Rüya yorumu

Tibet mantraları

Pin
Send
Share
Send
Send


Tibet tıbbı o kadar eskidir ki, yerel keşişler bile göründüğü zaman kesin olarak söyleyemezler. Buna rağmen, Tibet halkının ve onun mantralarının doğanın güçleriyle iyileştirici gücünden şüphe yoktur. Her şeyin temeli, çevredeki dünyanın incelenmesi ve özellikle içinde meydana gelen işlemlerin insan vücudu üzerindeki etkisidir. Mantraları söyleme pratiği binyıl boyunca fazla değişmedi, çünkü insanlar büyük şehir sakinlerinin göründüğü kadar doğadan uzak değil.

Kendini ortaya çıkarmanın bir yolu olarak Tibet mantraları

Bu harika ilahiler hemen hemen her hastalığı tedavi edebilir. Mantraları dinleyerek kanserlerin ortadan kalktığını doğrulayan kanıtlar var. Ancak bu güzel tezahüratları dinleyerek klinik olayları tamamen değiştirmek mümkün değildir, henüz hiç kimse resmi ilacı iptal etmedi.

Mantraların sesleri, insan vücudunun iç ritimlerini ve titreşimlerini normalleştirmeyi amaçlar. Organları doğrudan etkilemezler, sadece biyolojik alanı ve enerji geçmişini sıraya koyarlar. Bildiğiniz gibi, bu sağlığın temelidir, yani mantralar sadece hastalıkların semptomlarını ortadan kaldırmaz, aynı zamanda hastalığın kökenine de çarparlar.

Bu tezahüratları dinlerken, bazı insanlar hastalıktan iyileşmenin yanı sıra bir miktar “ikinci nefes” alır. Zihinsel refahı arttırır ve kendi beklentilerinin gelişmesi için önceden bilinmeyen ufuklar açar. İnsanlar, karmaşık mantraları dinledikten sonra aniden kendilerinde yeni yetenekler keşfettiğinde, oldukça az sayıda durum vardır. Bir kişi harika bir sanatçı olabilir, diğeri - bir müzisyen vb. Sonsuzluğa.

Mantra nasıl söylenir

Tecrübesiz bir kişi ilahilerle meşgulse, elbette, korkunç bir şey olmayacak. Ancak böyle bir ritüelin etkisi, gerçek bir profesyonelin, yani gizli becerilerini tüm yaşamına adayan bir keşişle olan ilişkisinden çok daha düşük olacaktır. Bir hata ve biyolojik titreşim tekrar kaybolacak, tekrar baştan başlamak zorundasın.

Mantrayı kendiniz söylemeye karar verirseniz, kendinizi iyi hazırlamanız gerekir. Sadece suya izin verilen günlük oruç tutmak için gereklidir. Hiçbir samimi temas ve eğlence olamaz. Sadece bazı dağ bitkilerinin içilmesine izin verilir, ancak ülkemizde bulunamazlar, bu yüzden düşünmeye gerek yoktur.

Şarkı söylemek hafif meditasyon ile başlar. Bir transa dalmaya gerek yok, dünyevi yükün düşüncelerinden kurtulmanız ve kendinizi doğanın bir parçası olarak görmeniz yeterli. Bu olduysa, savaşın yarısı çoktan yapıldı, şarkı söylemeye başlaman gerekiyor. Bu, hem metin boyunca gözetleme yaparak hem de bir hatıra olarak yapılabilir, ancak bir hata yapılamaz. Kelimelerin yüksek sesle ve net bir şekilde söylenmesi gerekir, sanki bir kalabalık oturuyor ve sizden gelen her sesi dikkatlice dinliyor.

Neden bir profesyonele şarkı söylemeye emanet etmelisin?

Bir incelik var - mantranın içerdiği sözler, Güneydoğu Asya dillerinden birinin konuşmacısının performansında en doğal şekilde çıkan titreşimleri içeriyor. Bunlar arasında Çin, Vietnam, Laos ve diğerleri var. Bu onların karakteristik frekanslarının en yakından insan vücudunun biyolojik ritimlerine ve titreşimlerine tekabül etti.

Keşişlerin gerçekleştirdiği mantrayı dinlemek için Tibet'e gitmeye gerek yok. Bütün bu tezahüratlar internette bulunabilir, ancak birçok dolandırıcıların olduğunu unutmayın, bazen gerçek bir sahte metin olarak gerçek bir sahteciliği bırakmaya çalışıyorlar. Bunu ayırt etmek zor, çünkü Rus kulağı Asya dillerinin kötü vurgularını hissediyor. Sahte bir mantraya girmemek için, sadece Tibet kültürü ve tezahürat koleksiyonları üzerine eserleri bulunan özel bir web sitesine gidin.

Yerli Tibet mantraları

Çoğu Tibet mantrasının iyileşmeyi amaçladığı gerçeğine rağmen, aile hayatının normalleşmesi, finansal durum ve hatta ruh halinin düzeltilmesi için tezahürler var. İlk bakışta, tıbbi olanlarla aynı sesler, ancak dinlerseniz sesin tınılarındaki farkı anlayabilirsiniz.

Yine, her şey sanatçı tarafından üretilen sesin frekansına bağlıdır. Tibet sakinleri uzun zamandır insan vücudundaki en önemli şeyin enerji ritmi olduğunu anladılar. Cüzdanın hem sağlığı hem de doluluk buna bağlıdır. Mantra her şeyi düzeltebilir. Eğer tezahürat seçiminin doğruluğundan şüphe ediyorsanız, o zaman özel bir foruma bakın, çalışmalarının gerçek taraftarları var, tüm şüpheleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacaklar!

Videoyu izle: Buddhist Meditation Music for Positive Energy: Buddhist Thai Monks Chanting Healing Mantra (Aralık 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send