbi ilaçları ruhsallaştıracak ve vücut üzerindeki iyileştirici etkisini artıracaktır. Mantraların hareketi aynı zamanda bir insanı çevreleyen evrenin enerji akışlarına yöneliktir. Titreşimdeki kutsal sesler dizisi mekanı değiştirir ve uyumlaştırır.

Şarkı söyleyen mantralar insan aklını değiştirir. Birçok hastalık yanlış düşünceler veya deneyimler nedeniyle kök salmaktadır. Mantraları söyleme pratiği, bir kişinin düşüncelerinin arıtılması, olumsuz deneyimlerin ihracı ve zihinsel blokların imhası sonucu meydana gelir. Bütün bunlar kendi kendini iyileştirmeye ve iyileşmeye katkıda bulunur.

İyileşme için mantralar nasıl okunur

Oryantal manevi akımların pratiği, şafak veya gün batımının saatlerini mantraları okumak için belirler. Sabahları ilkbahar mantra veya şişelenmiş su şarj ve gün boyunca içilir. Ve böylece her sabah iyileşme gelene kadar. Mantra ve uyuşturucu ve yiyecek de okuyabilirsiniz. Sadece her sabah yap. Birkaç gün boyunca gelecek için mantrayı söylememelisiniz: Kutsal seslerin titreşiminin gücü zayıflayacak ve sonuç getirmeyecektir.

İyileşmenin sonucunu aldıktan sonra, sağlık mantrasını uygulayın. Kutsal metinleri okumayı bırakırsanız, hastalıklar tekrar bedeninize ve zihninize saldırabilir. Bu nedenle, mantra uygulamaları düzenli olmalıdır.

Bir mantra söylemek veya dinlemek - hangisi daha iyi? Kutsal metinlerin şarkı söylenmesi ve kayıtların dinlenmesi yararlı bir etkiye sahiptir. Bilmediğiniz bir dilde uzun bir metin öğrenemiyorsanız, onu kulaklıklardan veya bir oynatıcıdan dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda, zihniniz kendini dünyevi problemlerden kurtarmalı ve ilahi enerjilerin dalgasına uyum sağlamalıdır. Mantrayı dinlerken yabancı şeyleri düşünemezsiniz: Kutsal kelimelerin sesleri bilinçaltınıza hitap eder.

Evin mantrayı dinlemek için tenha bir köşesi yoksa, kulaklıkları takabilir ve gözlerinizi kapatabilirsiniz. Ailenizden bir süre sizi rahatsız etmemesini isteyin, kendinizi kutsal mantranın seslerinin okyanusuna daldırın. Bilincin dış dünyayla olan bağlantısının kesilmesi, iyileşmeye uyum sağlamasına yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send